Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stonkin apaurinček
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stonkin apaurinček

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Stonkin apaurinček
    Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 00:30
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo . Al nikad stići vaše divote . Dakle od trave do struka i milion čičkova i korova startala sam u 10 mjesecu ovo je za sada ono što me veseli i što sam uspjela posaditi i uzgojiti
Ovako je počelo :D,


Uploaded with ImageShack.us
By stonka69 at 2012-04-17
stonka69 at 2012-04-17


Uploaded with
ImageShack.us

Uploaded with
ImageShack.us
Ovo me čeka iako je djelomično posijano u isčekivanju sam nicanja , krenuli su suncokreti, dragoljubi , posađene su ranije posijane cinije, čekaju se lijepe kate i kalifornijski mak koji niče , pikirane su kadifice ,lobelije i vodenike posijana anđeoska krila , cosmos .
Eto nije ovaj veći dio nije još vrt već ga zovem njivom ali postam slike da možemo zajedno pratiti moj uspijeh ili nadam se ne neuspijeh.Glavnina je predviđena za travnjak a rubnike sam zamislila kao cvijetne gredice.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 06:14
evo ja sam prva zavirila u tvoj apaurinček. posla ćeš imati kako i kažeš, ali začas ćeš i uživati u vrteku. smile219
belica,zagreb
Na vrh
Nina22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 215
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 07:37
Nadam se da ćemo skupa s tobom uživati u tvom vrtu i u tvom uspjehu.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 07:47
Lijep ti je cvijetnjak, samo da su slikice malo veće, za nas malo postarije
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 08:22
stonka ,pratit cu te ,radovat cu se skupa sa tobom svakom izniklom cvjeticu i posaditom,jer znam koje veselje ce ti donijet 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 10:26
Dobro nam došla draga moja! Prvo ti moram reći da ti je naziv teme vrlo originalan i jako mi se dopada, jer je vrt i moj naj bolji apaurin. Svaki početak je težak, ali važna je ljubav prema cvijeći i uspjeh je zagarantovan. Jako mi se sviđa što si do sad napravila, vidim da si posadila mnogo ljetnica. I ja sam na početku preferirala ljetnice, dok nisam upoznala svijet trajnica. Da bi sebi olakšala posao, pokušaj nabaviti koju trajnicu.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 12:58
Vidim da te dugo nema na "Drago mi je,ja sam Stonka" pa ti evo i ovdje dobrodošlica i suncokreti.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 23:29
Hvala dragi moji na savijetima i dobrim željama . Vrtić je dopunjen ovih dana tri ruže penjačice , ostići , jedna gazanija , mali karanfili . Ranije sam posadila ivančice al one su miće i čekam tek slijedeću godinu ako opstanu da me razvesele .Calampule su isto mići mićice ali rastu. Meni je danas cvijetni dan ali stvarno cvijetni dan s dvije strane sam dobila poklon . Rođak MM je cvjetoljubac i neki dan kada je sadio bacope ja sam iz zezancije rekla da bi i jaaa toooo dvije krasne donio mi je danas naježila sam se od sreće ee onda jedna susjeda donjela ljiljane , druga sadnice plamička i karanfila turskih tako da sam u banku jurila s zemljom pod noktima . Što se fotki tiče nema problema stavljati veće a ja ih kao pametna :d smanjujem da bude preglednije i da tema nije preširoka. Ovih dana stići će i nove fotkice . Oduševljena sam jer su nakon kiše počeli nicati kalifornijski makovi . Imam ideu za ovaj veći dio koji zovem "njiva" jer MM inzistira da se još jednom na jesen preštiha , pognoji i tek onda da zasijemo travu da prirodno ( znači stonka i lopatica ) iskorjenimo bezbroj čičkova i korova da nebude barem sredina totalno prazna mislila sam poslagati dugačko granje onako kao šator indijanski naravno učvrstiti u zemlju i okolo posaditi mirisni grah ( grašak ) kako ga ko zove . Mislim da će to biti efektno.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 00:17
Dobrodošla! Pratit ću tvoj vrt i gledati njegove stanovnike kako niću, rastu i ostvaruju tvoje zamisli smile161
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 01:06
Hvala Moon biti će mi drago.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 08:58

Koliko vidim energija i ideje ti ne nedostaju a ni ono najvažnije, ljubav, pa sam sigurna da će ova tema biti vrlo brzo popunjena sa mnooogo lepih stranica i priča.

Imam viška semenja pa ako si za, molim adresu na pp Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 09:16
Lijepi početak jednog prekrasnog druženja sa nama,i meni je moj vrt,kao i mnogima a p a u r i n č e k!Clap
Posjećivati ću te,i diviti se tvojim biljčicama.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 10:09
dobro nam došla, i ja se prijavljujem za redovni obilazak tvog vrta smile73
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 10:42
sa veseljem ću pratiti nastanak predivnog vrta...

Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 13:16
ja jedva čekam vidjeti u tvom vrtu anđeoska krila, taj cvijet još nisam vidjelaSmile
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 18:41
Hvala svima posebice mimar tebi na ponudi javim se na PP iako se bojim da mi je kasno za sijanje . Lorica nikla su anđeoska krila ako meni početniku to uspije uzgojiti biti ću preponosna jer... klijanice su tanje od vlasi kose računajući da ih neću pikirati jer tako obično uništim pola sijala sam u malenu teglicu onakvu u kakvoj obično dobijemo sadnice i sad je guuuusto uf ! .Muke mi ježove
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 22:15
drago mi je da si tako zaufano krenula s vrtomsmile128želim ti puno uspjehaThumbs%20Up
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 00:53
Lijepi ti je apaurinček i vjerujem da je efikasan. Pratim te budnim okom. Možda se koji puta ne javim, ali bit ću često tu jer ću imat šta gledati.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 01:04
Evo i mene da pogledam vrt u nastajanju Smile Nekako smo zajedno krenule, samo polako, biti će lijepo kad sve rascvijeta.
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 19:36
Hvala Ksan držim palčeve. Meni koješta počelo nicat ne razlikujem baš korov od posijanoga pa ću pustit da naraste i onda tek čupat. Neke stvari prepoznajem . Evo malo novih fotkica.

Prve lukovice posađene u jesen već su lagano odcvale ostale su samo drske narcise kojima su glavice prilično teške

Došetali ostići ,karanfili , jastučac


Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Niču dragoljubi i suncokreti



Uploaded with ImageShack.us

Kalofornijski mak


Uploaded with ImageShack.us
Novi stanari i u cvjetnjacima prilaz kući i ružni zid koji čeka adaptaciju saktivat će djelomično kombinacija bacope plave i bijele i tamno roza i bijelih pelargonija


Uploaded with ImageShack.us

Eto toliko za sada . Saaamooo treba pričekati da sve naraste i procvate meni nestrpljivoj uh . Kiše me potjerala da poslikam dalje al eto da pokažem da se ipak nešto kreće

Eee a ovo sam Bog zna kako presaditi ja ne

posijana sirotinjska orhideja ili anđeoska krila nikla je i ne usudim se je ni dirat kako je tanka i osjetljiva .


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.