Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vodeni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vodeni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 18:04
odakle da ja znam kaj ti imaš u goricama,znam da imaš grožđe i to finoLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 18:09
A ja nemam grožđe smile48
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 17:42
prodam ti ja gorice smile195
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 18:09
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Evo malo više ricinusa da shsha vidi što je rezervirala[IMG]http://i239.photobucket.com/albums/ff193/gordana_02/P9180006.jpg" />




sad da vas pitam ja sam prosle godine kupila sjeme
ali mi ni jedno nije niklo
kad sam isla pitati dali imaju jos rekli su mi da je stiglo u malim kolicinama i da je prodato


sad vas pitam ako neko zna kakvu zemlju ,polozaj tla,vode treba ovom prelijepom cvjeticu
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 18:12
Ma Dina ništa posebno, ja sam posadila mog u malo crne kupovne zemlje koju sam usula u rupicu u žutulji i sve je bilo za pet. Daj skoči do oglasa i tamo upiši kod mene da ga hoćeš (slabo pamtim). Kad ga poberem šaljem ti.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 19:55
Odoh odmah TeaK
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 23:45
Ja osobno nemam jezerce u svome vrtu ,nešto mi je premali vrt ,zato sam si našao nešto veći vrt u blizini gdje si dajem oduška za gradnju "barica"To je naš Zoo-vrt.Za početak jedna od mojih prvih kreacija.
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 16:55
Vepre ovo baš i nije "barica".Malo pooooveća baraLOL
smile93da mam mjesta ja bi takvu
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:10
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Vepre ovo baš i nije "barica".Malo pooooveća baraLOL
smile93da mam mjesta ja bi takvu
Pa malo je veća priznajem ali voda je čista i bistra ,zar neWink Zato ako nemaš mjesta u vrtu možda da se napravi uz zid kuće ,na krovu.tko kaže da mora biti na zemljiWink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:15
Možda imaš patkice pa bi ti nešto ovako odgovaralosmile58
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:18
Ja bi ipak nekaj malo manje od toga a malo veće od akvarijasmile198
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:20
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja bi ipak nekaj malo manje od toga a malo veće od akvarijasmile198

Sagledaj to drugim očima... možda se još bi mogla i kupati!!! Wink

Ideje su super, ona prva slika od zadnjih 2 mi se baš sviđa!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:22
i meni Andrea,to sam ja i mislila neke askade ubaciti,ali neko sve to ne mogu uklopiti u postojeći nered.A red raditi sad...auuuuuuusmile39
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja bi ipak nekaj malo manje od toga a malo veće od akvarijasmile198
Imaš raznih programa,photoshpo,gimp i dr.sve se može povećati i smanjiti,dobro ne baš sveWink ali što se barica tiče ti nacrtaš ili daš svoje želje a izvedbu prepustiš nama,naravno mora biti dovoljno roštilja i naravno kolača.Smile
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:29
Vidim ja ovdje se već i "druženje" dogovara!!! Thumbs%20Up
A Varaždin je tak lepi, a tak fini kolači od shashe, a tak zgodne bare od vepra...  smile96 Kad bum se odlučila na baru, vepre tebe ću obavezno pozvati!!! Imam jedno mjesto, ali još barem 3-5 godina ću sačekati, pa vidjeti!!!
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:35
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Vidim ja ovdje se već i "druženje" dogovara!!! Thumbs%20Up
A Varaždin je tak lepi, a tak fini kolači od shashe, a tak zgodne bare od vepra...  smile96 Kad bum se odlučila na baru, vepre tebe ću obavezno pozvati!!! Imam jedno mjesto, ali još barem 3-5 godina ću sačekati, pa vidjeti!!!
Pozovi ti nas da mi napravimo planove ,vidimo mjesto di se radi i naravno da probamo kolače
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 17:44
Vepre,znači li to da je cijena u kolačima i roštilju(ili peki)smile67
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 20:16
vepre prelijepo je
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 20:58
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Vepre,znači li to da je cijena u kolačima i roštilju(ili peki)smile67
Pošto već dvije god.nisam bio u VŽ mogli bi se dogovoriti.Embarrassed
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 21:40
Netko je postavio pitanje o cistoći vode u barama,osnovno je da voda mora cirkulirati što je jednostavno riješiti sa pumpom kojih ima raznoraznih i cijene nisu velike.Cirkuliranje sprečava stvaranje algi.Zatim u vodu stavljati samo ilovaču,nikakvu drugu vrstu zemlje,za vodeno bilje je ona dovoljna ,ako je dovoljna u prirodi dobra je i u bari.Kemiju ne bih preporučio jer sa vremenom ce se uspostaviti ravnoteža u bari. Ribe mogu prezimiti samo u slučaju da je voda dublja od 80 cm i da se svako malo probija led.
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.