Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo djeci u SOS dječjem selu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo djeci u SOS dječjem selu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:34
Šeflera - čime zaslužujem taj cmoković posebno! Baš mi prija. Ovih dana sam puna dobre vibre pa se bojim da ću puknuti, pusa i tebi.
Uglavnom - što se SOS sela tiče više sam nego zainteresirana za posjet (jasno, pod ujetom da netko na sebe preuzme dogovornost da ja zapamtim dan, datum...)
Vidjela sam SOS selo Lekenik  i moram priznati da me oduševljevaju majke a djecu obožavam.
Recite već jednom što treba raditi, ajmo raditi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:46
Vrlo je jednostavno sta treba raditi.
 
Prvo tebamo imati u planu kada sadimo i sijemo cvijeće da posijemo malo vecu kolicinu tako da ostane i za djecu.  Ja ovaj tjedan najvjerovatnije cu ici tamo da sve poslikam da znamo o kakvim lokacijama se radi i kojim povrsinama.
 
I jos se raspitam da vidim kakva je procedura u banci pa da otvorimo neki racun, za one koji su dalje a ipak bi pomogli i ne mogu da posalju cvijece pa da doniraju neku kunu.  Koju cemo mi dati tetama da kupe sto je jos potrenbo da sredimo vrtove.
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:12
Naravno da ću se na neki način pridružiti i ja - pozdravljma akciju svim srcem, a naravno i ne samo srcem.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:22
Mislim da bi sad,kad smo pohvalili akciju,trebalo početi i sa prijedlozima.Kako smo mi iz cijele Hr i šire treba to sve dogovoriti.
Bit će lakše kad budu slike no kako nećemo samo cvijeće nositi(možda bi ga previše bilo) trebalo bi vidjeti šta nem još treba.Ne samo nama nego i njima.Wink
Recimo,one male alatke za rad u vrtu,kantice,tegle,razni ukrasi(patuljci i sl)
Ja nebi ulazila u ondaj dio sa novčanim prilozima(tu se uvijek nešto zakomplicira),nego ću se probati sjetiti ovako nečeg konkretnijeg.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 21:37
Budući da imam jako puno yuca i još nešto anđeoskih (bijelih) to je za sada na popisu, jedan mali vrtlarski alat bi mogla kupiti (ću kupiti) i naravno sve ono što mi tog trena padne pod ruku. Ma sve to zavisi što čemo im napraviti; kamenjar?, vodeni? , obični ???? Mislim da ipak trebaju sličice, pa da onda stvaramo planove.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 10:20
 Divna ideja,deca su ipak nase najvece bogatstvo.
Zao mi je sto vam se ne mogu licno pridruziti ali bih svakako pomogla kroz prilog (u novcu,semenkama i svemu sto je moguce s obzirom na udaljenost) samo javite kako!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 21:08
Gdje ste zastali, imam pripremljenu paket kemijskih olovaka i podmetače za miša kao dio poklona koje ćemo nositi. Jedan sponzor je bio jako darežljiv. Tražim daljesmile202: Druga firma bi radila majice - sa natpisom kakav zatražimo po 25 - 27 kn po komadu (jasno ovisi o količini). J nemam nekog cvijeća za nosit ali ću od vrtnih pomagala već nešto smisliti.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 12:36

Msilim da za sada nebih trebali ici previse u sinrinu. Nego drzati se samo cvijece i ponekog pomagala koje mozemo pribaviti.

Cvijece svi mozemo malo viska zasaditi. Vrlo je jednosttavno, i zadovljstvo je sto se brinemo o cvijecu a kasnije ga njima poklonimo.
 
Jednio sto smo rekli o skupljanju novaca... a i shasha je rekla da bi tu moglo biti problema  a toga se i ja pomalo pribojavam.... jer obicno zna ispasti nesporazum da gdje su novci otisli....
 
A opet ima nas dosta iz dalekih krajeva pa nemogu svi doci ili nekako poslati cvijece. 
 
 
tako da bi trebali se nekako organizirati i vidjeti kako bi se moglo dopremiti cvijece mozda iz daljih krajeva do Zgb. pa onda do slavonije.
 
