Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 10:01
Mikice, kod mene sve u redu, vratio se stari komp i super je, sada kćer otela malo laptop, ali vratiti će mi ga kad odem u vikendicu.
Ova tvoja žuta livada je prekrasna, ipak je najljepše kad ih je tako puno na kupu, a ja kupovala lukovice - baš sam šašava.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 10:02
Mikica dobro došla u ZGB, javi gdje si pa da ti skratimo vrijeme ako ostaješ  preko noći i ako hoćeš . Narcise su predivne, smile78
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 10:39

Bacam se u brbljaonicu.

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 11:33
Totalno sam pala u depru.Svi ste toliko napravili,a ja ništa.Mislila sam danas premjestiti moje sobno bilje u verandu a ono iz verande van na balkon ali ništa od toga boli rame!!!Sada ću se pokušati izvući iz kuće i dok je sunce prošmucati se po vrtu da vidim šta ima novoga.Valjda moji doma neće vrištati na mene jer sveko od njih ima svoju teoriju zašto me boli rame pa su mi za svaki slučaj odredili mirovanje,osim što mi je "dozvoljeno" skuhati ručak.smile42
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 12:01
jesi bila kod doktora mikice ?
moraš ići...treba to proči jer moraš sijati Wink

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 20:27
Budeš ti sve to nadoknadila dok ozdraviš....ako uspiješ izdržati u mirovanju (ja sam s gipsom na nogi radi slomljenog nožnog prsta izdržala puna 24 sata dok si ga nisam skinula , a s hematomom na nozi nakon punktiranja otišla igrati badminton..LOL. -ali je zato oporavak duže trajao..) Možda je i stvarno pametno kako kaže Iris otići k doktoru - u najboljem slučaju budu ti rekli da nije to ništa opasno i da možeš raspaliti...
Stvarno zanimljivo kako su ti "dozvolili" skuhati....za to čovjek ne smije biti bolestan...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 22:53
Mikice,vjerujem ja u tebe,sve ćeš ti to nadoknaditismile187
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 08:42
Ma izvukla se ja iz kuće na tren,dva,kad ono traveeeeeee.UŽAS!!!A kiša onako lijepo pada i moči li moči.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 09:14
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Ma izvukla se ja iz kuće na tren,dva,kad ono traveeeeeee.UŽAS!!!A kiša onako lijepo pada i moči li moči.
 
...transplantiraj malo u moj pustinjski  vrt Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 20:14
Mikice nadam se da si bolje, a za travu lako, bit će još vremena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:02
Mikice f**kas travu, kak si mi ti kaj?
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 09:58
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Mikice f**kas travu, kak si mi ti kaj?
 Ma hvala na pitanju ja dobro.Mora da me rame bolilo od vratnih kralježaka.Sada je ok.No vidim da si ti još bolje!!
Ja sam jučer napala svoj dio vrta koji treba rasčistiti i to sa mm.Dakle,sada znam zašto ima toliko puno kiše u našem kraju,ma šta kiše jučer ujutro je padala grašica,nevrijeme.MM bio u vrtu.Ludilo!!!Pomogao mi i to je stvarno za svaku pohvalu.Danas spec ručak za njega a i za ostatak puka(svi smo punoljetni).Na taj dio vrta sam posijala djetelinu tako da mi malo rasčisti od korova.Kupila sam jučer kod tog novog vrtlara i dvije "million bells" i dvije bijele bršljanke.Nisam mogla odoljeti.Pošto on ima i povrća doći ću i drugi tjedan.Tko želi možemo se dogovoriti pa da zajedno odemo i tamo "ludujemo".Vjerujte bit će "fenomenalno"(kaže franjica).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 11:12
Mikice, drago mi je da si dobro i da već imaš milijun planova u svom vrtu. Samo tako napred - moje je dvorište već prekrcano, a vikendica čeka drugi tjedan od petka nadalje.
smile79za tvoju maturanticu i za tm koji ti puno pomaže.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 23:04
Super, i ozdravila, i muž pomagao, i nabavila nove biljčice...Same dobre vijestiThumbs%20Up
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 09:57
Evo da još malo zlorabim komp.Jučer sam lijepo cijeli dan bila u vrtu.Onaj dio koji smoMM i ja počistili sada je sav u malim djetelinicama.Lijepo su niknule.Jučer sam nakupovala gazanije i još neke puzavice pa sam to sve posadila u moje posude koje idu na ogradu.Posadile sam i dva pokrivača tla,kupila pumidore i paprike te napraviula mjesto za njih jer ću ih danas ili sutra popikati u zemlju.Rekao mi je moj vrtlar da pokušam to staviti na crnu foliju.Opet sam dosijala malo fažoleta jer sam ga posijala još prije sedam dana ali nisam mogla sinoć odoliti da još jednu vrećicu ne bacim pa sam i to napravila.Kosila sam jednu livadetinu a MM je to lijepo navečer sve odnio da se pravi humus nako što je nabrao šparoga da mu ih napravim za večeru sa jajima.Popili mi nakon večere u 22h i po čašu vina i srušili se u krevet.Baš je bio dobar dan.Ja sam imala nastavu teka zadnja dva sata poslije podne pa sam zatu uspjela to sve napraviti.Kada sam došla doma još je bio dan pa smo stoga u vrtu bili stvarno do noći.Sada moram razmišljati o rasporedu svih tih lonaca i lončića cvijeća jer sam ih svakamo nabandala.Još imam jedan problem ali ću ga napisati pod sobno cvijeće.Eto jedva čekam još lijepih dana da sve to uredimo pa da sve procvjeta,a onda ludilo!smile64
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 17:03
 
slikice
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 20:23
Mikice naradili ste se bogme i svašta posadili, a ja zbog te kišurine još uvijek ovdje u vikendici ništa, možda bude više sreće sutra.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 21:18
Super, baš imaš sreće s lijepim vremenom...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 22:34
Znala sam ja da ćeš ti to sve stići,samo kad krenešsmile141
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:28
Moja "mala" je neki dan malo slikala moje cvijeće pa vam ga šaljem dok ne fotkam ono što "ja mislim da treba".

moj klematis

nove pelargonije
milion bells

neki cvitić iz vrta koji sam bacila

i na kraju maćuhica koja je još živahna

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.