Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 18:22
kako ste se vi cure dobro provele, hvala na divnim slikama , a carina?
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 21:22
nisu ni usli u bus Wink
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 21:09
Uživala sam gledajući vaše slike. Vidi se da ste uživale u dobrom društvu i još boljoj kupovini. Koliko vidim cijene baš i nisu bile povoljne.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 13:08
Hvala vam cure i poneki dečko.Dado hvala na slici sa drvenarijama za nas dekupažistocvijetoljupce. Tongue
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 00:09
Ovo je tako lijepo, ostavlja bez daha i bez teksta...
Volila bih jednom posjetit taj sajam...
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:47
I ja sam prošetala sajmom zahvaljujući vama.
Hvala svima na prekrasnim sličicama.
Uživala sam u šetnji, pa se nadam da će biti koja sličica i ove godine.
Pozdrav svima smile64.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 09:02
Jagoda, hoćemo slike, Dado isto Wink
Rijeka

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 02:04
Evo konačno i slika sa ovogodišnjeg sajma...Bilo je lijepo kao i uvijek uz dosta izbora biljaka, sjemena, kaktusa i sukulenata, hrane, pića , vrtnog namještaja...ja idem redovno svake godine i uvijek nađem nešto novo i zanimljivo. Uvijek idem sa popisom ali i sa idejom da ću naći nešto novo i zanimljivo...Na mojoj temi sam pokazala što sam ja kupila , a ovdje ću pokazati malo ugođaja...
 
Na samom ulazu bio je štand proizvoda odnosno likera od voća, prvenstveno od limuna i dinje. To je rađeno od mirišljivih limuna iz Sorenta. Htjela sam i kupiti taj limun ali su imali samo velike sadnice koje su teške za nositi...
 
 
 
 
Maslina svih veličina i boja nudilo se je za degustaciju..
 
 
 
Razne druge delicije...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 02:46
Obzirom da uvijek rado slikam orhideje, tako sam i ovaj puta. Izlagači se potrude da pokažu najljepše primjerke, koji su uvijek i jako skupi...
Ljubitelji orhideja uživajte...
 
Na jednim starim kolima bilo je brdo ovih ljepotica...
 
 
 
Uvijek zanimljive VANDE...
 
 
Posebna puzajuća vanilia orhideja...
 
 
 
Meni najdraži cimbiumi...
 
 
Ovima imena ne znam...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Za kraj mislila sam da sam slikala kaktuse, ali to su mlade opet orhideje....
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 07:42
prekrasne su smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 08:11
jagoda hvala na slikama, orhideje su prekrasne
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 10:34
Bome sam se nagledala krasnoga cvijeća...bravo cure kaj ste se potrudile da nam to lijepo pofotkate i prezentirate. Društvo standardno veselo.
Žao ki je što nisam i ja bila s vama.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 16:41
ovo je stvarno predivno   po kojoj cjeni su se prodavale ove mlade orhideje na zadnjoj slici.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 17:02
Lijepo je vidjeti sve ovo, makar i ovako , na slikama.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 19:51
Evo nekoliko fotografija iz Pordenonea

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 20:20
Još malo

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 20:33
Preljepe orhideje

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09

By irisica at 2012-03-09


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 12:12
Ja sam jučer obavila sajam i kao i uvijek dođeš doma  pun dojmova a i ponečeg tamo kupljenog....


Rijeka

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 12:42
Ooo..,koje li divote.Da sam bila tamo bila bi sva izbezumljena,i ovako sam dok gledam ove predivne slike.Prekrasno,zaista.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 01:23
Originalno poslano od člana Gordana102 Gordana102 napisao:

ovo je stvarno predivno   po kojoj cjeni su se prodavale ove mlade orhideje na zadnjoj slici.
 
Gordana orhideje su inače tamo uvijek dosta skupe. Ranijih sam godina znala kupiti orhideju, ali zadnje 2 godine ne kupujem ih , nego radije neku biljku koju ne mogu kod nas naći. Ispod 20 eura nema orhideje, a ove male nisam gledala cijenu jer nisam mislila kupovati...
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.