Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:48


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:52


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:08
Gledam, čitam, uživam i divim ti se 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 19:26

A zašto se diviš meni, molim lijepo?smile59
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 19:56
Tek sam sad pročitala tvoje pitanje upućeno meni u vezi acantusa longifoliusa. Ja svoga uopće ne zaštićujem preko zime, tako mi je rekla tetica od koje sam ga dobila! Moj nestane preko zime i na proljeće opet potjera! Posadila sam ga izvan dvorišta gdje je dosta hladno, zna biti i do - 10 i ništa mu nije! Raste u škrtoj zemlji i sasvim OK mu je! Mislim, ne tuži se!LOLLOLLOL
No, vidim ja da se iz moje Istre puno toga odnijelo? Hm, hm ........... Molim biljkice na pregled!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 21:55
Evo me ponovno, ne mogu se nadiviti i načuditi koliko je to prostranstvo koje si uspjela oplemeniti. Vidim da skupljaš kamen, korijenje i sve biljke iz raznih krajeva, pa ako poželiš nešto sa Brača javi se. Tvoj vrt i i način na koji ga oplemenjuješ jako mi se svđa. Obožavam ukrasne grmove i zanima me koji je ovo grmić
 
život je more
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 01:01
smile200po lijepom vrtu u kasne sate. Sviđa mi se ovaj grmić i ljetni jorgovan, ona lilika i palmice i drugo, Wink. Žicam WinkClap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 07:38
DivotaThumbs%20UpVelika površina lipo oplemljena sa drvećem grmovima i cvićemsmile93Mislim da je gušt šetati uživo po njemu,djeluje mi kao kraljevski perivojsmile71
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:02
Lantana, kako se zove grmić, nezmen, znala jesam ali zaboravila, imala sam ga pred 15 godina, uzgojenog kao stabalce, a ovaj nesmijem rezuckat jer se suprugu ovakav sviđa, listopadan je, ima prekrasne crvene grane i zelene listiće sa bijelim šarama, probat ću do priljeća razmnožit par primjeraka. Kod nas nije jako često zasađen u vrtovima a za ostale krajeve neznam, ne viđam ga često.
U vezi biljčica sa Brača, neznam kako to funkcionira kod vas koje se poznajete, ali nebih voljela praviti popis i očistiti ti vrt jer imam mjesta za posadit milion i pol komada biljčica pa ako što imaš što kod mene nisi vidjela, bit će mi drago ako pošalješ, a ako ti imaš dosta mjesta ja ti pošaljem kaj sam vidjela da ti nemaš, ako je to ok, javi se!

Lili, grmić ide u razmnožavanje, ljetnog jorgovana imam a i lako se zakorjenjuje, palmice može, lilikeimam dva grmića i može se nešto odvojiti a ako nestane znam gdje ga ima još!! Šalji adresu

Hvala za kraljevski perivoj iako to nije, kraljevski perivoj ima baka, barem za mene.
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:07
jutro! tvojim vrtom započinjem jutarnju šetnju!
pravi mali ranč! jako lijepo! bravo za tebe!Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:08
Free nije li taj šarenolisni grmić Weigela (Vajgela,zanica) ? Meni su ti grmići u raznim bojama lišća prekrasni, ali ja ih ne mogu imati jer.......
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 12:42
Tija mislim da nije weigela, weigela je cvjetni grm a ovo moje ne cvate, tj cvjetiču su skoro pa neugledni, znam jer imam roza weigelu, osim ako nisam u krivu.
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 20:55
Svaki put u tvojim slikicama sve više uživam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 21:04
Ako mogu pomoći, onaj grmić je iz vrste cornusa, alba elegantisima, ili bijeli drijen, a kad mu padne lišće, ostane mu crvenkasto granje.Wink
Ovo su mu cvjetići:

http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=view&id=460&Itemid=52
Freeland jel to to???smile219


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 10:04
i meni lici na cornus...
Vrt ti je predivan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 12:09

Da, Waterlili, to je to, dakle opet znamo fiše, bijeli drijen, pvala na trudu!!!

veliki pozdrav svima!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:31


Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:34


Evo danas malo kreativne inspiracije, ali uhvatilo me veče tj noć, nije gotovo ali morala sam slikati, čak sam i preselila mog morskog konjica, sutra fotkam kada novi otok bude gotov
Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:38
Ajoj pa šta će sutra reći Anaida kad ovo vidi uživosmile181tko joj je kriv što nije patentirala svoj vrt
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:41
smile55Prekrasno !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.