Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje nabaviti sjeme maćuhica - veće pakiranje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje nabaviti sjeme maćuhica - veće pakiranje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mila09 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mila09 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje nabaviti sjeme maćuhica - veće pakiranje
    Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:35

Pozdravljam društvo biljoljubaca,

Molim za pomoć,
htjela bih posijati maćuhice, ali bi ove godine htjela neke nove  boje. U toj svojoj namjeri sam se razočarala jer sam shvatila da u našim trgovinama ima najviše 4 vrste. Da li netko zna gdje nabaviti kvalitetno sjeme u Hrvatskoj. Pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 15:31
Pozdrav, vidim da je ovo stara tema no i ja trazim sjeme macuhica, i to tocnije receno mini-macuhica.
Zna li netko gdje bi se u Zgb moglo kupiti?
Ili, ako netko s foruma ima i zeli prodati sjeme mini-maćuhica, neka mi se javi Smile
Hvala!

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 16:00
hibride ili obicno sjeme???
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 09:20
pa, ja sam zapravo totalni laik po tom pitanju Embarrassed...
 
hmm, ne znam, trazim onakve mini kojih ima po vrtovima, rastu kao u "grmicima", u raznim bojama, tocnije kombinacijama: ljubicasto-zuto, plavo-zuto, crveno-zuto, narancasto-plavo, ... npr. kao ove na linkovima:
 
 
hvala unaprijed! Big%20smile
Na vrh
loximus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje loximus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 23:23
postovana ja se vec godinama bavim proizvodnjom viola ilia maćuhice i mogu vam nabaviti hibridna semena koje god sorte zelite ali moram napomenuti da je seme jako skupo i da iznosi oko 15 eura za 250 semenki
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 11:51
Originalno poslano od člana loximus loximus napisao:

postovana ja se vec godinama bavim proizvodnjom viola ilia maćuhice i mogu vam nabaviti hibridna semena koje god sorte zelite ali moram napomenuti da je seme jako skupo i da iznosi oko 15 eura za 250 semenki
 
Hvala na obavijesti, javit cu Vam se uskoro na pp za daljnji dogovor!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:55
lijep pozdrav zanima me dal tko zna gdije se moze nabaviti sijeme macuhica al veca pakiranja od onih standardnih po trgovinama treba mi za sijanje na vecu povrsinu,a isto tako ako netko zna i za ostalo cvijece npr.salvije ,ageratumi,vodenike ,mini karanfili itd.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 21:01
nije li malo rano za macuhice???

nego kakvo te sijeme zanima, hibridi ili obićna sjemena??
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 23:23
je istina jos je rano al i sesti mjesec je bilizu ,a zeljela bih si osigurati 100% sjeme mada gdje god da  pitam nema nigdje ,trazila sam i po netu al nemogu nista pronaci .Zanimaju me hibridi al i ostalo kao sta sam ti bila vec spomenula da sam imala u planu plastenik al taj plan je na moju srecu proso u realizaciju nije  veliki al meni za pocetak dovoljan ,za sada imam zasađene flance rajcice,paprike,zelja i jos par kultura ,a za na jesen namjeravam zasaditi macuhice i krenuti sa uzgojem ruza.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 06:28
kako biješe ono tvoja lokacija??? he he
u kojem dijelu lijepe naše živiš, da lakše pomognemoWink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 09:44
lepoglava tj. varazdinska zupanija ,al nije mi problem niti doci do krapinsko-zagorske ako se moze gore gdje nabaviti.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 10:36
postojala je prije par godina jedna firma u zagrebu, ne mogu se sjetiti ime, koja je prodavala sjeme delta i colosusu macuhica - 4000 sjemena je kostalo negdje oko 1500 kn
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:08
kadmo doo. zagreb
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:13
hvala admine ,a gdje ti nabavljas sjeme za sebe sad sam malo citala temu o macuhicama pa sam procitala da ih i ti uzgajas
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:58
upravo sam bila na njihovoj stranici imaju zaista fantasticnu ponudu samo nemogu pronaci cijene nigdje
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 22:21



kod njih i kod vrtka. (vrtko.hr)

ako budeš zvala reci da si dobila informacije na cvijet.info stranici :o))
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 11:30
ok hvala, danas cu ih nazvati zapisala sam broj od gos.Romca TongueWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 21:41
evo samo da javim da sam narucila sjeme macuhica u KADMU 1000 sjemenki za relativno jeftine novce ,a k tome su jos pale i taratincice  imaju zaista lijepu ponudu po pristupacnim cjenama a i djelatnici su jako ljubazni
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.