Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kupovina posuda i alata za cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kupovina posuda i alata za cvijeće

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kupovina posuda i alata za cvijeće
    Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 20:43
Kad ne znam kud bi otvorim novu temu.
Kako sam danas naletjela na ,za mene,poprilično jeftine tegle,evo da vam velim gdje i koliko.
U plodinama(ko da samo tamo kupujem) sam našla tegle za ljubičice sobne(mislim,ja bum ljubičice sadila a vi kaj hoćeteLOL)
promjer je 15x12-2.99kn
                 13x10-1.99kn
i slikala sam ihBig%20smile
eto meni se to čini poprilično jeftino pa ako kome zatreba
e da podmetači su po 69 lipa
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 20:45
Bas jeftino.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 20:45
smotana sam,no to već znateBig%20smile
Neki dan sam u euroshopu našla slatke keramičke teglice sa podloškom po 8 i 9kn.Prema onima gore su skupe no ja sam ove 3 kupila(više nije bilo)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 20:59
Ove zadnje su baš slatke, a cijena je super, ali to je ono:
Ima večera za dvoje za samo 20 kn.
Ma daj, a gdje to?
Ma nigdje, ali zar nije jeftino?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:31
smile156smile156smile156Draga moja,ti ili Franjica me svaki dan tako lijepo razveselite i od srca nasmijetesmile79
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 06:03
ja vam moram priznati da u ovdje teško da možete i nać posude za cvijeće a kamalo birati cijenu. ja sam se za presađivanje opskrbila u studenca. tamo sam tegle plastične platila ovisno o veličini od 10 kn do 30 kn zajedno sa podlošcima.e sad nedostajala mi je ona jedna četrvrasta posuda i nju vjerovali ili ne nemam gdje kupiti-morat ću se snać nekako ili otić negdje dalje upotpuniti kupnju
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 06:10
što se tiče ovih keramičkih posuda (inače shasha predivne su ti) ovdje ih nema ni nekog izbora. naletila sam u dvije trgovine i ovolike ko shashine dođu oko 70 kn,a u konzuma ih ima malo jeftinije, ali nisu ove s podloškom, tj. probušenim dnom. kuglice za drenažu ima kupit u samo jednoj cvjećari, a šta se tiče izbora zemlje za presađivanje imam na izbor samo jednu jedinu u studenca i 20l dođe 17 kn. poljoprivedne apoteke ne drže posude i različite vrste zemlje jer im se kaže ne isplati, pošto većina ljudi eksperimentira sa zemljom iz prirode i snalaze se za posude.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 11:54
Ajme,pa di ti živiš Lanasmile180.
Zato smo mi tu,ako ti tako nešto treba,reci kupi se i pošalje.Ove gore iz plodina su od one  malo tvrđe plastike.Ja sam prošle godine tamo i viseće kupovala,za van,po 10kn kom.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:01
u pločama, osim u jednoj cvjećari nema poštenog mjesta gdje bi našla nešto cvijeća a kamalo opreme za cvijeće. od lanaca imamo konzum maxi (u kojem bude nešto cvijeća i keramičkih posuda) i studenac (koji osim malog broja plastičnih posuda i zemlje "cvjetko" nema ništa drugo), poljoprivedne apoteke su užas-kad pitam nešto za cvijeće pogledaju me ko da sam s marsa pala-oni valjda misle da se ovdje samo masline tribaju uzgajat!to ti je da ! inače u metkoviću ima jedan rasadni centar a sad smo zbog izgradnje auto ceste i popravka mosta totalno odvojeni i promet je katastrofa tako da ni ne mogu negdi dalje se zaputit
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:07
sva sreća da mi muž ima volje i živaca za mene i cvijeće (zapravo mislim da voli kad sam ja zbog nečeg sretna pa kad je vidio koliko obožavam cvijeće ne usudi se protiviti) pa me vozika nonstop da nađem štogod i upotpunim svoju kolekciju.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:26
Prije 10ak godina tako je i kod nas bilo. Samo sam mogla po časopisima slike gledati ali kupiti nigdje ništa.Ili nije bilo ili je užasno skupo bilo.
Ma koliko se bunili protiv tih trgovačkih lanaca ipak ima puno veći izbor a uz malo traženja može se jako jeftino naći.
 
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 12:41
ja se nadam da će i moj grad napredovat po tom pitanju...ubrzo
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 14:41
lana draga, u PLOČAMA?
pa ja sam iz Ploča
idem svaki drugi vikend tamo kod svojih
ako ti treba šta iz Dubrovnika, samo kaži.
inače, nisu ni ovdje cijene ne znam kakve, al bar ima više izbora
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 22:20
Eto pomoći,a Lana "plače" za teglama i sl. smile79
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 08:20
uh pa ovo nisam ni vidjela, baš mi je drago, eto kad budeš imala vremena i dolazila u ploče javi se ako želiš možemo i    popiti....baš mi je drago da ima nekog iz mojih krajeva
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 19:58
ja sam bas neki dan listala knjigu o aranziranju cvijeca..btw skupljam novce da ju kupim Big%20smile i u njoj je opisano sto mi sve treba od repromaterijala pa sam se i sama zamislila 'a di da to sve kupim?'..i tako sam dosla do veleprodaje cvijeca na zitnjaku,mislim kolko sam skuzila da imaju tam i maloprodaju..a zapravo trazim one spuzve il pjene,kak se zovu,kaj se utaknu u posudu i u to se pika cvijece i ine stvarcice..pa tak neke cvjecerske trakice i slicno..silikonski gel za isusivanje cvijeca..nemam pojma di bi to nabavila..da li tko slucajno zna?
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 20:14
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 23:04
Originalno poslano od člana trantinchica trantinchica napisao:

..... a zapravo trazim one spuzve il pjene,kak se zovu,kaj se utaknu u posudu i u to se pika cvijece i ine stvarcice.... 


ja sam znala viđat cvjećarsku spužvu i u Tommy-a, ne znam da li u tvom mjestu ima taj dućan..........

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 10:00
Te cvjećarske spužve ima svuda(pogotovo pred sesvete)ja je kupujem u plodinama,pevecu i sl.Tamo je ima cjele godine(ima i baumax no skup je)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.