Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Goga-zg nudi i traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Goga-zg nudi i traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Goga-zg nudi i traži
    Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:33
Imam za ponuditi sjeme:

GAZANIJA
HELENIJ(TRAJNICA ŽUTO CRVENA)
KADIFE(SVIH VRSTA)
NOĆNE FRAJLE(ROZA,ŽUTA,ŠATIRANA)
DIGITALIS PURPUREA(LJUBIČASTA)
SLAK UKRASNI
CINIJE(SVIH VRSTA)
LAVANDA I RUŽMARIN (PELCERI)
RUDBECKIA(ŽUTA I ROZA)
DUHAN UKRASNI
SUNCOKRET(VISOKI)


TRAŽIM:
PASIFLORU(BILO KOJU NEMAM NI JEDNU)
JUDINO DRVO
DRAGOLJUB
CRNOOKA SUZANA
TRITOMA
HOSTE(SVIH VRSTA)
ARAUIJA SERICIFERA

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:41
Kaj mi nisi rekla za pasifloru.. mogla sam ti danas donesti reznice...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:54
ja ću ti poslati arauiju, a možda uspijem rješiti i kakvo sjeme pasiflore - ona najčešća, bijela s plavim "trepavicama" (ne znam je li koji plod preživio sušu, ako je poslati ću ti sjeme iz njega)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 22:41
Sutra ti šaljem pasifloru s korjenčekom i dragoljub-sjemenje, mogu ti staviti i malu arauju s korjenom, iako bi možda bilo bolje čekati do proljeća, jer su iz sjemenja još jako malene (cca 6,7 cm.)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 23:03
bi mogla ja u red za ovo?
GAZANIJA
DIGITALIS PURPUREA(LJUBIČASTA)
CINIJE(SVIH VRSTA)
LAVANDA I RUŽMARIN (PELCERI)
RUDBECKIA(ŽUTA I ROZA)


jesu tvoje cinije visoke ili niske?i koja lavanda je to?

Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 20:16
Jasenka,vidimo se ovaj tjedan,pa mi donesi.Najvjerojatnije u subotu ,ali još ću ti se javiti.Wink
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 22:02
Oki doki... čujemo se Smile
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 18:07
biljkonorci! pronašla sam sjeme campanule(visoki zvončić,plavi ljubičasti i bijeli),ako neko želi nek mi se javi. 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 18:29
imam ja tritomu!! pa donesem kada budem isao u zagreb ili dame nkome iz zagreba tko bude dolazio u sos selo... a mozada i tebi ...
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 18:56
Uh, gogo sto prije ne rece da zelis pasifloru ja bih ti poslala sa onim sjemenom, danas sam ti poslala pismo ocekuj postara.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 19:35
Goga, sjemenke stigle danas! Hvala ti! smile79
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 19:49
draga,i meni su danas stigle sjemenčice i poslala sam ti paket iznenađenja,sve ti piše unutra...
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 20:13
jelena.jedva čekam da vidim kaj si mi poslala. lavanda i ružmarin te čekaju ja ću ti ih ispelcati.LOL
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 21:27
znam,draga i meni su najslađa ta iznenađenja u paketićima...kad mi je SilveK poslala brdo sjemenčica uz ono kaj sam naručila svisnula sam od sreče
...nadam se da će ti se svidjeti...
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 12:46
draga,ti stigao paketić?...već je trebao...javi mi da znam....
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 17:56
stigao je paket.puno ti hvala. sad idem u vrt posaditi tvoje cvijeće.trebat će mi baterija,LOL jer ne mogu izdržati do sutra.Wink jelena idući tjedan  će pasti kavica u Zagrebu,dođi ako možeš.LOL
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 12:36
tražim lukovice amarilisa ili hippeastruma.ako ih netko ima previše ,ja bi ih rado udomila.Wink 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 18:08
Nešto će se amarilisa nači. Dali da donesem u četvrtak na kavu ili kojom drugom zgodom? I lijepo zalijevaj bor!!! LOL

P.S. Još uvijek se slatko nasmijem!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:34
...goga , da li još uvijek vrijedi ona ponuda i potražnja sa početka teme  -  21.10.2008??
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:42

ufff...jutro svima:)

sad sam tek i ja vidjela da čitam stare postove:-)

nisam se još razbudilasmile49

no pasifloru i campanulu bih rado udomila ako netko ima viška:)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.