Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by Stephanotis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by Stephanotis

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dnevnik by Stephanotis
    Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 09:37
Nisam vodila dnevnik od osnovne škole. Tongue Baš mi je fora ideja voditi dnevnik o biljčicama...
 
S čim da počnem? Pa ovako, jučer kupila lukovice frezije i ( izgleda mi kao ) gomolj plamenca. Plamenac nisam nikada imala i baš mu se jaaaaaaaako veselim. Danas će mi muž donijeti moje tegle, koje su kod kuma na tavanu, pa krečem u akciju. Zemlja je doma i kod svekrve ću uzeti glistal. Nadam se da će uspijeti na mom južnom balkonu. Stavit ću ih malo u zaklon...
 
...a sunce pičiiiiii.LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 10:08

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 11:43
Još jedan dnevnik za čitanje - super, vidjela sam već što si kupila pod frezijama, nisam s njima imala sreće, ali ti sigurno hoćeš, samo hrabro.smile177
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 11:45
SAmo hrabro i veselimo se novim iskustvima i novim slikama i savjetima i od tebe!!!!
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 15:00
Hvala vam. Tongue
Vidjet ćemo što će narasti iz toga...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:22
Steph,jel ti je ovaj phlox visok?
Ma sve će to niknuti,uz tvoj trud i našu morlanu podršku,moraWink
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 09:33
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Steph,jel ti je ovaj phlox visok?
Ma sve će to niknuti,uz tvoj trud i našu morlanu podršku,moraWink
Je je visok je 75 cm. I imam taman jedan zidić na balkonu gdje bi ga stavila, da ga vjetar ne slomi. Jao kako se veselim!!!!!
Hvala za moralnu podršku, trebat će mi. TongueTongueTongue
Sva sreća da sam tvrdoglava što se cvijeća tiće, pa želim sve probat posaditi ili imati. Nešto uspije a nešto baš i ne...Confused
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 09:35
Tegle stigle. Za plamenac imam, ali za frezije ću ipak morati u šoping...LOL
Nadam se da ću ih danas uspijeti posaditi. Već postajem jaaaaaaaaakoooo nestrpljiva...Confused
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 10:48
Ništa od jučerašnje sadnje... Bila svekrva i bla bla bla i a jooj ponoć!!! LOL
Možda danas uspijem... Malo mi je komplicirano pošto imam dijete od skoro dvije godine koje ide spavati u devet-pol deset, pa samo onda mogu nešto takvo raditi...
 
Evo i mog alatića, kojeg mi je muž kupio u Bauhausu. Još čeka da ga se upotrijebi. Nadam se da je danas taj dan. Tongue
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 19:13
Obožavam te malecke alatke.Već ih imam toliko da mi MM kupio neki"opasač" za njih.To je remen sa nekim džepićima i svim i svačim gdje stavim taj sav alat i onda ok pojasa.Pravi majstor sam sa timesmile156
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 20:24
smile107Stephanotis, sladak je alat, očito svi imamo slične alatke, svaki put kupim nešto, luda sam za tim sitnim alatom za cvijeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 10:03
Ma meni je, nažalost, ovo dosta jer nemam vrt, pa sam ograničena na teglice. Confused
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 10:06
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Obožavam te malecke alatke.Već ih imam toliko da mi MM kupio neki"opasač" za njih.To je remen sa nekim džepićima i svim i svačim gdje stavim taj sav alat i onda ok pojasa.Pravi majstor sam sa timesmile156
 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 10:13
Dan treći pokušaja sađenja frezija...propao.
Još uvijek su u svojoj vrečici. Ne ide pa neide...Confused
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:49
Gledala lukovice frezija i razmišljala je si il ti svoje posadila pa onda donjela ziherašku odluku - kupila asm si 5 rezanih, žutih frezijica. Prošle su držale 14 dana i stvaro sam uživala u njima.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 11:24
Moje konačno posađene. Sad ću staviti i slikice...
Mislim da ću i ja ići kupiti par rezanih, jer ko će izdržati dok ove narastu. LOL
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 13:46

Konačno sam u subotu uspijela posaditi svoje nove cvijetiće.Smile

 
 
 
 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 13:46
Sad slijedi najgori dio, a to je čekanje... LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 18:30
Imaš pravo, to je najteži dio, ja svako jutro čučim na podu kraj posudica, koje su mi u kući, i uvijek je nešto novo, nekad je i korov, ali ja sretna, tek poslije skužim da je drugačije od većine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 10:09
Nije me bilo par dana, ali eto me nartag. : ))))
Plamenac RASTE. Slikica stižeeee...
Frezije još ne... ali nadam se da budu. Idem ih škicati svaki dan. I mališa hoće škicati ( sad će imati dvije godine i obožava cvijeće, mama ga naučila Tongue) pa ga moram dići i onda on gleda svaku teglu i viće NJEMA, NJEMA.SmileSmileSmile A za plamenac viće EVO JEEE. SmileSmileSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.