Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Dicc View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Dicc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naše dvorište
    Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 12:54
Da vam predstavim mamin, sestrin i moj trud... Smile










naša najveća maza (:


a prkosi nam stvarno prkose :PP



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 14:47
hvala na prezentaciji svoga vrta....
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 14:53
Svaka čast na trudu...jako lijepo.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 16:03
draga Dicc,
čestitam ti što si otvorila svoju temu.
drago mi je što ćemo uživati u tvom vrtu od samog početka.
za pohvaliti je što ste ti i tvoja sestra tako mlade zavoljele vrt i biljke.
znam da si puno učila i vrijedno skupljala biljke i ovaj lijepi početak obećava još ljepši nastavak.
oduševila me tvoja ljubav prema biljkama.
maca ti je prekrasna, uživa u rascvaloj okolini!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 16:10
dobrodošla i dugo ostala s nama!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 16:26
dobrodošlicu ti i ja želim!
lijep ti je vrt i cvijeće u njemu, trud se isplatio!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 16:29
I moje pohvale za prezentaciju vrta, vidim da nas očekuje mnogo lijepogsmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 16:40
Dobro došla i jezerce mi se sviđa jako Clap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 17:08
Vrt je lijep, uredan, i maca uživa u njemu
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 18:08
Dicc predivno! Dobro nam dosla i jedan maz, za one cetiri sapice
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Dicc View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dicc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 16:18
administrator   Wink Embarrassed

zvončica3   Hvala!  Wink Big smile 

SlavujVk     Hvala vam na predivnim riječima Smile Embarrassed moram reći da su se i vaše biljke lijepo udomacile, cini se da im se sviđa ovdje. Uvijek ste dobro došli ovdje! Big smile  Heart

Retriver Sara Heheh, hvala vam! Wink Smile

antonija Hvala, bilo je puno posla i premještanja biljaka, uvijek nesto cackamo po cvijecu, nadam se da se trud isplatio. Big smile LOL Embarrassed 


aralija  Smile Smile  Drago mi je što vam se sviđa! Embarrassed Wink


stefica.n  Joj, jezerce nije u najboljem izdanju, tog dana kad sam slikala kosila se trava pa je sve u njemu, a još nam i lopoči fale i ribice i onda će bit pravo!! LOL

moon  Hvala! :) Uživa ova maca i još 3 naše mace i 2 susjedine mačke, pravi mali zoo mačaka! Big smile

lela.h   Hvala! Evo pomazila sam ga za vas. Wink Hug 


smile76 

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 17:22
Pozdrav, dobrodošla sa svojom temom!
A trud je i ovdje , u tvom (vašem) vrtu pokazao rezultate! Lijepo izgleda!
Samo nebo vam je granica!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 19:50
Draga Dicc dobrodošlica i od mene, lijepo je pratiti vrt novih članova foruma, jer se izdogađaju velike promjene u vrtu, stalno nešto presađujemu i uređujemo i u pravilu nikad nismo do kraja zadovoljni. Jezerce u kamenjaru je obečavajuće, kako i sama kažeš još dok dođe biljni i životinjski svijet bit će prava uživancija.smile73
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 08:40
jako lijepo svaka čast na trudu
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 09:28
Dicc, dobrodošla!   smile73
Lijepo si nam prikazala svoj i Vaš vrt, a trud koji ulažete u njega se vidi. Bit će to još jedna lijepa šetnja među cvijećem, kao što i vaše četveronožne ljubimice uživaju (a još će i više kada dođu ribice). Wink

Na vrh
Dicc View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dicc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 21:43
dadinica   Hvala! smile71 Samo da se biljke razbujaju pa se nadam da će ljepše izgledat, tu je još puno posla, al meni se baš radi. Baš me opušta kad sam među cvijećem. Na dan par puta prođem vrtom da vidim koji novi cvijet je procvjetao pa svaki put primjetim i najmanju promjenu među cvijećem i to me veseli. Samo nek raste, manje je mjesta za travu. 


Smail   Hvala :) Slažem se s vama, kako sam rekla malo prije ima još puno uređivanja, ali nam se na kraju isplati sav trud!  Big smile  smile79

magnolija     Hvala! :)))))   Wink Wink

Silvy   Hvala!  Drago mi je što se trud vidi, puno mi znači mišljenje vas već iskusnih u vrtu.  Heart smile113

Neki znaju, ali neki i još ne, "mlada" sam. Nedavno sam napunila 21 godinu pa mi je svaki savjet dobrodošao, prijedlog kako neke biljke rasporediti i pomoć u skupljaju cvijeća ili ako znate neku dobru trajnicu jer volim biljke koje mi ostaju u vrtu i svakom godinom sve više i više bujaju. Ako ste vidjeli na slikama uz ogradu su ljubičasti zvjezdani, cvijetaju na jesen. Meni se jako sviđaju.   Heart

smile76
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 16:58

 Ovaj vrt se vjerovatno dodatno rascvjetao kuc kuc ima li koga?

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 09:46
Dobro došla Dicc i dugo se družila sa nama!!
Imaš lijep i prostran vrt, koji će, uz vašu ljubav i pažnju, vrlo brzo postat premalen za sve ono što će te htjeti unj zasaditi.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 19:25
Dobrodošla,jako lijep početaksmile73
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 19:56
dobro došla ti i tvoja mama sa  svojim vrtomsmile99
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.