Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće u Zagrebu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće u Zagrebu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvijeće u Zagrebu
    Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 18:37

Trebam pomoć. Gdje je u Zagrebu najbolje nabavljati cvijeće? Sadnice, sjemenje....

do sada sam uglavnom šarala po Zrinjevcu, bauhausu i Baumaxu. Što je s tržnicama?
 
Hvala unaprijed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:51
Ja sam kao i ti koristila Zrinjevac, Bauh i Baum, a od tržnica sam najviše prolazila preko Branimirca, pa...
Ali imaš par rasadnika u Zagrebu, baš sam čula da je jedan od najveći od Zrinjevca na Samoborskoj cesti (kod Jankomira). Nisam nikad bila...
A u okolici Zagreba je najveći MBM u Stupniku, biljke su im predivne, zdrave (što mi najvažnije), a izbor je da me zaboli glava kad odem tamo. LOL
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:10
Oho, ovo je dragocijena informacija. Znači pravac Stupnik. Već vidim kako mi se dragi lovi za glavu kad se razletim tamo. Hi hi hi LOL
 
Hvala Andrea!!!
Na vrh
ira75 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ira75 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 12:12
smile160
Kakve su cijene u MBM-u?
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 12:15
A u okolici Zagreba je najveći MBM u Stupniku
cijene su prihvatljive. Odi poslije Uskrsa, sad možda malo podignu , ali sumnjam. Izbor je velik.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 06:55
Originalno poslano od člana ira75 ira75 napisao:

smile160
Kakve su cijene u MBM-u?
 
Izbor je fenomenalan, cijene tak-tak. Otrpilike gdje i drugdje. Prednost je što se tamo stavrno može naći svega
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 10:10
Kaj bu te vi meni rekli da nas interesiraju cijene - pa kad nam smile93zaboravimo i vlastitu adresu a ne samo da smo odlučili ne kupovati "previše"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 06:54
Je, Franjice slažem se s tobom. Zato ja uvijek vodim svoju savjest sa sobom (MM) koji me samo mrko pogleda kad se približim limitu LOL
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 06:54
E sljedeći tjedan se možda zaletim do MBM-a pa vas izvjestim o novostima Embarrassed
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 18:53
Ovaj vikend je popust 10% u MBM-u... "Dani MBM-a" ak niste čuli već!!! Čini mi se da traje do 12.04. Wink
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 16:01
Uauuu, jedva čekam
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 15:22
Izgleda da sam zakasnila???smile115
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.