Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:30
A joj,kako mi je komp bio na popravku i sve je bilo izbrisano opet sam zaboravila koju dimenziju slika trebam pa su sada opet đinovske.Oprostite mi . smile42
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:35
U pomoć!!!!!!Kako da ih smanjim!!!!
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:36

Pokušavam sada nešto opet smanjvati.

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:38
Evo ga,smanjila ja.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:41

To nije to,ubit ću se definitivno jedan dan.Vjerojatno ću se objesiti,ali nekome oko vrata.Vjerojatno mm.

Koju dimenziju slika da uzmem???smile195
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 19:52
Slike su predivne, iako su velike, a ova zadnja je pak stvarno premala, a post je prazan. Ha - ha , treba vrijeme dok se malo ušaltaš.
Drago mi je da si opet s nama.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 20:00
hej,haj.Žao mi je što se nismo našle pa da odemo do mog vrtlara ali nam ostaje jesen jer on sada ima još samo malo materijala.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:33
....i ja i ja bin pul vrtlara, slikice se najbolje vide 8oox600 as ako su prevele se nis ne vidi, a ako su premice isto...cu provat
 
 
 
 
 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:04
Znala sam da samo trebam dozvati rijeku i sve će biti ok.Hvala!smile78
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:08

Ovo radim po uputama.Naš Oskar spava kao zaklan a mi ga gledamo sa balkona. Ništa od veličine 800x600,prevelike su. ja mora da nešto krivo radim,već sam probala bar dvadeset puta ali sve mi je pre veliko.Poludjet ću.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:35
   Sada sam već na rubu plača i užasa.Prekidam skidanje slika jer ću sve baciti kroz prozor.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:55
polako polako sve ce se sreditiWink....ne jaditi se as ce ti doc bore.....tako je meni moja "jedinomamino" govorila kada san sizila na nju
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:59
Hi,hi,pronašla sam si apaurin,slušam muziku na slušalice i guštam.Sada ću malo na čitanje novina i svega ostaloga što me zanima.Moji su legli a ja sam poslije podne ubila oko i sada je spravaMOJA!smile56
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:44
Slike su ti baš super.Thumbs%20Up
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 11:12
E,sada kad sam opet došla na sebe i krenula sa slikama,odnese mi dijete fotić na "ladanje".Tako kada se vrati za par dana opet ću krenuti sa slikanjem,samo da ne zaboravim opet stavljati slikice.Ako me Njemac pukne......smile48
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 11:16
Kakav njemac???????? ko da koga pukne ???? ne kužimConfused
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 17:47
Trči samo trči pred rudo, bu i tebe Ivane strefil Alchajmer, vidiš da je počeo harati po forumu pa udara i po mladim pucama kao što je Mikica!
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 14:21
Udara Nijemac,hudič ga neće,no ima lijeka.Svaga se ja sjetim,samo polakooooo.Gotovi su keksi,a kako su dobriiiiiiiiiiii!LUDILO!!!!!!!Šteta što nemam fotić,uzela ga MPK na "druženja maturanata" iliti zdravo seljački rečeno,tulum maturanata na Krku koji traje tri dana.Divljanje dok im se dozvoli!Sada sam gotova, još samo ispeći kruh.Uzimam knjigu i pravac vodorava,dok još imam priliku.smile138
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 14:23
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Trči samo trči pred rudo, bu i tebe Ivane strefil Alchajmer, vidiš da je počeo harati po forumu pa udara i po mladim pucama kao što je Mikica!
Žao mi je da nemamo mogućnost pokazivanja na kameru pa da ti pokažem mot ili potez rukom po mojoj kosi koji ja napravim kada mi netko tako komplimentira kao ti.Ahhhh!!!!
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 15:10
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Trči samo trči pred rudo, bu i tebe Ivane strefil Alchajmer, vidiš da je počeo harati po forumu pa udara i po mladim pucama kao što je Mikica!
Žao mi je da nemamo mogućnost pokazivanja na kameru pa da ti pokažem mot ili potez rukom po mojoj kosi koji ja napravim kada mi netko tako komplimentira kao ti.Ahhhh!!!!
 
Sve se moze,  danas skoro svi fotoaparati mogu i snimati tako da se snimis i onda se registriras na  JUBITO kao sto si se registrirala na FOTOBUCKET, uplodas film i onda stavis link tu i si ga vidimo, evo vidi tu
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.