Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bršljan - Hedera helix
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bršljan - Hedera helix

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
e.marekica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2016
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje e.marekica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2016 u 12:37
Znači, ako sam svoje hedere doselila u proljeće, presadila u novu zemlju i držala vani na balkonu čitavo ljeto (SI orijentacija), mogu li ih ostaviti tamo i preko zime ili da ih ipak unesem?
Ako ga ostavim vani, što mogu očekivati?  Npr. otpada li lišće pa raste ponovno u proljeće ili ne itd...

Prošli koji sam imala bio je samo unutra i posušio se u roku mjesec dana od suhog zraka i slave svjetlosti, koliko god sam se trudila. Cry


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2016 u 09:24
Možeš ostaviti vani bez brige, povremeno zalijevaj  da ti se ne osuši. Izgubi nešo lišća, ali vrlo malo (možda 10 %), ipak je to zimzelena biljka.
Ja sam imala u visećoj tegli, ali nisam baš bila zadovoljna. Nekako mi se čini da je to prejaka biljka za teglu (ima jak korijenov sustav).
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
e.marekica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2016
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje e.marekica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2016 u 10:23
Odlično!
Puno hvala na odgovoru. :)
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2017 u 15:12
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.