Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - izrada nakita
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


izrada nakita

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: izrada nakita
    Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:22

 Danas sam slučaj no našla ovaj dio foruma i mogu vam reći da sam oduševljena viđenim. Dosta vas me zna sa foruma decoupage, ali kako smo kćer i ja prije radile nakit (i još ga ponekad radimo) želja mi je da ovdje izložim naše radove. Moram ih samo poslikati, pa stavljam sličice!

ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:44
baš mi je drago da je sve više članova i u ovom dijelu foruma. jedva čekam da vidim vaše radove Smile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:45
I ja čekam! smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:39
    Polako, treba prvo Camera%202 , pa onda Computer, a prije svega doći kući s posla, pa BBQ , Spaghetti, Drinking%20Red%20Wine,Sleeping, nešto i napraviti, a tek onda ostalo






ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:01
Radujem se što večem društvu!!smile214(ovaj smajlić potpuno slići meni kad skakućem)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 18:55
 
Evo sve sam obavila šta sam trebala i uspjela uslikati nekoliko radova. Prvo ću staviti neke svoje, jer je mojih manje....
 
kombinacija fimo mase i perlica
Picture%20011
 
kombinacija perlica
Picture%20007
 
kombinacija fimo mase i perlica
Picture%20002
 
brušene školjkice iz Izraela
Picture
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:19
ovo su radovi moje kćeri
Picture%20005
 
Picture%20004
 
Picture%20007
 
Picture%20006
 
Picture%20003
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:21
 
Ova treća po redu crna, je slučajno zalutala u moje radove, ali isprika nije moj rad, već kćerkin
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:27
Draga Anđelka, jako lijepi svi radovi, a od tvojih naročito mi je zgodna prva ogrlica sa zelenim rombovima od fima i ona od brušenih školjkica 
 
A bome i kćer je doista talentirana, jako dobro izgleda zadnja crno-bijela ogrlica, krasno je napravila ove centralne perle i dobro ih uklopila u cjelinu, a od ne-fimo radova jako je efektna predzadnja ogrlica u ovim prelijepim i toplim smedjim tonovima
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:25
smile141 za mamu i kćer
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:57
Drago mi je da nam forum postaje bogatiji za još jednog genijalca!!!
 
Nakit ti je odličan, ali moj favorit je predzadnja ogrlica...to je moj stil!!!
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:58
E pa nisam znala da ću te i ovdje pronaći...znači uvijek je u tebi čučala umjetnička duša...prelijep nakit i meni je prva i četvrta najljepša, tj. paše mi uz moju garderobu pa onda tako i biram. još jednom supeeeeeeeeeeer!!!!!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:44
smile55jako lijepo!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:10
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

E pa nisam znala da ću te i ovdje pronaći...znači uvijek je u tebi čučala umjetnička duša...prelijep nakit i meni je prva i četvrta najljepša, tj. paše mi uz moju garderobu pa onda tako i biram. još jednom supeeeeeeeeeeer!!!!!!!
 
Eto vidiš! Toliko se dugo poznajemo, a nisi znala da mama i kćer rade i druge stvari osim decoupagea. Prvo smo i počele raditi nakit, a sada smo ga malo zapostavile. Moram reći da je juniorka vještija u izradi nakita od mame.
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:15
 
I malo narukvica
 
Picture%20010
Picture%20009
 
Picture%20008
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:19
Odliiiiiiične!!!
 
 
Meni su prva i treća preslatke....
 
Stavi još molim te!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:26
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Odliiiiiiične!!!
 
 
Meni su prva i treća preslatke....
 
Stavi još molim te!!!
 
Nisam stigla sve uslikati! Kad se vratim u ponedjeljak, bit će još!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:24
Preslatke zveckalice smile94a naročito mi se svidjaju delfinići, kao da stvarno plivaju uokolo a zeleno-modre morske kapljice prskaju oko njih... Predivno...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:12
jako lije nakit...bravo za dvije kreativke...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:13
jako lije nakit...bravo za dvije kreativke...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.