Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čuvarkuća - Sempervivum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čuvarkuća - Sempervivum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 96>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 21:13
ovo mi liči na ovu keramičku
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 21:16
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 21:59
Aralija prekrasno je
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 22:19
AralijaHug
Savršene su
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 23:22
stvarno je za uživati u njima...svi su prilipi..... ne znam šta bi izdvojila....Pinus ,baš mi je drago da si mi se sitija imena...nisan davno bila na cifu....poz svima  Embarrassed 

HugHugHugHug
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 20:35
Aralija,predivna cvjetna kombinacija.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 09:21
Za divljenje, kao i ova crvena "četka za flaše" Wink!
Ovo samo dokazuje, da ova nezahtevna biljka izgleda lepo u svakoj kombinaciji i da treba da je ima svaka kuća Smile
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2014 u 18:00
Jedan mali novitet kod mene

Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 14:29
Čini mi se da ste me navukli....



A pronašla sam i jednu odličnu "posudu", samo još da ideju provedem u djelo!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:50
aralija...divni su ti Smile
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:50
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 17:50
Ako vas ubode komarac, ili bilo koja druga vrsta raznih bubica koje naviru sa svih strana u ovo doba godine, dovoljno je ubrati jedan list ČUVARKUĆE, raspoloviti ga te snažno iscijediti sok na mjesto uboda !!!

Snažnim djelovanjem soka ČUVARKUĆE izbrisat će te ubod kao suho slovo na papiru gumicom. Bez crvenila, dosadnog svraba, oteklina i mogućih oštećenja kože grebanjem noktima.
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 21:16
Baš ti hvala, Ružo, za ovu informaciju. Ja sam već sva spikana od komaraca, ne mogu se suzdržati da se ne izgrebem do krvi, a imam mali milijun čuvarkuća u vrtu! Sutra ću odmah isprobati djeluje li to i kod mene.
I da, baš ti je fora ovo s čuvarkućama koje se izlijevaju iz vrča. Super izgleda!Clap
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2014 u 07:26



Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2014 u 14:34
Smile


Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2014 u 22:09
Čuvarkuće osvajaju doživotno. Divne su vam.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2014 u 18:26
Koliko lijepih cuvarkuca, a ja dvije posadila na pocetku aprila (travnja) i samo su malo porasle. Cute i uzivaju. 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2014 u 19:57
Pa, i mene ste navukli... Prelijepe su sve vrste čuvarkuća, a i izuzetno ljekovite, ne samo za uhobolju. smile169 Zahvaljujući prijateljicama sa cifa, sad imam par vrsta i čuvam ih kao kap vode na dlanu. Hug
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2014 u 20:48




Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2014 u 20:52
Uuuuuuu kako prekrasne čuvarkuće !!!!!!!!!!!!!!!
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 96>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.