Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ukrasni grasak - Lathyrus odoratus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ukrasni grasak - Lathyrus odoratus

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 22:57
Ja sam sjeme donesla sa sobom i posijala . Cudi me jedino to , da je na vrecici bila slika cvijetova u svim bojama , also , zute i crvene i kojekakove druge . Sad cvjeta ali samo od bijele pa do svih nijansi ljubicasto do tamno ljubicasto . Ima to veze sa tlom ? Zna netko ? Inace penje se po zicanom plotu i lijepo je vidjeti !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 07:08
Gute, moguće je da je do tla.. Možda je kiselkasto?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 19:55

Kako bi ja mogla znati da li je tlo kiseljkasto ili ne ? Ko ima tip za mene ?

                       smile134
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 22:35
Sad vidim   LOL  trebala sam se ja prije pozaliti ! Danas u jutro 2 crvena cvijeta !
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:02
eto ja dobila sjeme prije par tjedana i posijala,nikle biljčice i jedva čekam cvjetiće..........smile213
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 20:54
i ja sam ove godine posijala nekoliko vrsta ukrasnog graha... 2 su vec izrasla uf i sad mi izgledaju jednako ali sjeme je bilo razlicito... jedva cekam kad ce razdoblje cvjetanja...
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 18:27
Donio sam iz Irske 2 sorte ukrasnog graha za nagodinu, ali zanima me dali mogu sad posijati par sjemenki, kao što se grašak može dvaput godišnje sijati,....
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 15:50
prekrasna joj je boja sjeme sam kupila u Italiji
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 16:32
Ja sam donesao dvije sorte iz irske i danas sam posijao par sjemenki, da vidim hoće li stići procvjetati...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 17:01
evo mojih malih graškića


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 13:37
Moje ukrasne grahorice, sijane 20.02., nikle 02.03.


sjeme niklo valjda 100%. Raste brzo, stabilno i uskoro ću ih presađivati, jer se već plete. Klijanci "padaju" jer im nisam stavila ništa po čemu bi se mogli penjati
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.