Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 32>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 10:59
Radoviiii, to je meni super! Stvarati, saditi, graditi - odmah sam za! jedva čekam rezultat radova! Bravo za vas!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 11:29
Hehe, evo još zadnja kriška torte za odrezati, tj. za iskopati. Wink
Za sada smo iskopali više od 5 kubika, a sve mora biti na crtu kak mm zapovjeda!

Lagano mi desna šaka naotiče od lopatanja, al biti će to sve u redu!

Katek, jel ti tritoma u hladu?

Inače, za sve koje zanima, ja sam svoju proljetos kupila u Decori, i procvala mi je tik poslije onog nevremena, ko kakva mlada!
I na suncu je cijeli dan, izgleda da joj paše!

Cure sad lijepi pozdrav, mm čeka!
Hvala Vam svima na posjeti!smile79


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 11:33
Je WL, dobar dio dana je u hladu, vidim da ju moram seliti na jesen smile42, ali dobro lani sam sadila gdje sam mogla...
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 11:37
Ja ti imam onu regularnu žuto narančastu na suncu i ogromna je, ove godine je bilo deset klipića na njoj!smile187
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 22:45
I meni se sviđaju tvoji radovi ,več vidim da če biti prelijepo !Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 23:05
lilika, od čega će biti stazica? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 23:14
stazica će biti, od samoborkinih ploča i batude uz lijevi kraj!
Danas smo iskopali ostatak i stavili cestotex i malo šljunka nasipali, a ostalo u toku tjedna.Wink




Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 23:34
ahaaa....šta su batude? pretpostavljam neki rubnjaci, a cestotex (pretpostavljam da je ova folija) gdje ste to kupili i koja mu je cijena? Embarrassed 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 06:57
smile227, radovi opako napreduju, ovo volim vidjeti, jedva čekam slijedeće slikice a bogme i završni rezultat! Viš, da su se ipak neke biljčice uspjele oporaviti od onog groznog nevremena Wink a one koje pak nisu, nabavit ćeš ponovno i to spada u čar vrtlarenja draga moja, nikad nije sve tip-top. Konte, batuda ti je preeeekrasan kamen za kojim i ja jako patim, Lilika bit će famozno sve mi se čini!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 08:14
Još nemam svoj komp. pa nisam do sada vidjela kako je nevrijeme poharalo tvoj vrt Unhappy! Na sreću biljčice se oporave brže nego mi ! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 08:24
To sad već sliči na park. A još kad dođe fontana! Woow!Big%20smile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 12:53
to će biti kraljevski park!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 13:15
Bome veeeeeliki zahvat radova i imam dojam da če biti jako lipo,a vidit čemo to poslije, naravno,ClapThumbs%20UpBlago tebi kad imaš veliku površinu za uređenjesmile57
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 21:02
...vidim jako ste vrijedni ti i TM,a rezultati su vidljivi...ja imam u planu isto neke stazice,možda mi daš ideju...ali ja ću najvjerojatnije pričekati proljeće...budući klinci kreću u školu pa puno toga treba. Budući da imaš puno klematisa htjela sam te pitati gdje najbolje uspijevaju i dali im daješ neku posebnu prihranu.Ja ih imam isto nekoliko, oni čupavi(ja ih tako zovem) su mi još u tegli. zapravo meni se na jednom pojavila neka hrđa i osušio se...a i ostali ne cvjetaju baš bujno....unaprijed hvala na savjetu
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 21:07
smile213
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 21:59
jel se štogod radi, napreduje?
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 21:27
Kontesa, batuda je krupni jajoliki kamen (znam kaj misliš)LOL
cestotex-bolji 7,5 kn po m2, lošiji po 5 kn.

Ivna hvala na pomoći i lijepim riječima, ja sam već nestrpljiva jer se svršetak ne nazire, preko tjedna ništa od rada do popodne i poslovi idu puževim korakom, a još imamo jedno gradilište na dvorištu.Wink

Misti, baka, Antonija, Mira- Biti će to mini park, a fontanu još izmišljamo. Prvobitna ideja je poništena i sad tražimo ćupove i neke slične posude, da bi se što bolje čuo zvuk vode koja se prelijeva. Tongue

Mimi45, mi smo razmišljali i o malim kockicama, ali mislim da nam je ovo najjednostavnije rješenje što se tiče popločavanja. Kocke su 60x40, Samoborkine, tak da ide jedna za gazište. Osim dijela pred terasom gdje ćemo napraviti mali plato.
Na šljunak će ići cement, zatim ploče, te fuge. Desni dio uz kamenjar ide batuda, kao i ovaj ćošak uz fontanu.
Shvaćam te, uvijek je nešto prije, a novci sam bježe, kao i vrijeme...jedino kaj se vrijeme ne može kupiti....šteta.
Clematise imam tek drugu godinu i nisam ih prihranjivala, tak da sam sretnica što se njih tiče, a i paše im na ovom mjestu. Primjetila sam da su mi na jednoj strani malo pocrnili i posušili listovi, ali nisam sigurna da li je od nevremena ili ne. Uglavnom i ti suhi tjeraju listove. I pupaju. Star of India je opet u cvatu, al danas sam primjetila da mi mačkice vježbaju penjanje po ogradicama.Clown

Lilie, Retriver Sara, napredujemo polako ali sigurno, za vikend će valjda biti gotovo. Nadam se, ako se vrijeme ne pogorša! Approve

Svima puno hvala na posjeti, nadam se da nisam nekog zaboravila spomenuti. smile79

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:07
zelim vam vikend bez kise
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:45

A nakon vikenda slikice!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 10:28
....jedva čekam slikiceTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.