Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šljiva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šljiva

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Conmaya View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Conmaya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Šljiva
    Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 16:33
Da li kod nas ima u prodaji kultivara crvenolisne šljive bez plodova?
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 18:32
dali mislite na japanske sljive?
Na vrh
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 19:48
Definitivno ima, lat naziv joj je Prunus cerasifera nigra
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 20:37
"bez plodova"
 ovo sam zametnio prilikom citanja
Na vrh
Conmaya View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Conmaya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 09:17
Prunus cerasifera 'Nigra' ima plodove!
Na vrh
sasa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 00:19
Mislim da je to Prunus pisardii
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 20:59
Eto od svih vrsta ja tražim divlju. Moj ujak je imao prekrasnu šljivu,žuto-crvenu,male koštice,kalanku,malo veću od trešnje a slatka ko med. Svuda sam tražila koja je to vrsta (on nije znao a i više je nema,nažalost) i našla sam da je to najverojatnije divlja šljiva. Da li netko zna gdje bi se to kod nas moglo nabaviti?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 21:42
Hana, imam ti ja divlju šljivu. Ima sitne plodove, boja kože je od žučkaste do tamno plave, neke neodređene nijanse.Kad sazrije, bude posebno finog okusa. Ako ti još uvijek treba, potražit ću mladicu.Smile
Na vrh
branimir View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branimir Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 20:09
jesi nabavila? ja ih imam na desetke od pola metra do 3-4 metra .. jos nisam dokraja raskrcio parcelu pa ak ti treba jos ili nekome drugom javite se dok nebude prekasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.