Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2012 u 22:17
Ja samo mogu reči smile120
Tulipanovac je nešto posebno, nisam ga do sada vidjela, prekrasno cvate iako se treba načekati, ali tko čeka dočeka. Bravo majstore!
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2012 u 22:24
sve sam slike pregledala i zapitala se : jel' ovozemaljsko ? Savršeno !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 01:01
Camellia,Lantana,Glikica - hvala na posjeti
mimi46 - da ovo su hoste
Free - tulipanovac je već ocvao i nisam slikao cvijetni pup.Razlika između lisnog i cvijetnog pupa je lako vidljiva,lisni pup je spljošten a cvijetni je pravilnog konusnog oblika.Malo ih je teže uočit jer cvijetaju na vrhu krošnje.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 06:28
wow!!! prekrasne biljke i divno ukomponirane, kao da rastu prirodno

što su oni cvjetići zvončići među prvim slikama?

mislim da sam nedavno uzela o. macrocentru, jedva čekam da jednom dočekam i cvijet
pretpostavljam da je i ona vani

a od svih ljepota i krasota koje si nam pokazao, najviše me impresioniralo (meni) nespojivo - hoste i čuvarkuće jedni uz druge...
hoste, biljke koje trebaju sjenu, vlagu i čuvarkuće koji trpe sunce i sušu kako samo to uspjevaš?!
valjda vrijedi ona - ko zna, zna Wink

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:40
Došla sam malo uživati.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 14:51
hmhmhmhh  Muhle, kod mene su svi vršni pupovi spljošteni, dakle nikaj od cvijeta ni ove godine !!

I opet mi preostaje da se vračam na slikice u tvoj vrt !!  Ma mislim da je tako užitak još i veći !!!  Pozzz iz kišnog Međimurja !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 00:07
OTOK - Hvala Vam na posjeti
Free - izgleda da ćete morat sačekat do druge godine
natalija - Zvončići na prvim slikama su Dichelostemma i uzgajaju se iz lukovica,nazivi ti pišu iznad svake slike.Opuncija macrocentra raste mi vani već više godina,pred oko mjesec dana bila je u prodaji u Plodinama.Ispred čuvarkuća nalazi se zid i ljeti se zemlja isuši tako da jedino oni tu donekle uspjevaju,a iza ispod magnolija posadio sam hoste te ih zajedno zalijevam.Ja ne pratim puno trendove i neka pravila vrtlarenja već radim po svom guštu,zato mi neki dijelovi vrta izgledaju pomalo divlje i neuredno.

From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 00:27
ovdje uvijek svratim po dozu raja smile55
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 06:19
Evo i mene!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 06:40
Sve je predivno i puno ljepše ako je prirodno nego da je u nekim kalupima i pravilima smile141
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 06:42

Prijavljujem virtualnu šetnju a ostalo nemam što za reći. Bez teksta sam!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 14:20
Nema veze ča ne pratiš trend vrtlarenja...... mi pratimo tebe Wink Thumbs%20Up
 
Je se ča namočilo..... poozzz smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 14:57
Mislim da sam u ovom vrtu prvi put ,i odusevljena sam ...onaj dio s hostama je predivno ...svaka cast ..
Velika gorica
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:09
smile64ovim vrtom češće prošetam nego li ostavim trag, jednostavno ko i uvijek ostanem bez daha, ovaj put to prijavljujemSmile 
Neka se sve zeleni
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 02:31
muhlenbergia,
već nekoliko dana, koliko stignem, šećem tvojim vrtom bez riječi, uživajući u svakoj slici, drvcu, grmiću, cvjetiću, travki,...

Hvala ti na tome. Tongue
Sve je već rečeno.
Puno pozdrava šaljem tebi i tvojima. smile79

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 22:40
Što reći nego da svaka šetnja tvojim vrtom ostavlja bez daha, baš kao i prva šetnja.
Sutra je novi dan.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 22:48
Prvi puta sam u tvom vrtu i moram priznati da je jedan od najljepših na forumu...fotografije su profesionalno napravljene...ne znam da li je zbog dobrog fotića ili dobrog fotografa
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 22:53
Ovo je vrt za svačiju dušu. Veličanstven, umjetnički.... ma ne mogu se izraziti. Jednostavno rečeno - božanstven!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:05
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

Dichelostemma Ida-Maia
 
Ovakve biljčice se samo kod tebe mogu vidjeti, zaista su rijetke pa ako naletiš negdje da se prodaju dojaviEmbarrassed
 
Zaista božanstven vrt!
Rijeka

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:45
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

Opuntia macrocentra


znam da sam je negdje vidjela a nisam znala di ,bas je lijepa i sretna sam da sam je kupila...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.