Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - heklane cipelice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


heklane cipelice

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: heklane cipelice
    Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:37
Bok svima, nova sam u heklanju pa bih htjela s vama podijeliti nekoliko mojih radova.













Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:52
Dražesne su.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:53
Hvala.
Svaki komentar dobar ili loš je dobrodošao.

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 17:08

Zaista lijepo i uredno izrađeno. Svakoj bebici u tim cipelicama će biti ugodno i toplo.
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 17:48
Da, potrudila sam se da mojoj maloj bude toplo jer sam za čizmice napravila male uloške od vatelina.
Što se tiče urednosti bilo je dosta paranja dok nisu ispale onako kako sam zamislila.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 19:39
preslatke suClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 21:01
Jako su ti lijepi radovi i ja sam isto nova u heklanju cipelica, heklala sam nakit i kapice ali sam  počela i cipelice, ali mi nikako ne ispadaju jednake, jel imaš kakvu mustru da podjeliš ja što sam našla sve je nekako komplicirano, mislim na ovaj donji dio ono gore nije problem.

smile141
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 21:28
Bas su medene cipelice, svaka ti cast imas zlatne ruke.
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 09:42
Hvala još jednom, evo sličice za dno cipelice
http://www.pticica.com/slike/babyhightopchild/1203925
dno cipelice
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 16:46
Hvala ti puno, idem odmah isprobat, ja sam imala malo drugačije i kompliciranije.

Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 08:18
jako su ti lijepe cipelice,svaka častThumbs%20Up
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 09:14
Dobro došla!
Cipelice su prekrasne, ali...... di su "muški" uzorci?????Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 09:50
Muški uzorak je u pripremi za pravljenje. Kad budem gotova stavim slikicu da vidite.

Smile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 09:58
Šalim se...imam dečka od 18 mjeseci i kad odemo nešto kupiti, stvari za curice ko u priči , a za dečkiće dva-tri artikla....
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 10:09
Ma taman sam počela praviti jedne plave za jednog malog dečkića.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 14:43
Lijepi radovi, zaista!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 15:09
U cipelice je uloženo puno truda dok nisu ispale onako kako ja želim, ali svi mi težimo savršenstvu pa tako i one mogu biti još bolje.
Na vrh
babycipelice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babycipelice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 18:51
Dugo me nije bilo s novim radoima, a u međuvremenu su nastali mnogi.

Evo nekih





Stvarno ih ima dosta, ako netko hoće može ih pogledati na mojem FB profilu. Smile

Na vrh
ivana30 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivana30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 16:27
Tongue Predivno! Gdje pronalaziš šeme za heklanje?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 15:13
to je talent za takvu vrstu pletiva
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.