Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Evo da i ja počnem pisati što sam radila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Evo da i ja počnem pisati što sam radila

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 20:45
Kaj viri koja grana iz dvorišća Ines?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 21:16
Moje dvorišće ti još nema ogradu tak da zasad samo trebaš ušetati Wink
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 22:24
Bazgu suši u sjeni, nikako na suncu
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 14:47
Danas radim popodne pa sam ujutro imala ritam kao nekad naši  stari. Probudila se u 5h da skuham svekru kavu i otpratim ga na autobus kao prava snajka (bio malo u posjeti). Kako mi se kasnije nije spavalo zalila sam cijeli vrt i travnjak i dvorište i malo dragome auto (onako usput), pognojila cvijeće da cvjeta još i ljepše i popikala neko što sam donijela iz Gorskog Kotara (opet sadimConfused), pobrala nekoliko zrelih trešanja (ostale su potamanile pticeAngry), ohladila cijelu kuću malo počistila i do 8h se već dobrano naradila. Kako je već u to vrijeme zatoplilo,  kuća fina hladna, a mene čeka još duuugi radni dan lijepo sam se vratila u krevet i odrapila do pola 12hLOLLOL
Za ručak pizza (naručena, naravno) i pravac posao. To ja zovem dobro iskorišten dan!!!!!!!! Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:09
Pa imaš pravo, cve si stigla, još ćeš obaviti obavezno radno vrijeme, a doći ćeš kuće raspoložena i nasmijana - bravo za tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 07:22
Nakon radne srijede u vrtu sam samo kad berem trešnje. Svaki dan uspijem ubrati po čak 10-ak trešanjaLOL Ali ne bunim se, još je mlado drvce, tek drugu godinu za redom da daje plodove tako da je dosad već nadmašila sva moja očekivanja. Svaki dan imam malu porciju svježih domaćih trešanjasmile50
 
Sinoć kišica fino natopila, onak, taman tako da sam sad mirna što se tiče zalijevanja. Puževi počeli svoj pohod u savezu sa krticama tako da mi u dvorištu ratno stanje. Jutros sam im objavila rat smile51
Svakodnevno ću u dnevniku objavljivati stanje s ratišta
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 08:10
....ovaj tihi rat sa krticam jaaaaaaaaaaaako je zanimljiv, pa zelim svakodnevni izvjestaj ca delaju ,koliko ih ima, ca se sve poduzima.....Wink 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 20:28
NAJNOVIJE IZVJEŠĆE SA RATIŠTA:LOL
 
Puževe sam sredila, nebi vjerovali s običnim pepelom. Zimi se grijemo na drvene brikete i ja sam sačuvala malo pepela i sad kad je postalo kritično izvadila sam tajno oružje i djeluje!!!!! Posipala sam pepela oko biljaka i koji god od bandita puža se zaboravi u uvali u pepeo samo se smežura. Zaobilaze ta područja u veeelikom luku. Jeftino, zdravo i djelujeWink 
 
Što se tiče krtica, hm, to ide malo teže jer ih ne vidim nego me samo ujutro čekaju hupseri zemlje. Ali kako sam ja ipak nekad davno diplomirala povijest povela sam se za poslovicom starih Rimljana da moraš biti blizak s neprijateljima pa sam na Flori kupila uz 2 vrtna patuljka i jednu krticu. (mislim da Miha ima sliku pa ću mu biti zahvalna da je ubaci u moj dnevnikEmbarrassed)   Tko zna možda će krtice kad je vide shvatiti da sam cool pa im više neće biti zabavno rovariti po mom dvorišću i pređu kod susjedaWink
 
Uglavnom u dvorištu je trenutno na snazi privremeno primirje.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 21:15
Ines,hvala za ovo sa pepelom i meni treba nešto takvo.A za krtice evo,pa probaj.Ja nisam to radila jer ih ove godine nemam no susjed je radio pa je možda tako i moje otjerao.Uglavnom,nema ih.Kupio je one štapiće sumpora(to vinogradari koriste za bačve) ,zapalio i ugurao u rupe. Kako djeluje,ne znam,no nema ih ni on a ni ja(krticaLOL)Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 21:42
Originalno poslano od člana ines ines napisao:

 
 
LOL
 
 . Ali kako sam ja ipak nekad davno diplomirala povijest povela sam se za poslovicom starih Rimljana da moraš biti blizak s neprijateljima pa sam na Flori kupila uz 2 vrtna patuljka i jednu krticu.  Wink
 
Uglavnom u dvorištu je trenutno na snazi privremeno primirje.
 
Ne vjerujem ti ni riječi, ti mora da još ideš u srednju školu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 17:02
Joj Triša ja ti samo tak balavo izgledam. Još malo i ulazim u srednje, najbolje, godine. Wink
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 20:55
Danas sam samo šetala vrtom i divila se. Ona kiša jučer je sve fino natopila. Sve nekako kao da je naraslo preko noćiEmbarrassed 
 
Ujutro je fino zagrijalo, a popodne opet kiša. Nekako nam se klima mijenja u tropsku. Ah super imat ću pravu đunglu u vrtu. Tarzana i onako već imamLOLLOLLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:23
Tarzan je ok, ali dali imaš ti Čitu - ta bi me više zanimala od Tarzana, jer Tarzana imam i ja - doduše pozamašan je pa ne vjerujem da bi ga liane izdražale.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:29
Pa Tarzan se nekad ponaša kao Čita tako da se može reći da imam oboje. Platiš jedan dobiješ dva LOLLOLLOL
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 19:55
Uf moram priznati da mi je ove kiše već dosta. Danas sam stala na terasu i nekako sam se osjećala sputano jer se kako je pljuštalo nisam mogla prošetati po dvorištu i oko kuće, do vrta, pomirišati koju ružu i sl.
Mislim da je bolje da se malo rasporedi po ciljelom ljetu nego da se sada ispada pa da do rujna skapavamo. smile92
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 12:03

 
Moja prva slika smile126 Još malo moram izvježbati, ali napokon.  Inače ovo je moj clematis i slika je malo naopačka Wink
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 23:06
....krasno cvijece
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 22:00
Nema problema za slike, kad imamo moju susedu Rijeku.
Klematis je fantastičan, boja, oblika, ma sve.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 06:07
Joj cure, hvala smile79
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 06:19
Otvorila sam svoj cvijetni album gdje ću stavaljati slikice.  
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,576 sekundi.