Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako koju biljku "pelcati", rasađivati, saditi?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako koju biljku "pelcati", rasađivati, saditi?

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 17:21
smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mandina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Svibanj 2013
Lokacija: bih
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 17:46
dali mi netko moze dati odgovor zasto mi hortenzija slabo cvate,evo vec su se poceli nazirati mali pupici koji ce izrasti u lijepe plave grudice,vidim nema ih puno,za razliku od bijele,ona je super iscvala?Disapprove
Na vrh
nutela View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nutela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 09:32
imam jednu begoniju koju bih željela umnožit... kad je najbolje usadit reznice (koji mjesec) i kako?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.