Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Asarina scandens
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Asarina scandens

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 23:35
O, da, da... vidi se pomakan dado!
Skupi sjemenke na vrijeme! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 02:09

Covjece, pa to je luda biljka!

 
Svoju sam ostavila na ova cetiri dana praznika, ima da se podupla dok ne dodjem kuci.
I morat cu je staviti na sunce.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 22:42
Snimljeno danas





nbjelovu, kako ide tvoja asarina?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Izeta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izeta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 20:44
gdje ih skloniš preko zime
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 08:23
Svoje sam male stavila na sunce, i sve upropastila. Bilo ih je oko 40, do jedna je otisla. Ima jos jedna koja se muci, ali ne vjerujem da ce opstati. Bas nemam srece sa asarinom.
 
To stavljanje na sunce je bilo samo dva sata, da se pocnu navikavati, ali to je bilo dovoljno.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 19:33
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Svoje sam male stavila na sunce, i sve upropastila. Bilo ih je oko 40, do jedna je otisla. Ima jos jedna koja se muci, ali ne vjerujem da ce opstati. Bas nemam srece sa asarinom.
 

To stavljanje na sunce je bilo samo dva sata, da se pocnu navikavati, ali to je bilo dovoljno.



Baš mi je žao...na jesen ti pošaljem sjemenke, ako želiš...moja je stalno na suncu, po cijeli dan - južna strana...u Slavonskom Brodu se često izmjere najviše temperature...možda ti nisu uvenule zbog sunca. Baš mi je žao, posebno zato jer su moje u super formi, već su se počeli pojavljivati prvi cvjetići, pa znam kako ti je, ali neka je sve zlo u tome...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 01:59
Hi,Dado,
 
Ma sigurna sam da je sunce...prethodno je stajala u sjeni, valjda sam je naglo izvadila. Svaku je stabljicicu spalilo i one su sve jednostavno polegle po zemlji. Pokusala sam ih dizati, ucvrstiti, nista nije pomoglo.
Ovo mi je vec drugi neuspio put...Totalno sam nesretna...a bilo ih je tako puno i bile su tako lijepe...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 19:23
Znaš kako se kaže:" Treća sreća"...pokušaj još jednom slijedeće godine. One trebaju dosta vode, bar kad stoje na suncu, a i dosta hranjiva. I nemoj biti nesretna, sigurno ti uspjeva puno drugog cvijeća, nadam se da ga negdje, na našem forumu, mogu vidjeti. Pozdrav, Dada
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 19:26
Originalno poslano od člana Izeta Izeta napisao:

gdje ih skloniš preko zime


Asarina uvene u kasnu jesen, ali posijem sjeme u rano proljeće, vrlo brzo niknu i narastu. Ne znam da li negdje mogu živjeti cijelu godinu.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 14:31
Ha,ha, Dado,
 
I previse toga kod mene uspjeva...Ali svaka nova biljka je i novi izazov, u tome je car svega, bar za mene.  Ma savladat cu ja i asarinu, ali zao mi je bilo jer je gotovo svako sjeme bilo niklo.
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 23:47
evo nove fotkice







Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 23:21
Vau Dada28, prekrasna je, i tako brzi narasla...moja je još tak malecka da se pitam dal bude što iz nje...ali čini mi se da je počela napredovati, pa možda...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 17:10
Ova moja je visoka oko 180 cm...sad samo redoviti doping i .
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 23:09
Divan cvjet. Koje gnojivo upotrebljavaš?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 19:15
stavila sam četiri štapića, a s vremena na vrijeme dodam još i tekuće gnojivo
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 22:26
Dado, doboro si joj napravila oslonac.Ja stavila one ljestice ali bice joj to malo.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 22:28
Evo moje malecke, ali vidim da je konačno počela napredovati. Stvaro je nježna biljčica.


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:59
Fatka, dodaj još nekakav viši oslonac,nemoj ju odmotavati jer je jako krhka i osjetljiva...bilo bi šteta da ti se slomi.

SilveK, vidjet ćeš kako će turbo brzo narasti, samo redovito zaljevaj i gnoji.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 15:28
Najnovije slike moje asarine








Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 16:21
Svaka cast dada28.Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.