Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čuvarkuća - Sempervivum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čuvarkuća - Sempervivum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 96>
Korisnik
Poruka
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:15
Je sve sam procitala Cry 
Bas steta da su ih toliko drzali na carini...
 
Zato i kazem, drago mi je da ti je sve stiglo u najboljem redu Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 08:26
Evo, ovi na slici od Triše pobjegli od mene ...
 
Dva sempsa nema nije ekonomično slati. U ovu malu kutijicu ide njih oko 25, a "pismo" je malo debljije pa nije interesantno carini. Eto, odkrili smo tajnu švercovanja: )
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 08:35
Originalno poslano od člana agava agava napisao:

Ako netko ima ove crvene ili ove dvobojne neka se jave za zamjenu." width=28>
 
Agava javi se - izgubili smo kontakt!!!
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 09:42
Dalmax22 javi se i ti - sandućić ti je pun pa ti ne mogu poslat PM!!!!
 
Ako ima još nekog interesenta za sempervivume, neka mi piše ODMAH!!!!
 

Gelina: poćetam V./2008


Gelina . kraj Vi./2008 
Na vrh
barek View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje barek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:36
renee, ja sam jako zainteresiran za sempervivume, ja sam uspio srediti da mi dođu čuvarkuće iz njemačke, svi koji bi htjeli takve neka odu na njemački e bay u trgovinu gartnerei pa će vidjeti kakve ću imati.pozz
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 21:04
Cuvarkuca u skoljci--od danas i ova mala ljepotica je s namaTongueTongue..
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 22:40
Baš je ljepotica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2008 u 00:01
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš je ljepotica.
 
TongueTongue...sad sam u potrazi i za drugim vrstama..tako da mi ostane malo zelenila i u dvoristu Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 10:18
Renee,sempići stigli u najboljem redu.
 
Puno, hvala.smile79
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 17:50
Ja samo da javim renee - svi sempervivumi koje si mi poslala su se uspjesno primili, rastu!
 
Hvala jos jednom! smile95
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 09:05
Uf, nemojte mi pravit reklamu .... Djevojke, ako neka od vas (ponovo) zaželi neki mali paketić sempsa - samo mi pišite ...  

Evo, kakvu to macu imam ...
 
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 12:20
Moram priznati da stvarno ne znam koji je to stvor.
Ali koji god jest, presladak je.
 
A da nije medo?
 
Antitalenat sam, prepoznam samo mačke i pse a po šapama bih rekla da nije ni jedno ni drugo.
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 12:44
maleni tvor
ljepi su i živahni...
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 12:52
Originalno poslano od člana Fermina-Daza Fermina-Daza napisao:

Moram priznati da stvarno ne znam koji je to stvor.
Ali koji god jest, presladak je.
 
A da nije medo?
 
Antitalenat sam, prepoznam samo mačke i pse a po šapama bih rekla da nije ni jedno ni drugo.
 
i moja kći ima tvora , ali afričkog i albino, jako je sladak, NE SMRDI, operirana je i jako socijalizirana. za liz kave dobiš pusu itd. evo slikice u prilog.
 
anika
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 12:55
Jesu li to oni što smrde.
Ono "Smrdi ko tvor"
 
Ako je to, onda bi renee trebala saditi sempiće što mirišu.smile198
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 13:01
Originalno poslano od člana Fermina-Daza Fermina-Daza napisao:

Jesu li to oni što smrde.
Ono "Smrdi ko tvor"
 
Ako je to, onda bi renee trebala saditi sempiće što mirišu.smile198
ne smrde ako se kastriraju tj. operacijom se odstrane te žljezde a i kupaju se jednom tjedno režu im se nokti i čiste im se uši a imaju i svoj wc u jednom čošku, ma slatki su . i ja sam bila skeptična kad sam čula kaj mi djete hoće unest u kuću i to u sobu ali sad ju nebi dala za niš.
anika
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 17:53
Mustela putorius furo ili pak po naše tvor - ime mu je Erik.
 
Kod nas u Sloveniji (pa i u EU) zabranjeno je kirurško odstranjivenje smradnih žlezda. Kako razumijem, u Hrvatskoj to je dozvoljeno i kao neka obična praksa, ali sama mislim, da ljudi, koji ner mogu podnjet mogučnost, da im tvor zlo vrati smradom, ne trebaju kupovat tu životinju.  
 
Oni ne smrde, ako im se "ne popneš na kraj pameti životinskim ponašanjem". Moj, recimo, podnosi sve, čak i malog mačora, koju smo ja i kči pre par nedelja izvukle iz kanalizacije. Samo je jednom pustio smrad, a to je, kad smo ga u maloj kutiji vozili doma iz dućana ... Inače bistar je i radoživ, vrlo se rado igra. Imamo sobu specialno za njega u kojoj dapače ima kavez, ali u kavezu je rjetko zatvoren. Njemu treba dosta skakanja da bi spavao noču.
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:31

 

  

 

 

 

 
 
 

   

 

 

 

Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:38
predivno renee ...ne mogu ih se nagledati, nek od njih vec ima ali ove crvenkaste i roskaste mi se jaaako svidjaju :)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 13:55
smile227smile211smile71 i svašta još nešto, ali sve u ovom stilu

stvarno su predivni

ko bi reko da jedan tako "običan" cvijet (biljka) ima toliko predivnih lica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 96>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.