Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Varaždin - Izložba cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Varaždin - Izložba cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Varaždin - Izložba cvijeća
    Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 12:30
U varaždinu bude tijekom baroknih večeri izložba,pa ću onda i ovogodišnje slike ubaciti.
Izložba nije prevelika,traje 3 dana i više je za ljubitelje aranžmana,rezanog cvijeća.Evo par slika prošlih godina tako da znate kako to otprilike izgleda.U atriju starog grada je a ovako izgleda srednji dio oko bunara
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 12:31
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 12:33
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 12:34
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 12:35
Meni,jedan od najljepših
 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 15:38
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2007 u 18:00
superEmbarrassed,
Na vrh
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2007 u 22:03
Meni je prošle godine došlo da nekako spremim onaj ogrooomni aranžman heliconia u džep Shocked prvi put sam ih uživo vidjela iiiii opipala Tongue
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 12:04

16. varaždinska izložba cvijeća u Starom gradu

16.%20varaždinska%20izložba%20cvijeća%20u%20Starom%20gradu
27. rujna 2011. 09:48

Grad%20Varaždin%20-%20Varazdin%20-16.%20varaždinska%20izložba%20cvijeća%20u%20Starom%20gradu
U Starom Gradu će se od 29. rujna do 2. listopada u sklopu Varaždinskih baroknih večeri po 16. puta održati tradicionalna izložba cvijeća.

Kao podtema izložbe bit će predstavljene replike varaždinskih motiva, na kojoj će biti prikazani cvjetni detalji s varaždinskih trgova i fasada te varaždinski simboli; anđeli, bicikl, purgeri i ostalo.

Najviše će izložba biti u crveno-bijeloj kombinaciji, s obzirom da je ovogodišnja zemlja partner Poljska.

Osim toga, u sklopu izložbe u petak 30. rujna održat će se međunarodno natjecanje učenika vrtlarskih škola na temu bicikl.
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 20:39
Lovrek,jel to samo izložba rezanog cvijeća ili.....?
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 21:07
Zna biti i cvijeća u teglima, mislim da na trgu ispred Galerije slika!
No, prošetala bum u petak ujutro, pa bum izvidila situaciju!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 18:34

@LOVROHeart

Ima koji dobar rasadnik cvijeća u tvojoj okolici? Naime, krajem mjeseca planiram špancirati s društvom nekoliko dana po Varaždinu i okolici, pa bi malo vremena odvojila i za nabavku cvijeća.Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 19:58
Ja sam posjetila izložbu cvijeća u baroknom Varaždinu
Stari grad u kojem se održala izložba
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 20:16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 20:28
Učenici srednjih gospodarskih škola imali su natjecanje na temu bicikl
 
 
 
 
 
 
 
ovako su se nekad oblačile varaždinske gospoje
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 20:47
E, drage moje, malo kasnim s izvještajem!
Drago mi je da je Mali kaktus bila u Vž, (nadam se da ne danas Cryjer se mogla javiti i zajedno bi prošetale), a Bebolini ću se javiti na pp!
Eto, umjesto u petak i ja sam danas uživala u cvjetnim kreacijama u atriju Starog nam grada.
Na prvi mah sam pomislila da je neko već stavil moje slikeWink, al nije, naravno...
Evo, mojih...neznam zakaj, al skoro pa smo slikale iste "manekene i manekenke"...
Ne lažemTongue, evo pogledajte...
...jedan od  copy MK...Smile











Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 20:53
Nekoliko štandića (5 kom) na Stančićevom trgu: domaće rukotvorine - čipke, aromaterapijski svjećnjaci , te jedan sa kaktusima i dva sa mix cvijećem...Smile




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 21:07










Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 21:16









Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 21:26







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.