Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vodeni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vodeni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: vodeni vrt
    Objavljeno: 19 Travanj 2007 u 17:54
dali imate vodeni vrt i vi?
 
 
moj vrt....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2007 u 20:19
Nemam vodeni ali ga imam u planu napraviti,iako nemam poima kakoErmm.I ja bi nešto tako manje,možda jednom i uspijem.Ovaj je preeeeeekrasaaanHugClap
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2007 u 20:54
nemam rijeci zaista je preeeeeeeeeeeeekrasan
a mozda jednog dana sad nemam velike mogucnosti za to
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2007 u 22:25
Divno Clap, a ima li i zlatnih ribica u jezercu?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2007 u 19:14
trebam navbaviti ove godine.
za sada ima još jedan novitet, uspio sam nabaviti lopoč!!
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2007 u 12:48
Vrt je preeekrasanClap, a tek cvijeće uokolo.Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 22:26
Zar je lopoč tako teško nabaviti? Čini mi se da sam je kod nas često viđala po rasadnicima!?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 13:15
pa sve ovisi koliko imaš sreće. prošle godine ga nisam vidio ali ove godine sam ga uspio nabaviti :o)
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 11:56




Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 12:08







 
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 12:14




Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 12:26







 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 13:04
aurora prekrasno je . Naprosto ne mogu vjerovati da je od onolikog snijega tako sad sve prekrasno rascvjetano. Lopoči su ti prekrasni. Opći dojam StarStarStarStar
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2007 u 13:59
Hvala lana. I ja sam potpuno odusevljena jer nisam imala pojma sta sve tu ima i kako izgleda kad je zeleno i bez snijega. Ali jos se puno toga moze tu uraditi....vec se radujem iducem proljecu.
Na vrh
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2007 u 08:33
Aurora, ovo je stvarno prekrasno Hug i apsolutno inspirativno. Ne čudi me što već planiraš radove za iduće proljećeLOLLOL 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2007 u 18:09
Aurora krasno!!! Tek sad sam uspjela pregledati čitav forum,ali nisam još sve stigla iskomentirati (malo čudno za meneBig%20smile). Ja bih isto htjela neki vodeni element ali nemam mjesta,a i imam nekakvu fobiju od neprozirne odnosno,mutne vode kojoj se ne vidi dno. Možda da se vidi šljunak i kamenje na dnu bistre vodice,okolo lopoči.... Ne znam,možda sam se u prethodnom životu utopila u kakvoj močvariConfused,tko zna....ali ovo je krasno
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2007 u 21:31
prelijepo je
svaka cast
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 22:34
Aurorasmiley_83,stvarno šteta da nemaš više lijepog i sunčanog vremena.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 23:41
Svaka cast, stvarno predivan vrt!!!
 
moram i ja pod hitno srediti fotic da mogu postaviti i svoj vodeni vrt, sada je predivan. A nemogu ga podjeliti s vama!
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2007 u 10:28
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

Aurora krasno!!! Tek sad sam uspjela pregledati čitav forum,ali nisam još sve stigla iskomentirati (malo čudno za meneBig%20smile). Ja bih isto htjela neki vodeni element ali nemam mjesta,a i imam nekakvu fobiju od neprozirne odnosno,mutne vode kojoj se ne vidi dno. Možda da se vidi šljunak i kamenje na dnu bistre vodice,okolo lopoči.... Ne znam,možda sam se u prethodnom životu utopila u kakvoj močvariConfused,tko zna....ali ovo je krasno



Hana, pa ja mislim da nitko ne voli mutnu vodu. Ova koju vidis na slikama nije jako mutna, a nije ni bas jako duboka da bi to stvaralo fobije...Iskreno receno, ni ovo sto je mutno ne bi bilo tako da smo mi ostavili sve to onako kako je bilo....  smiley_131  Ali o tome u iducem postu, jer moram pitati naseg administratora za savjet.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.