A za novce sam mislio dase otvoriti poseban racun na kojega se vrse samo uplate... te naravno uplate objavljivati(ukoliko ste protiv nemoramo.) koliko je uplatitto i kada(da ne bi bilo zabune) i na kraju tu svotu novca pokloniti ravnatelju SOS djecijeg sela. Tako da ne bude zabune gdje su novci potroseni.
Tako nitko nece trositi novce, nego SOS djecije selo... za sve ono sto bude falilo a mi nismo mogli prikupiti.
 
Naravno sve ukoliko ste vi za.... svaka ideja koja ce pomoci dobro dosla je...
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 14:44
Do kad je rok, jel prekasno da se uključim. Od Zagreba do Lekenika nije velika udaljenost pa računaj na mene.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 15:50
Ma kakvi kasno nikada nije kasno!!!!
 
Sadimo ljetnice(naravno mogu i trajnice i ukrasna grmlja), a planiramo da to bude negdje krajem 5 mjeseca.
Tako da se do onda svi mogu prikljuciti!!! Naravno i kasnije jer cemo ako Bog pomagati i drugima...
 
Jer treba pomagati i družiti se s ljudima... i ostati čovjek i prijatelj u ovo kapitalisticko vrijeme... kada sve vise ljudi misle samo na sebe
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 16:05
meni je daleko ali ako bude račun za uplatu za to nema problema
da svatko da samo 10 kuna može se skupiti pristojna cifra
 
možda....ako se bojite problema s pitanjima oko uplate....da oni daju svoj broj računa a da mi uplatimo uz naznaku da je to sa foruma cvijet.info
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 16:21

Hvala Iris I ines na potpori!!!!

To sam i mislio nikakvi veliki novci nego da svatko pokupi samo onaj sitnis - gvozdenjaka u džepu skupilo bi se puno cvijeca.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 20:21
Još mi je prerano da li ću moći pridružiti vam se (imam malo previše obaveza...), ali definitivno pripremam cvijeće u tu svrhu, pa ako bu Shasha za mogu to poslati preko nje, ako bu išla.Smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 21:02
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Još mi je prerano da li ću moći pridružiti vam se (imam malo previše obaveza...), ali definitivno pripremam cvijeće u tu svrhu, pa ako bu Shasha za mogu to poslati preko nje, ako bu išla.Smile

Na nju računamo svakako smile96, naravno ako nešto ne iskrsne nešto special!!! Wink

Ja bih željela otići sa obitelji pa da malo vide kako žive djeca u tim selima!

A cvijeće već odavno planiram za ovo... smile126
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 07:53
Silve zato smo i stavili puno ranije da se mozemo dogovoriti i organizirati!
 
A Shasha ce vjerovatno se sloziti..... ma mora da se slozismile191
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 11:36
Treba netko i raditi...Gazda ne radi,od sramote nebu on radil,treba dirigirati nama"OFR"(obični fizički radnici) kud kaj zasaditiLOL,a koliko vidim malo nas je uopće zainteresiranih,a još manje za rad.Pa onda bum jasmile161 ili smile148
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:06
Malo po malo i sve nas je vise ne brini Shasha...
 
ps. i ja bum radilsmile161.... necu taj gust samo vama ostaviti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:23
Ma ništ ja ne brinem,nek nas je i 3-4ro ako ima volje sve mi to napravimo.Samo kaj bude ostalima poslije žaosmile184
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 17:25
Danas samo posijala hrpu cvijeća za presađivanje, ljetnica naravno . Ima astera, cinija i još nečega (zaboravila sam kako se zove)smile42. Uglavnom bit će za saditi.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 20:24
Mene jedino brine datum, da se slučajno ne dogodi da radim, a to je jedino što me može spriječiti da idem, a naravno samnom stiže i MM i kikačica (cviječar u školi pa može i u dobrotvorne svrhe) 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.