Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vodeni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vodeni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 19:15
TeaK prekrasnosmile56smile93
Nešto tome slično bi i ja radila.Jesi ti to sama radila ili neki majstori?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 19:18
Sve je to djelo mog supruga, što se tiče kopanja, kamena i vodice, zatim zelenila i ostalog, a ja sam mali od labuda... ha-ha ma majstori su preskupi za moj mali novčanik.smile60
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 19:34
A i dave previš i kompliciraju i još im treba platiti.Ma meni je ljepši"ručni rad".Zato bi i ja sama to nekako izvela.
Aj ubaci  još koju slikicu da se divimsmile93
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 20:30
sljedeci tjedan, sljem i ja svoje slike, od jezera!!! smile141
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 20:31
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 20:34
Voki svaka cast tvojoj seki
zaista je prelijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 20:35
TeaK svaka cast
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2007 u 22:31
Evo još malo iz drugih pogleda, i samo zbog Sashine želje za još slikano prije par minutica




i još samo malooo..




Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 16:04
prekrasno TeaKsmile93
A ja ti ne mogu pisati samo pohvalu i gotovo(to se i vidi kod mojig postovasmile187)Ovako.šta ti je ovo sa širokim listovima sa strane,do zida(na trećoj se slici najbolje vidi)?Jel u tegli ili u zemlji posađeno?
Kane sam i ja mislila u pozadinu staviti i krasno izgledajuWink
E da,jesi kupila taj vrč iz kojeg voda ide ili nešto domaće?
To je za tebe sve a sad da velim....KONAČNO bumo i od admnistratora slike vidjelismile188smile55
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 16:11
TeaK Prekrasno
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 18:31
Sa strane je ricinus (tako to kod nas zovu). Sve je u zemlji pa i kane, ali njih po zimi vadim van. Tegla je kupljena u Pevecu ili Bau-nešto stvarno ne sječam se više. Da nije bilo one pojave od leda bilo bi i bolje ali eto sad su pojedini listovi u resicama (novi modni cvjećarski trik) . A sada naravno čekamo Administratora da mi da koju ideju za iduću godinu.smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 18:47
Taj ricinus velik naraste,kako se pelca?Treba mi nešto višlje da za pozadinu stavim.Za sad imam neki šaš visoki,možda koju puzavicu(clematis ili sl) od cvjetnica bi kane.Fali mi tako nešto ko drvo al ne previsoko.Ta tegla-vrč me zanima jer sam ja tak nešto mislila ubaciti no ja imam doma neke vrčeve al ne znam kako bi sa nekim od njih biloErmm(slike vrčeva ću pod"uradi sam" staviti možda će netko imati kakvu ideju)
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:24
Pogledala, jako su dobri, a što se ricinusa tiče ima sjemenke pa kad bude vrijeme berbe javim i šaljem. I meni su oni prekrasni za takva mjesta poput vodenih vrtova, kamenjara i sl. Jedina mana im je što ih po zimi nema, jednogodišnje su biljke i ugibaju kasno u jesen tj. sa prvim mrazevima. Jedino ne znam kako bi opstali na Jadranu! A zna doseći i do dva metra visine kako kad i na kojem mjestu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 21:57
Sjeti me se kad sjeme skupljašsmile198
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 20:47
TeaK krasno!!!!!!!!!!!!!!!!

Ažurirao hana - 18 Rujan 2007 u 20:47
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:34
Ja još čekam slike Administratorovog dvorišta......smile49
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 08:57
Teak predivno. smile79Vidi se da je napravljeno s puno ljubavi, a o trudu da i ne pričamo. 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 12:51
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 15:35
Evo malo više ricinusa da shsha vidi što je rezervirala

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 16:25
Shasha pa to ti ja imam u goricama,kaj ne veliš? Ali ako moj krepucne znamo ko imasmile188
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.