Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:38
Stvarno si zaslužila čašu, Bože koje je to obilje koje si ti posijala. Bravo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 19:31
smile55 Svaka čast! Kod nas na kontinentu je još prerano za povrće- pa se nakon ovakvih tema moram suzdržavati smile148
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 22:53
Evo sada samo da još robu stavim sušiti u kotlovnicu i nakon što sam napravila kolač za sutrašnju feštu odoh u kadu na jednu toplu kupku i u krepe kod MM koji već odavno hrči.Čujem ga u dnevni boravak bez obzira što "naša mala" gleda neki film bez prijevoda na najjačem glasu.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 00:11
mikica, bravo!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 12:46
Pozdrav tvom prvom narcisu, a bravo za sve što si napravila. Ja tu nažlost nemam vrt, ali imam u vikndici, ali tamo ne sadim ništa prije 1.maja zbog mraza, a do tada ću gledati što je tebi izašlo i uživati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 13:24
Triša samo ti gledaj moj vrt a ja ću gledati tvoje "škampiće"!HI,HI!Često krenemo u fužine ili na vožnju biciklom ili na vožnju na rolama,naravno vozim se ja a MM pazi da padnem na "meko".Mislim da trebamo upriličiti jedan susret i to riječo-goranski,ma bilo kakav samo da je!Cure šta mislite?!smile177
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 17:59

Naravno ja sam uvijek "za", baš sam se neki dan našla s Aphro na kavi u Merkaturu, pa smo razmjenile neke biljke .

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 16:22
Vrt ti super izgleda. A o okolišu da ne govorim. Sigurno uživaš ljeti u krajoliku...
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 21:15
Ma nije tako lijepo ljeti jer kada kod nas udari suša tada sve izgori od sunca.Ja ne zalijevam cijeli vrt jer je jako veliki već zalijevam samo povrtnjak i cvijeće.Tratinu ne zalijevam jer je imam oko 1000m2,pa bi zaista bila skupa trava.No poslikat ću moje balkone gdje guštam po ljeti pijući kavicu i ljuljajuće se na ljuljački,a tek navečer kad zapuše maestral,divota jedna.U rijeci može biti jako vruće ali je kod mene divota.Cijelo ljeto se pokrivamo sa plahtom i prekrivačem.Super je!1
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 11:04
Idem vidjeti što si radila, a ono novi avatar i to presladak. Danas je ionako šugavo vrijeme, pa nećemo vjerojatno ništa raditi, barem ne vani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 15:59
Evo da ne bude da nisam ništa radila jučer sam presadila jedno četiri magnolije.Već duže vrijeme pokušavam zasaditi te krasne grmove-stabla od moje susjede ali sve danas ću-sutra ću.Jučer je bio taj famozni dan u vrijeme kada nije padal kiša.Sada lijepo pada kiša i moči ih.Nadam se da će sve dobro uspjeti.Danas samo čitam forum i šetkam se po vrtu kada baš jako ne pada.Već mi je u malom vrtiću vani riga,radić,salata.U velikom vrtu još nije ništa niklo.Čekam sutrašnji dan da pognojim kupine.Ove godine ću pokušati napraviti  par povaljenica pa ćemo imati za razmjenu.Čujem da će sutra iso kiša pa će se konjski briketići lijepo otopiti i upiti.Eto za sada više planiram nego radim.Disapprove
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:51
Držim fige za magnolije. smile186
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 19:45
Magnolija je stvarno prelijepo drvo, samo pazi da ti ne izmakne kontroli (kao meni moja) pa me sad budi na prvom katu a žao mi je smanjiti je!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 20:26
Mikice  sutra će biti lijepo vrijeme izgleda, pa ćeš već nešto, a za danas je to bilo dovoljno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 20:38
Evo pomogle su mi cure da danas ipak nešto zapišem u dnevnik.Danas sam posadila onu Miminu biljkicu protiv krumpirovih zlatica,njenu ružu i karanfiliće.Posijala Stubicine sjemenčice kamelije(pa šta im bog da),Nerine sjemenčice kadifica i stavila močiti dvije grančice pasiflore koje mi je Nera velikodušno "otkinula od svojih usta".Sve sam to na brzinu popikala u zemlju dok nije kišilo pa sad šta bude bude.Trišine biljčice još čekaju lijepše i toplije vrijeme da se presade u zemlju.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 20:42
Ovakve bilješke su mi najdraže! Drago mi je kad si sama nabavim biljkicu, ali kad je od ovog društva sa posebnom nježnošću ih mazim i pazim. Wink
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 19:00
Evo danas je bilo malo bolje vrijeme kod nas i posijala sam biljkice koje su mi stigle od SilevK,bamiju,vućiku  još Nerinih kadifica,malo nevena.U šta će to biti !!!!!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 19:55
Ma biti će fenomenalan vrt!Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:28
Mikica, vidim da si i ti sve dobiveno već rasporedila, a i da si sada u gužvi oko maturalne, ali moram ti zahvaliti što si isporučila moje pozdrave svima. Laptop je u mojim rukama i jako me veseli što sam s vama. Hortenzije su posađene, nadam se uspjehu, a slikice ću staviti kad svladam rukovanje ovim čudom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 09:46

Ovo su moji ćuki iliti narcisi prije nego smo ih pokupili i odnijeli na tržnicu.Ima ih nekoliko tisuća.Ovo veliko stablo je moja krasna divlja trešnja ali još nije procvjetala.Kada procvjeta slikat ću je jer je predivna.Ništa ne radim u vrtu samo gledam šta je izašlo.Pečem kolače i čistim po kući.Peče me savjest jer me vani čeka more posla.Slijedeći tjedan idem na seminar u Zgb. i tako prođe vrijeme.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.