Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 13:41
Vidim da ste se prekrasno provele i još bolje pazarile,hvala svima na lijepim slikamaClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 13:45
Cure, odlične slike. Tako i mi koji nismo bili u mogućnosti ići imamo priliku vidjeti bar dio onoga što ste vi vidjele.
Samo, jedna sitnica mi nije jasna. Na Jagodinim slikama vidim Hamaru s cigaretom u ruci, i to u, ako sam dobro vidjela, zatvorenom prostoru. Znam da je pušenje u Italiji već puno godina zabranjeno, pa mi nije baš jasno... Jel tu dozvoljeno, ili se Hamara malo zaboravila. Wink
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 15:00
moram to potraziti, ali sasvim sigurno samo tako izgleda
a sad da vam ovo pokazem me potakla baka primjedbom da je jedino bacopa nesto novo, a ovakvih azaleja ima i tu na kile. mozda i ima, ne znam, ali ja ih nisam vidla, pa vam prikazujem samo cvjetic tj latice. inace, sve su vanjske
druga
i treca s bas velikim laticama
i jos jedna od iste
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 15:05
Hamara - naša "pink ledy" i njena obožavana boja-naravno.
Azaleje su zbilja prekrasne, ali na žalost nema plave.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 15:34
Bigi... upravo sam fiiiiiiiiiiiiino rucala i odmah su proradile frisko nahranjene male sive celije...
pa bilo je to ovako...
bus stao ispred Emmezete, Palmanova. i veli vodickinja da dio busa ide dalje u outlet, a tko hoce moze ostati tu... ne razmisljajuci da nas mozda ima koji nismo u tijeku... tako nas par sislo. ma bilo je nesto cudno, ali... kad smo shvatile da emmezete neeeeeeeeeeeema bus bio iza sedam brda! i tako smo prosetale InterSparom, definitivno najgorim i najskupljim It marketom, i sjedile u propuh/hodniku, jer je bilo klupa, a nigdje nije pisamo da je vietato fumare, i nitko mi to nije rekao... pa jesam. dakle to i je i nije "unutra" 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 16:28
Poklonile ste nam zaista lijepe slike sa sajma, a i društvo je bilo odlično.
Prekrasno za pogledati, a kupovina .... čini mi se da su cijene dosta visoke,
za te novce mogu se kod mene kupiti npr. 2 margarite, to znači u nekom bau-mau 3 komada. Mislila sam da će netko kupiti kaktuse i sukulente (zato što su mali i nije ih teško nositi) ali nitko se ne hvali s njima.
Išli su i lošinjski umirovljenici i bilo je mjesta u busu, ali polazak u 4 i 15 ujutro mi nikako nije bio primamljiv.

 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 17:20
Otok je kupovale su cure i kaktuse, ali cijena 1,5 euro, kao kod nas, za one najmanje nije bila nimalo privlačna, jer oko 10 kn nađem i kod nas skoro sve što želim. Puno je bilo onih ofarbanih, pa su se neki "zaletjeli" to kupit, jer izgledaju privlačno, neke smo uspjeli i odgovoriti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:11
Evo moje reportaze u slikama










Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:12







Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:12





Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:13












the end :)

i moj ulov

Eucomis “Sparkling burgundy”
Pleione formosana
Sanguinaria canadensis
Trillium catesbaei
Trillium cuneatum
Trillium erectum
Trillium pusillum
Trillium recurvatum

Euphorbia characias “Silver swan”
Euphorbia x martini “Ascot rainbow”
Hermodactylus tuberosum
Hosta “Abique drinking ground”
Hosta “Austin Dickinson”
Hosta “Brim cup”
Iris danfordiae
Iris histroides “Katharine Hodgkin”
Iris reticulata “Pixie”
Phlox maculata “Natasha”
Phlox paniculata “Danielle”
Valeriana officinalis
Veronica gentianoides
Veronica spicata “Erika”
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:52
Prekrasne slike sa izleta u Pordenone!
I jaću dati mali doprinos tome pa evo mojih slika.
Društvo je bilo veselo od samo g jutra, bez obzira na nečiju pospanost Embarrassed
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:55
I konačno stigli pa dio društva je na slici
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 21:01
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 21:48
I sada šetnja dok se nismo razišle svaka na svoju stranu...
 
Triša mašta o odmoru na kraju dana...
 
 
Zove nas da vidimo čudo od škara za orezivanje..
 
 
Definitivno kupuje azeleu - oduševljenje!
 
 
 
Baš je dobar osjećaj ovdje...
 
 
Upitnik...hoču li ja ovome odoljeti????
 
 
Jagoda je već nešto snimila (sama je pa je neće nitko vidjeti.. smješka se) pa se hvata za novčanik..
 
Lora je stiže...sa leđa joj je Wink
 
 
Triša drži Loru "pod kontrolorm"
 
 
 
Ipak se novčanik otvara..Wink
 
 
Lora pomaže Triši u odluci...
 
Hamara već jedva drži sve u rukama.... vrećica je isto puna.. Samo dvije azeleje sam kupila...
 
 
Jagoda bira... i izabrala jeWink
 
I onda se društvo pogubilo... pogledom ih tražim.. ne nalazim ih ali uživam u ljepoti!
 
 
 
Ni ovdje ih nema..
 
 
Bijela jaketa.. Lora ili Jagoda..hm..? Uživaju!
 
 
Ma odustajem od zajedničkih slika.. ni ovdje ih ne vidim..
 
Ne odmaraju se u ovom prekrasnom ambijentu... idem dalje..
 
 
 
Niti su malo rukice smočile ovdje... nema ih..
 
 
 
 
 
A kad tamo dio društva na zraku i ne mogu više nositiLOL
 
 
 
 Sada ću malo lijepog cvijeća pokazati.
Društvo je otišlo, svako na svoju stranuSmile
 
Dojmovi su bili više nego dobri a i uloviWink
Mene nije imao tko uloviti fotićem ali sam vam sve prijavila Smile
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 21:49
sad je na redu Genova? smile156ja idem...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 22:05
Miro slike su super, a Lora s novčanikom, pa naravno stalno joj je bio otvoren i kavu je platila i uvijek spremna za nekog počastit. Eto to je naša šefica - njoj kobra ne sjedi na novčaniku, ni kad je sama u pitanju, ni kad su drugi, zato je sve što je kupila jedva donijela doma, ali neka - brzo ćemo mi opet na neki sajam, evo Hamara već ima prijedlog- Hamara daj oladi malo, ima vremena, ili nema????????????
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 22:28
Ovo je ono moje društvo kada sam već sve pogubila LOL
 
 
 
kaktusi... kaktusi.. i kreacije
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 22:33
Lora je prava!!! Divim joj se! Ženskica za sve!Ona je još najmanje bila umorna, čak sam i ja bila više krepanaLOL
 Potpuno se slažem sa tobom Triša!  Što bismo mi bez nje? Obožavam je!Heart
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 22:37
Tillandsia - prekrasno!
 
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.