Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izrada čestitki, pozivnica.......
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izrada čestitki, pozivnica.......

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izrada čestitki, pozivnica.......
    Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 23:53
mislim da je ovo zgodno misto za ovu temu
možda će se neki pitati čemu
ali ja sam odlučila ( a MD me podržao) za svoje vjenčanje smile81, a koje će biti ovo lito, sama napraviti pozivnice, a možda i zahvalnice....
to sam odlučila ima dva dana i trenutno sam u fazi prikupljanja ideja šta i kako te informacija gdje i što povoljnije nabaviti potrebni materijal (visin na webu do sitnih sati, a preko dana tlačim ljude oko sebe LOL )
svi su prijedlozi dobrodošli


dobrodošle su informacije tipa koja vrsta papira ( obični deblji, rižin, paus, valoviti karton.......), boje, ljepila, trake, sprejevi, razni ukrasi, njihove cijene.................
smile165

da li se netko od vas možda okušao u izradi nečeg sličnog ( čestitki)?



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 18:46
Oh da!

To je bilo jako veselo! U to vrijeme je mm radio u marketinškoj agenciji pa smo prošli jeftinije što se tiče papira i izrade, a i nismo ih radili jako puno! Ideja je bila naša , a slikice smo skinuli iz jedne knjigice!

Pozivnica je bila a4 formata na malo debljem mat papiru za printanje. Pozivnicu smo samo zarolali i omotali rafijom.

Najbitniji je bio tekst koji je razveselio sve koji su dobili pozivnicu.

Za izgled pozivnice , ako želiš , javi se na pp pa bumo ti poslali!
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 00:47
super! smile188 

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 00:48
evo sam nešto pokušala napravit, ovo su mi prve ideje inspirirane radovima djevojaka s foruma o vjenčanjima
budite blagi........ smile143




možda će se slabije vidjeti jer slikano maloprije mobitelom.....

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 00:59
evo još 2 varijacije na temu.... LOL





Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 17:55
Jako lijepo Arwen. Nastavi tako i nakon još koje ideje imati ćeš unikatne pozivnice.smile186 Jako interesantan dizajn smile55
...štihača je zakon...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 21:12
Možda sam malo izašla iz štosa tj. više mi to ne treba trenutno, ali ovo je stvarno smile227
Još malo dorade i bit ćeš prezadovoljna!!! smile55
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:16
hvala, to su tek prvi pokušaji
srca ipak neću koristiti kao motiv, to mi je više za valentinovo
u međuvremenu sam nabavila krasnih papira ( pergament, neke sjajne zlatkaste, plavkaste, sedefaste i boje perle,
s uzorkom mramora.........)- i sad smišljam kako ih najbolje iskoristiti
a i ljepilo sa srebrenim šljokicama- baš mi je on cool
sad još tribam nać šablone i srebreni sprej i akcija kreće

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:23
evo još jedne ideje za zahvalnicu, rađeno s kolažom



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:41
smile141ova gore mi se dopada onako zarolana i svezana.Jedino da smanjiš mašnu i ubaciš,u sredinu mašne,neki cvijet....ili zaljepiš neku perlu(veliš da ih imaš)ili neki kamenčić onaj stakleni...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:45
misliš ovako nešto? ode je samo neki cvitić
ako mi bude zarolana pozivnica svakako će ić neki ukras na mašnu



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:54
Nisam vidjela neke zanimljive pozivnice da bi ti pomogla no vidim da to tebi super ide.
Znaš šta mi je zgodno?Možda više za zahvalnice kad je ovo rolano,no moglo bi se i tu. Neku špagu ukrasiti sa ..hmm nečime,perlama,ne znam čime...i ,umijesto da povežeš mašnom,staviš žig.Onako sa nekim obojanim voskom
Uh ne znam opisati,ne znam ni dal bi to bilo izvedivo no ti žigovi,pečati,su mi baš zgodni.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:58
sve igra.......razmišljala i o špagu i žigovima, perlicama, kamenčićima, školjkicama, suvim travkama.........
sad pokušavam osmislit kutiju za zarolane pozivnice, ako se odlučim da i to radim, ono- ka diploma LOL

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 23:12
Kako ti je krenulo uopće ne sumnjam da ćeš i kutije napraviti
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 23:29
evo prve, ovaj tren složene Wink



samo što nema nikakvih ukrasa pa djeluje siromašno....

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 22:07
hvala ti, hvala ti, hvala ti..........
stranica je genijalna!
ps. dalmax, hvala i tebi Wink

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 00:50
evo dvi više-manje finalizirane ideje



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 14:40
Arwen, od ideje do finalnog proizvoda vidim nije prošlo puno, prava si majstorica, gdje si bila kad mi je trebalo. Slijedeći put kad mi zatreba zovem majstoricu- super, super 55555555555555555555555555555555.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 01:00
evo da malo odmorimo od pozivnica LOL stavljam jednu cestitku rađenu u tehnici quilling



Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 08:09
Ovo mi je baš super. Vidjela sam kod nas u jednoj poklon galeriji nešto tako rađeno ali nisam znala koja je to tehnika. Daj malo pojasni.smile143
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.