Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - UNIKATNI NAKIT ZeaZia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


UNIKATNI NAKIT ZeaZia

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: UNIKATNI NAKIT ZeaZia
    Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:28
Hello... izradujem nakit nekoliko mjeseci i ovom prilikom zelim vam pokazati mojih ruku dijela
komentari su dobrodosli Embarrassed

               








 


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:33
             
  

 


Ostalo možete pogledati na web stranici:

www.zeazia.com



Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:15
dobro došla!!!!!! Imaš krasan nakit! Samo naprijed da se imamo čemu diviti!
ANĐELKA
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:18
Dobro došla!smile73 Nakit je prekrasan, naročito mi se sviđaju naušnice.
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:39
Tongue  hvala puno...
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 18:11
dobro nam dosla .Radovi su ti zaista jako lijepi samo tako dalje nastavi ,a ja cu i dalje rado posjecivati tvoju galeriju
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 21:57
Prelijepo Smile!Ali od ovog tu što si do sad pokazala definitivno mi se najviše dopala narukvica na četvrtoj slici u tvom prvom postu,mraaak je.I naravno dobro došla Wink!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 22:12
dobro dosla...nakit ti je odlicansmile71  posjetit cu i ostale slikice...samo naprijed... fantasticno je sve!!1 radis sa zicom i perlicama vecinom ili...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 22:18
ja sam naravno sve pregledala i odusevila si me..odlicno je...ona heklana ili pletena crna narukvica je super i nausnice sto me podsjecaju na hobotnicu su meni najdrazi al u biti sve je krasno...smile141
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:02
Hvala puno cure... Smile Drago mi je sto vam se svidaju moji radovi smile182
smile182evo jos par najnovijih radova ( ovo su poklončići za drage osobe, povodom blagdana )

     



Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:06
Nekako najviše volim žicu, s njom se mogu predivni detalji napraviti i jako lijepo izgleda, u pocetku sam radila samo s perlicama ali kako prolazi vrijeme sve više eksperimentiram sa žicom i nekako mi je najbolja :)
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:19
  Ako je netko zainteresiran  za nakit moze se slobodno javiti na moj mail: zeazia@gmail.com ili na pm

-Uskoro pripremam tutoriale pa ako netko izraduje nakit ili zeli poceti moci ce na mojoj web stranici pogledati i nauciti nesto novo,  no sve u svoje vrijeme 
joj bas ste me razveselile svojim lijepim rijecima, to je super poticaj za dalje  smile141
I evo jos par radova Embarrassed

   
 
               














Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:45
Ti nemaš znači problema sa poklonima za kojekakve prigode,"samo" sjedneš i igraš se Wink.Zezam se ,vjerujem da tu treba i truda i vremena i mašte...Lijepi su,još jednom te moram pohvaliti
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 16:03
Pa u jednu ruku i je igra :) , jer kad nesto volis nije ti tesko raditi...
hvala na pohvalama smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 16:13
Zeazia dobro nam došla smile73
Svojim dolaskom si uveličala naš forum.
 
Radovi su ti više nego odlični!!!!!
Jedva čekam nove.
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 09:56
ZeaZia, dobrodošla! smile82 Radovi su ti doista prekrasni i ne znam šta bih izdvojila, morat ću još puno puta pregledati tvoju svestranu galeriju! A ti nas slobodno bombardiraj novim stvarima - nećemo se buniti! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 13:43
 Youre%20Welcome...dobro nam došla draga ZeaZia... radiš jako zanimljiv nakit, osebno mi se dopala narukvica četvrta u prvom nizu, doista je nešto posebno  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 18:59
Hvala cure... Smile


Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 19:25
smile93još radova

       





Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:27
Prekrasno smile55
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.