Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 19:04
A jaooooo, divota ! Ajama, hvala ti na ovoj slici, al nisi trebala, sad ću imati noćne more. 
Ma šalim se, to mi može biti samo poticaj da ustrajem u svom naumu da gajim bonsaije.
U stvari, ja svoje dvorište već pomalo pripremam da mogu naknadno ubaciti nešto slično ovome što si pokazala na ovoj slici.
Ajama Hug.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 19:07
Vidiš, vidiš.....ponovo sam pogledala sliku i oduševila se ovoj popločanoj površini. I dođem do zaključka da se to vrlo jednostavno može napraviti u hand.made izvedbi: hypertufa !
Ajama, hvala ti još jednom, Heart si !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 21:18
Draga Glikice, nemoj me krivo shvatiti ali uopće mi nije fora vidjeti kod tebe ružu! LOL Od kada te "pratim", navikla sam na nešto totalno drugačije, a onda kada sam pročitala komentar uz sliku, puno mi je jasnije! Drago mi je da si skroz drugačija, svoja! Samo tako nastavi! Thumbs Up Heart
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 22:05
Desert rose, draga moja pustinjo ! Dobro si to zamjetila, ruže nisu moj stil. Imam ih tek nekoliko, ali od slijedeće sezone niti toliko. Tek ramblerica, koja će se vinuti negdje u visine.
U pravu si kad kažeš da sam "svoja", imam svoj stil, nije uobičajen, ne volim jako šareno i kod mene nema puno boja ! Tek nijanse koje se stapaju jedna s drugom.
Tebi hvala na posjeti, komentar ti je na mjestu i definitivno originalan.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2013 u 23:12
"Tek nijanse koje se stapaju jedna s drugom !"

Sjedim već neko vrijeme i buljim u ovu rečenicu ! Kak je ovo dobro rečeno. Vele da slika govori više od tisuću riječi, a ova tvoja rečenica govori o tebi  više nego što si to misliš, ono kaj se pruža na tvoje 99 stranice, satkala si u jednu jedinu rečenicu !

redworks- predivan, cijeli tvoj vrt-sve posebniji, tek nijanse koje se stapaju jedna s drugom !!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 10:11
Draga Free......pa i kod tebe sam vidjela takve prekrasne nijansirane prizore.

Lijepo od tebe što si mi svratila Embarrassed.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 12:05
Samo kaktusići smiju vrištati sa svojim bojama, naročito ovakvi maleni i u ovo doba godine:

Uploaded with ImageShack.us

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 12:41
i ova ljepotica se otima hladnoći:


Uploaded with ImageShack.us

ova i slične biljke trebaju jpš puno narasti i pokriti svaki centimetar zemlje:


Uploaded with ImageShack.us

nijanse koje se stapaju jedna u drugu...


Uploaded with ImageShack.us

tek posađeno-presađeno


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 12:45
malo sam pogledala prema gore i dopao mi se prizor, pa pogledajte i vi:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 18:43
Prekrasne boje jeseni posadjenih i novo-presadjenih biljcica smile99
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 19:09
ovo je prekrasna slika.može li to prezimiti na naših -22
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 19:13
Miška Hug.

Ajama, ne znam na čega misliš jel može prezimiti ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 22:34
uh..zaboravila sam kliknuti slikicu,a iskopirala sam ju
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 22:59
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Samo kaktusići smiju vrištati sa svojim bojama, naročito ovakvi maleni i u ovo doba godine:

Uploaded with ImageShack.us




Prekrasan je smile64smile183 Koja je vrsta?Smile
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 23:14
Lijepo ti to sebi popunjavas. Za cas bude đungla, a onda opet cupaj, sadi, premještaj, i tako u nedogled. Vjerujem da je tak kod svih nas.
Lijepo je koji put pogledati i prema gore, da ne buljimo samo u zemlju. Slikice bijelih oblacica kroz granje su krasne.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2013 u 08:20
Ajama, trebala bi prezimiti, naglasak "na trebala bi" ! Živi bili pa vidjeli, dakle do proljeća !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2013 u 08:22
Fiki, ovo je neka parodia ! Iako je mala, puno cvate, tj cvala je cijelo ljeto, već sam ju prije pokazala, a ova slika je tu samo zato što je ovako kasno, a ona cvate još dugo u jesen.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2013 u 08:26
Carol, dobro si rekla, začas bude đungla. Ma neka bude, lako ću ja sa viškovima !
Drago mi je da si svratila do mene .
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2013 u 08:39
gllikice, koju ramblericu imas?
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2013 u 08:45
Monna, baš si me našla; ona crvena, sa puno cvjetića, što puno i dugo cvate ! Jel da sam ti dobro objasnila LOL ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.