Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Narucivanje cvijeca/sjemena iz inozemstva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Narucivanje cvijeca/sjemena iz inozemstva

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Narucivanje cvijeca/sjemena iz inozemstva
    Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 08:51
Iskreno ne znam gdje bih smjestila ovu temu a mislim da je dosta vazna. kako mi ljubitelji volimo razlicito cvijeće pokusavamo na sve nacine doci do njih. jedan od tih nacina je i kupnja preko interneta. na razlicitim stranicama moze se naci povoljnog rasadnog materijala ali kako do njega? Lako je narucit biljke iz RH preko razlicitih portala- Aukcije.hr, e-boom.hr, njuskalo.hr.
Kako narucit jeftino preko stranica iz Srbije? Oni imaju daleko vecu ponudu nego mi.Uzmimo na primjer stranicu www.svijetbiljaka.com. ima svega sto pozelis a kad preracunas cijene, nije to tako ni skupo. Takoder vrijedi i za rasadnik ruza Topolovic. Puno veci izbor ruza nego kod nas. Dal da putujem u Srbiju radi par biljaka?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 10:00
Ja sam na jednoj stranici vidjela zaista raznog lijepog i jeftinog bilja ali  šalju samo po Srbiji a jedne sam i pitala pa su mi isto rekli.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
admira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje admira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 13:17
kako sam ja iz malog mjesta izbor cvijeca je veoma slab cijene su mu velike ako hoces nesto kupiti po svojoj zelji to nema ni za lijeka kako se kod nas kaze rado bih i ja saznala nesto vise na ovu temu pozdrav
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 19:46
Originalno poslano od člana admira admira napisao:

kako sam ja iz malog mjesta izbor cvijeca je veoma slab cijene su mu velike ako hoces nesto kupiti po svojoj zelji to nema ni za lijeka kako se kod nas kaze rado bih i ja saznala nesto vise na ovu temu pozdrav


i ja imam taj problem. izbor cvijeća je većinom svuda isti a cijene variraju ali ne jako. dosta kupujem preko aukcija.hr ali ni tamo nema neki veliki izbor ali se ipak nesto nađe.ponekad odem i na njuskalo ali cijene su puno vece.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 21:49
Ja sam kupila iz Estonije, baš ovih dana  čekam ponovo paketić raznog sjemena.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 22:08
Stiglo mi sjeme iz Estonije.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 22:11
Evo sjeme koje sam naručila. Stiglo je jako brzo.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 12:27
Baš sam gledala stranice kupindo i velim si, cijene su OK, samo ne šalje u inozemstvo.Cry.
.a sjemenja puno veći izbor nego na našoj aukcija hr!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 12:38
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Evo sjeme koje sam naručila. Stiglo je jako brzo.




znam od kog je to proizvodaca...ugl jako razocaran s njima jer je klijavost nikakva!
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:30
Prije ovoga sam isto naručila od istog prodavača i niklo mi je dobro. Od ove pošiljke nisam još sijala pa ne mogu reći kako će niknuti.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 19:02
Molim vas recite mi gdje ste kupili ove predivne kartice sjemena?
Rajna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 19:13
Javljam, iako sa zakasnjenjem da mi je dobro niko sjeme....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 13:19
Ja sam jučer naručila sjeme iz Estonije,ali mi nije jasno ,nisam dobila nikakvu obavijest na email,ili nisam dobro naručila ili šta je.mislim da bi trebala dobiti od njih podatke,ili neku obavijest o naružbi,ili dali mogu provjeriti svoju naružbu.molim pomoć
Rajna
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 13:27
kako i gdje mogu povoljno naručiti nekih 50 ak   tulipana raznih boja i 20 ak zumbula raznih boja???'
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 19:08
Kod nas još ima po trgovinama zumbuli koji su ocvali su  bagatela kad potrefiš a ima i u poljoprivrednim apotekama
Rajna
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 19:09
Milice ti si od njih naručivala pomagaj?????
Rajna
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 12:57
Uspjela sam naručiti sjeme,ali nešto mi nije jasno,ti si Milice rekla da poštarina nije skupa a moj račun je 25Eura  a poštarina isto toliko.Molim te da mi odgovoriš.pozz
Rajna
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 13:13
Milice koliko si ti kartica naručila,i koliko si platila poštarinu?
Rajna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 16:07
Narucila sam oko 20 vrecica  i platila sam oko 5 e za postarinu. Obavijestili su me e mailom koliko ce sve kostati. Platila sam pay palom a stiglo je po uplati za 7 dana.Postarina se placa prema tezini paketa a moj paketic je bio u koverti. Nisam platila carinu, carina u Osijeku je otvarala ali  odredjena kolicina sjemena ili lukovica se moze bez carine poslati.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 11:37
Milice kontaktirala sam ih,molim te oni su neznam kako neke vrečice stavili po dvije,tako da je naružba bila puno veča a poštarina je 7 e.Puno ti hvala na svemu<3
Rajna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.