Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji phloxi visoki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji phloxi visoki

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji phloxi visoki
    Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 13:20
Trebam savjet, kako da ovoj biljčici što prije pomognem. Ne bih voljela da je izgubim. Obožavam je! I koja je to bolest uopće?






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 13:37
nečeš je izgubiti ali za ovu godinu si je izgubila, oreži je do zemlje a ostatak biljke spali, to je bilo i na mojem jednom prošle godine ,nemogu se sjetiti kako se ta bolest zove ali napada Phloxe. Druge godine će biti još ljepši nije ništa strašnog.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:31
Neznam ni ja kako se zove, ali dobro Tija veli - poreži i spali sve, posrijedi je neka glivična bolest.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 01:13
Evo ovako bi ja napravila. Ako ti je stalo do biljke da preživi izvadila bi je i stavila u prozračniju zemlju u posudu. Čini mi se da ti je zemlja dosta glinasta. Treba odstraniti zarazu i može se dodatno pošpricati nešto za pljesan. Takođe listovi biljaka znaju žutjeti od manjka željeza. Embarrassed
Nadam se da ćeš spasiti biljčicu.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.