Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Opatija - kraljica Kvarnera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Opatija - kraljica Kvarnera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 21:45
prekrasno...svaka riječ je suvišna....riječima se ne može prikazati ono što oko može vidjeti!!
nažalost ni ja nisam posjetila opatiju...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:54
ma vidsim da moram opet malo krenuti u obilazak... škljocajući, se razme!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 16:23
sad je Opatija pod kišom, ali pred ne tako dugo izgledala je ovako
Da odmah pojasnim slike nisu nažalost moje..... 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 11:02
kako je neobicno videti Opatiju pod snegom
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 14:24
Lora, bravo za slike. Moj naklon autoru jer su odlične i jer ti ih je posudio.Doista je neobično vidjeti Opatiju pod snijegom i to još i popriličnim slojem za ovo podneblje.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:38
Hvala zaista su lijepe i meni, iako ne volim snijeg tu kod nas. Imam ih još par ali.sam izabrala najbolje......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:16
Lora ne vidim ne s od slike u tvom postu
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 22:48
mari, opet ne vidiš moje slike?....pa ne znam što je to?, da pitaš malo admina?

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 21:34
Drage moje cvjetne prijateljice,
danas sam šetala Lungomare i sobom imala novi fotić koji je moj mm popravio....Obzirom da ovu temu dugo nitko nije posjetio evo malo novih slika, jer naša Opatija zaslužuje da je češće posjećujemo zar ne?
 
Hotel Admiral, lučica i okoliš...
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 21:51
Još malo slika...
Slatina, poznata fontana....Šteta da je bilo oblačno vrijeme jer bi onda i slike bile ljepše....
 
 
Slatina , Ulica slavnih...
 
 
Slatina kupalište sa svojim biljkama, ali od lani fali velika agava koja je procvjetala, ali ja nakon toga uginula....Na tom su mjestu sada 2 manje agave.Ako nađem negdje tu veliku agavu kako cvjeta staviti ću je ovdje, čisto iz poštovanja kako je lijepa bila....
 
 
Mirno more i grota...
 
 
Slatina u predvečerje...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:02
Drago mi je da je Jagoda aktivirila ovu temu, jer priznajem da temu do sad nisam posjetila. Embarrassed
Krasne slike od 1-4 stranice.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:09
Za kraj malo fotki iz Opatijskog parka...
 
Velike cikasice i male koje su zaštićene....
 
 
Kamelije su sramežljivo krenule sa ponekim cvijetom....
 
 
 
Uz kamelije je jedna velika ralija..
 
 
Kalistemoni su nekako očerupani od zime i snijega....
 
 
Ovoj prekrasnoj biljci ne znam ime....
 
 
Ovo je naranča sa plodovima na izlazu iz parka....
 
 
I za kraj svirač koji nas je ispratio, a koji svira kamelijama jer je blizu njih....
 
sutra je novi dan
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:41
prekrasno
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 08:13
Jagoda, superClapClapClap. Eto Opatija je lijepa i zanimljiva i zimi i bez snijega.Samo treba imati dobro oko i fotić!Thumbs%20Up
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 00:09
Nataly, Baka i Drenova drago mi je da ste pogledale moje jučerašnje slike....Opatija zaslužuje da joj se divimo...Sreća da sam bila u šetnji jučer jer danas sigurno ne bi išla....Pronašla sam slike agave sa Slatine, o kojoj sam jučer napisala, pa ću vam ih pokazati...Šteta da je više nema, jer bila je stvarno monumentalna uz to još na lijepom mjestu....
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 00:22
Kad sam se već raspisala o agavi, evo još nekoliko slika sa jučerašnje šetnje gdje se vide agave na drugim mjestima....Dosta su oštećene od zime i snijega, ali oporaviti će se one....
 
 
 
 
Ovo nije agava,ne znam ime, ali je isto polegnuta i oštećena od snijega...
 
sutra je novi dan
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 00:49
Opatijo bajna biseru našega mora....
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 07:20
Pre,pre, prekokrasno!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 15:34
Thumbs%20UpClap
Clap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 15:39
jagoda, bravo pa si izvukla ovu temu naše lijepe dame, prelijepe opatije!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.