Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 119>
Korisnik
Poruka
samira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 21:00
[QUOTE=samira] za sarajku, evo pogledala sam slike i bas mi se svidja tvoj vrt i tvoje je cvijece predivno pogotovo ova crvena ruza je lijepa pa ajmo reci ovako za to slanje cvijeca posalji sta ti mislis da mozes odvojiti za mene ja jako volim cvijece a potrudit cu se da uslikam ovo sto imam bar po kuci sto je za sad a na ljeto cu vani slikati kad sve procvijeta.drago mi je da sam te upoznala jer malo tko je tako dobre duse kao ti.
ako zelis ja cu ti platiti postu ili ako ti poznajes nekog da dolazi u bihac posalji po njemu cvijece a ja cu ti se vec nekako oduziti.
hvala i nadam se da cu nekad moci vidjeti ovaj vas predivni vrt..

[/QUOTE]
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 22:13
Originalno poslano od člana samira samira napisao:

cao kamenjar

imali negdje za nabaviti penjacicu bogumillu ili tako slicno ,prosle godine smo bili na viru na moru i vidjela sam je na mnogo kuca i toliko mi je lijepa da sam sav vir pretrazila za njom ali je nisam mogla naci nigdje. ako mi mozes pomoci ja bi je htjela imati.
pozz samira


samira,nađo ja ovaj tvoj post ovdje LOLdrago mi je da si bila na viru ...bogumila je ? vjerovatno mislis bungenvilija ,ima na viru covjek koji prodaje prekrsne bungenvilie ,ako te put nanese na vir javi se naći ćemo ti bungenviliju ..lijep ti pozdrav
sarajko smile78oprosti što sam ti ovo ne temi napisala al vidila sam da je meni upućeno ,pa sam odgovorila..tebi po običaju ostavljam lijep pozdrav i želim čim prije da sunce ogrije moju bosnu
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 07:50
smile46Biti će i takvog vremena,samo strpljenja!
smile113a veliki pozdrav Sarajevu i okolici!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 08:19
U nekim krajevima se za bugenviliju kaže bogumila ( Južni jadran - C.G. )
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 18:45
ura... danas sam i ja počela obilazit cvjetnjak.orezala ruže,MM orezao puzavice,malo čistila,i virkala po cvjetnjaku, počele izvirivat lukovice,e napokon ugrijalo popodne sunce i kod nassmile161
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 18:55

unatoč tolikoj težini snijega od 120 cm, kako si mi napisala, tvoj vrt se budi, radovi su počeli, ti i TM uživate u prvim radovima, a svi ćemo i ove godine uživati u ljepoti tvoga vrta

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 20:20
nadam se moon da ćeš i ti u maju ka meni,jeste da neće biti behara ali zato bi ruže trebale dočekat gostesmile78
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 20:47
Znači,bila si vrijedna! I ja sam ,samo u gornjem djelu bašte gdje se snijeg otopio da mogu pristupiti ružama.Zatekla sam haos.Sve je polomljeno,orezala sam pa kako im Bog da..Ako sutra išla do Obi-ja.javi rezulltate :D 
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:32
ajme ja tek sad vidim koliko je kod tebe bilo snijega

al cviće ti je san snova, a ona slikica di je unuk sa onim plavim okicama me skroz raznježila ... puno ti je lipo, a vidila sam da imaš stručnjaka za pečenje rakije i sličnog....ma odlično....
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:43
pa moram imat toliko snijega kad gledam u Igman i Bjelašnicu na kojima trenutno ima 240 cm snijega,kod mene se otopio,još ponegdje u sjeni ga ima,sunce sija,i samo čekam jutro da izađem van i uživam,a moji unuci su plavih očiju na dedu,a deda zna svašta radit u odnosu na mene ,pa hvala na posjeti ,svrati opetsmile79
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 22:01
Konačno da se i tebi otopio snijeg ! Vjerovatno jedva čekaš da počneš kopuckati i čeprkati po zemljici.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 23:13
e jeste i odmah sam krenula,čistit,obrezivat,virkat niče li šta,pravo uživanje
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 13:43
Čitam maločas kako nam Ante nudi ideju za uređenje vrta,  a u oko mi padne Sarajkin avatar!
Skroz ona nama priča da ima snijega i snijega...al pa kaj drugo očekivat kad joj danonoćno pada svježi iz avatara!Wink
Promijeni avatar, odmah će snijeg nestati i sve će brže niknuti!smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 14:29
e moram to uradit,ali snijeg je nestao kod mene i biljkice su naglo krenule,ali planine u koje gledam su još pod debelim snijegom i ja ga očekujem  barem jo malkice dapadne
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:56
Ni najjača zima ne može zaustaviti proljeće, a ja jedva čekam pogled na rascvjetano Sarajevo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 08:04
navratila da te pozdravim,da vidim rađanje proljeća u tvom vrtu,
a ti draga u Mostaru,Winksmile169
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 09:21
hvala vam na posjeti,danas ću uslikat promjene u mom vrtu,krenulo je napokon i kod mene proljećesmile79
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 21:42
baš fino lijepo je svratiti u naše sarajvo a još ljepše doći u tvoj vrt, inače sam ovih dana slabo na forumu u velikoj sam gužvi krećim radim po kući sređujem vrt jer ako bogda 21 aprila moj mlađi sin sew ženi te imam mnogo posla oko priprema svadbe i ostalog ,pozdrav za tebe i zijusmile78
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 23:11
hajde čekamosmile214
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 02:35
Sarajka draga nadam se da je i kod tebe krenulo proljeće...Snijega valjda više nema, ali zato ti ne fali vlage pa će biljčice lijepo rasti...Kod nas je strašno suho i treba stalno zalijevati. Kiša nikako da padne već mjesecima... Konačmo su neke najave za idući tjedan...Tvoji božuri su izvirili i jedva čekam da vidim hoće li cvjetati...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.