Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Evo da i ja počnem pisati što sam radila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Evo da i ja počnem pisati što sam radila

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 07:11

Jučer malo šetkala po vrtu i gledam u nebo hoće li kakva kiša da mi malo zalije slatu. Nekako mi se čini da sporo raste. Ja bi već papalaLOLLOL

Rajčica buja. Neke sam čak stavila u veće teglice jer ću pričekati još koji tjedan dok ih posadim vani. Krastavci su me iznenadili koliko su već listova dobili.
 
Ove godine sam kupila sjeme lubenica, onako za probu, ovih dana ću ih posijati u posudice i baš me zanima bude li što od toga. Tko zna možda ću na ljeto slati svoje slikice kako papam lubenicu iz vlastitog vrtaEmbarrassed 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 09:37

Ah, želja mi se ispunila do maloprije je lijevala kiša i to baš onako kako treba. Sad se već polako razvedrava, a nazire se i sunce. Taman kako treba Embarrassed 

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 09:45
Originalno poslano od člana ines ines napisao:

Ove godine sam kupila sjeme lubenica, onako za probu, ovih dana ću ih posijati u posudice i baš me zanima bude li što od toga. Tko zna možda ću na ljeto slati svoje slikice kako papam lubenicu iz vlastitog vrtaEmbarrassed 


Jedva čekam slikice papanja lubenice........
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 21:38
Znači ti si taj krivac za današnju kišu. Morat ćemo te angažirati za prizivanje na ljeto , kad bude veća suša. Sad je više ne treba.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 22:44
Ines, radije pričekaj još tjedan dana pa posij lubenice direktno u vrt, pa pokrij malo zemlje iznad sjemenki travom ili s malo najlona, one stvarno ne vole presađivanje....
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 06:57
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

Znači ti si taj krivac za današnju kišu. Morat ćemo te angažirati za prizivanje na ljeto , kad bude veća suša. Sad je više ne treba.
 
Nema problema, samo bacim čeznutljivi pogled u nebo i odmah počne padatiLOLLOL
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 06:59
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ines, radije pričekaj još tjedan dana pa posij lubenice direktno u vrt, pa pokrij malo zemlje iznad sjemenki travom ili s malo najlona, one stvarno ne vole presađivanje....
 
SilveK hvala na savjetu. Budem tako napravila. Tjedan dana više -manje nije strašno.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 07:07
S obzirom da sam u subotu radila popodne sam bila malo usporena pa sam samo presadila jednu ružu jer mi se činilo da od susjedove živice ima sve manje i manje svjetlosti. Nadam se da će se primiti jer sam je posadila prošle godine pa se nije još stigla tako jako udomačiti na starom mjestu.
 
Jučer sam svo cvijeće preselila na terasu zajedno sa rajčicama, paprikama i krastavcima. Mislim da će im sada već biti ok vani. Jedino ako baš jako zašljivi vratit ću ih u kuću. E da i spatich je preseljen van, na sjeverni balkon. Ima zadnju šansu da procvjeta ili leti... Već sam ljuta na njega. Mazim ga pazim, a on samo pušta listove. Angry
 
E da i danas od 14.01h sam službeno na godišnjem tako da ako ću se rjeđe javljati da znate da odmaram. Javit ću vam se povremeno kad svratim do mame.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 08:16
 
 i ja i ja bin  sadila
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:54
Uživaj u godišnjem!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:57
Uživaj na godišnjem,lijepo se,aktivno,odmaraj i koristi malo aparat da gledamo slikice.Mi smo ko mala djeca, što više slikaEmbarrassed
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 21:47

Uf, evo i mene. Već ste mi falili, ali tako sam se lijepo odmorila i nauživala čiste netaknute prirode da ćete mi oprostiti.Embarrassed

Bila sam malo kod svekrive preko granice (BiH) i cijele dane uživala u šetnji šumom, branju gljiva, cvijeće sam samo gledala. Tamo je tek počelo proljeće i sve je žuto od jaglaca. Predivno!!!!
 
Doma isto napravila hrpu posla, posadila paradajz, papriku i krastavce u vrt.
Cvijeće isto fino napreduje, već se formirali mali plodovi na trešnji, jabuci i kruški. Jedva čekam trešnje, ovo me ostalo baš i ne zanima, to je više za mog dragog.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 20:50

Danas sam kupila još preostalo cvijeće za balkone, sutra ću to posaditi i mislim da sam sa sadnjom gotova do jeseni. Sad ću malo uživati i gledati kako raste.Embarrassed

Moram priznati da sam bila oduševljena kad sam vidjela da danas kiša pada da malo sve zalije.
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:12
Tebi je bar sve zalilo, a ja u Rijeci ću morati sama. Danas sam preskočila, ali sutra...
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 15:21
Ines lijepo da si se vratila , a vidim ja svi putevi vode u Bosnu ( i ja sam bila za 1. maj)!!!
 
Čim sve presadiš odmah stavi slike da se i mi možemo diviti...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 09:26
Ti već gotova sa sadnjom a ja još ideje tražim.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 14:02
Ma to sam gotova, to ja samo tako kažem da utješim dragog. Ali ne mogu ja dugo da nekaj ne zapiknem Embarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 23:31
uh,dobro ondasmile182.Već sam mislila da nešto nije uredu sa tobom,da si bolesna ili štasmile156
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 21:35

Nisam, sve je pod kontrolom. Ovisnost o cvijeću i sadnji je još uvijek na zavidnoj razini. Nema tog doktora koji bi me rehabilitiraosmile221

Danas sam morala piknuti još barem dvije paprike, za svaki slučaj. Dragi je samo klimao glavom i komentirao kako samo čeka da nabavim neki traktor i preorem cijeli travnjak u dvorištuLOLLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 21:40
Pa ako bude trebalo, znamo mi da ćeš ti to bez ikakvog problema.
Sad ti dolazi vikend, valjda si slobodna, vrijeme će biti valjda dobro pa ćeš obaviti sve što si naumila ili bar dobar dio toga, jer si vjerujatno naumila previše, kao i svi ovdje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.