Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ginura - Gynura aurantiaca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ginura - Gynura aurantiaca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 15:12
Nije da ne vjerujem, ali mi je nevjerovatno da nisam nikada osjtio iako ju imam vec godinama...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 09:36
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Nije da ne vjerujem, ali mi je nevjerovatno da nisam nikada osjtio iako ju imam vec godinama...

   Pa jesi li sad ? Nije da je problem , odrezala sam cvjetove,a biljčica mi je skroz super s tim ljubičastim listovima.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 10:39
a malo se osjeti :o))  ali nista strasno, gotovo ne osjetljivo osim ako se bas ne njuska...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 13:12
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

a malo se osjeti :o))  ali nista strasno, gotovo ne osjetljivo osim ako se bas ne njuska...

    Istina - da nije bilo onih dilema i komentara pa da nisam išla njuškat  ne bi primjetila.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 13:14
neke stvari je onda bolje ne cuti i saznatismile107
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 11:18
i ja sam ju imala,bila mi je oko metar dugačka i napale su ju nekakve bijele bubice kojih se nikako nisam mogla riješit i morala sam ju bacit da mi ostalo cvijeće ne zarazi.Poslije sam ju tražila po cvjećarnama ali nigdje je nema.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 11:22
sto je ovo divno, ali ja prvi put vidim ovo cvijece, bas mi se svidja, morat cu prosunjati po cvjecarama
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 12:54
tesko da ce te je naci po cvjecarnicama... jer je to cvijet koji je prije bio jako popularan(nase bake su ga sigurno imale). tako da se sada tesko pronađe...
 
 
Slavonka i marija maja... kada se nađemo jednom na kavi... samo mi napomenite prije da vam ponesem koju sadnicu...
Na vrh
lorna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:08
Ima tko pelcer viška???
Naime, ja sam imala gynuru kao djevojka, ali je uginula i sad sam u nabavci nove.
Vidjela sam da je ponekad imaju u MBM-u, ali sam kupnju odložila za "jednom"....
 
http://lorna.mojblog.hr/
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 13:24
I ja zahvaljujući nihi imam ovu interesantnu biljku. Nije baš previše narasla od ljeta, a i malo je izgubila boju, jer nije do samog stakla, ali moram joj naći bolji položaj.
Administrator je o njoj napisao ono najvažnije pa mislim da ne treba ništa dodati, osim da se lako zakorjenjuje, na način da otkinutu grančicu stavite u vodu.
Ako želite zbijen rast  mogu se otkidati vrhovi stabljike, no treba imati u vidu da je ona ipak puzavica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:12
Slatka biljcica, nikad je nisam vidjela, cak ni kod bake.
Zanimljivo je kako neke biljke izadju iz mode i potpuno se izgube.,a lijepe su i lagane za uzgoj, pa bi covjek mislio da ce se zadrzati. Tako u Dalmaciji aspidistra elatior nestaje, a isto kao i ova vasa, vrlo zahvalna i lijepa biljka, ali nije vise "in".
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:42
E pa Nina ovaj forum je može učiniti da opet postane "in".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:43
Je, ocito, to je super.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 16:26
Samo da vam javim da sam dobila dva pelcerića i da sam odlučila da ova biljka meni bude "in" slijedećeg ljeta na terasi.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 17:18
da li netko ima možda pelcerić ove biljčice viška, nema je nigdje za kupiti .((((
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 16:09

imam je od jučer,gratis od cvječara
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 17:52
predivna biljka,ja dobila pelcer ,popolovila ga i posadila u dvi tegle ,lijepo mi napreduje ,sad cu pincirat vrhove da mi se razgrana 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 20:26
Pazite samo da je ne zalijete previše. Ona više voli suh nego mokar supstrat. Ja sam upravo tako ovih dana upropastila već zakorijenjeni listić. Unhappy
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 20:36
moja jedna je u hladnoj prostoriji ,nije vidla vodu cijelu zimu ,ista je kao ova u dnevnoj sobi koju zalijem ajmo reci jednom tjedno po malo 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 09:39
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.