Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 10:44
Evo malo razbarušenih prizora :


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 11:28
Želim vam pokazati svoju "ramblericu" koja je još nedavno bila tek nekih 30-ak cm, evo je sad već povelika curka. Puno od nje očekujem, a po njenom ponašanju i rastu, mislim da su moja očekivanja opravdana:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 11:33
Ovo je ljubimica mog sina, a i meni nije mrska:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 11:35
Lijepo ti izgleda vrt. Kad bi tako moglo cijelu zimu Tongue
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 11:37
O prkosima je već toliko toga lijepog rečeno, da ja nemam što dodati, samo slika:


Uploaded with ImageShack.us

O asterima također:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 11:45
Dijana, da bar !!!
Upravo s toga sadim dosta zimzelenih biljaka, a trave su prekrasne cijelu zimu. Sedumi, kao pokrivači tla, također imaju svoju ulogu u popunjavanju prostora između grmova i trava. Od pokrivača imam još juniperuse, puzajući ružmarin, dunjaricu, niske trave....
Ma, kroz koju godinu moje dvorište će valjda biti onako kako sam zamislila. Još se učim, i obzirom na godine, ide to meni Wink.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 12:01
ide to tebi super, jel bilo noćas mraza kod vas , kod mene je bilo i dosta toga je pofureno Unhappy
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 12:18
Nona, bilo je mraza, no ja sam sinoć imala igru s kartonima: sve sam pokrila, ušuškala i još sam kupila onu paučinu i sve kaktuse umotala. Noćas mi je dvorište bilo kao "grad duhova". Jutros sam sve maknula i eno se sunčaju !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 12:19
Slijedeće slike nose naziv " u nastajanju ... "


Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 12:23
Zašto "u nastajanju" pitat ćete se ?
Evo zašto: namjera mi je cijelu površinu pokrizi i prekriti pokrivačima tla, sedumima, niskim travama itd....
Ovo što je sada tu će narasti tijekom iduće godine, a praznine ću još dodatno popuniti.
Mislim da mi treba nešto "boja", dakle nešto cvjetno, samo da ne " vrišti". Dakle nešto umjereno i nježno. 
Ima netko ideju ? Sugestije i prijedlozi su dobrodošli. Hvala.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 12:34
slijedeće slike nemaju naziv, možda da ih nazovem " još jeseni kod mene"


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 12:40
Lipa je jesen kod tebeWink
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 16:31
Vidim tu se uveliko radi ,presađuje,okopava. Trave su ti jako lijepe i još sve ti je vani smile113
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 17:40
Glikice, prelijepo je kod tebe u jesen a razbarusarene slike mi se najvise svidaju
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 18:47
Je Anđo moja, lipa je lipa, k'o i sama što sam. Onako zrela i raskošna smile159!
Dobro mi došla i dođi mi opet.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 18:49
Štefice, još je skoro sve vani, ja to hrabro ostavila, ušuškam preko noći kartonima i vrtnom termo tkaninom....sve ok. Čak sam nekoliko kaktusa zaboravila pokriti i ništa im nije bilo. Za ne povjerovati. 
Pozdrav tebi draga moja !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 18:52
Zgodna ti je ta razbarušena slika......
Reci mi, molim te, ime te crvenolisne trave! Baš mi je zapela za oko.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 18:52
Klaudija, baš si izabrala dobru sliku, meni je isto super. Ma kamo god se okrenem, prate me te purpurno-žućkasto- smeđe boje. 
Drago mi je da ti je lijepo kod mene. Iako ja svoje dvorište uređujem prvenstveno zbog sebe, gode mi i komplimenti. Hug.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 18:58
Dadinice, hvala na komlimentu.
Ova trava je  pennisetum setaceum "fireworks". Kupila sam ju prije nekih mjesec i pol u Bau....u OS. Bila je poskupa, i na kraju saznam da ne prezimljava vani. Morat ću ju unijeti, negdje s kaktusima će se gurati. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 19:00
malo sam švrljala po net-u i našla zgodnu vrtnu stranicu.sjetila sam se koga drugoga nego naše glikice,a zašto pogledajte.
 
matzoq88juh72psvmco0.jpg
 
nisam mogla odoljeti od krađe s net-a
 
sory,,,,,
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.