Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 89>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 18:59
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

dakle molim curke  kojima sam slozila salvete da posalju adrese ili ak su u zgb  da dojdu po iste
 
prosim sve vjestice da slikaju salveteeeeeeeeeeeeeee i stave na razmjenu!!!!!!!! sad cu vas pomest metlom ljenivice


U ponedjeljak sam ujutro sama pa ću slikati mojih još uvijek svega par duplića i poslati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 19:08
salvete na vidjelooooooooooooooooooooooooooooooo
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 19:50
Ma evo me, kaj se dereš, sva se tresem do straha
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
 a molim ako netko ima salveticu ove ili roze boje ili nešto slično sa takvim anđelčićem
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 20:13
  Franjicu strah    smile96moš mislit.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 20:38
Franjice bilježim se za neke tvoje dupliće, rezerviraj mi ( ako već nekom nisi ) magnolije, vijenčić ( manji ), dijagonalno od vijenčića- crna podloga i viječne kale...
Sutra ću stvarno i ja staviti sve sto imam, danas me MM častio tj. iznenadio i kupijo 3 paketa anđela...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:37
Sunce... bravo za muža!!

Moj je meni od dede donio par pločica jer su mu se učinile zgodno.. ipak misli na mene!!smile39
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:40
franjica  daklem ja od tvojih imam: magnoliju, jezeke..ne treban prvu i drugu, daklem ostatak kaj je duplo ja se preporucam
 
dalje andjele imam djecje ali ne ovakve, reci jel mora biti ovako jedan mali ili mogu biti drugaciji, sam da su ovako djecji simpa, jer imam i one najpopularnije andjele, pa ti posaljem ili se najdemo
 
javi
 
 
i da...ja se uvijek deremsmile42, prava sam mama urlavica...ali zato ne griozem..ok ponekad,  jednom tjedno...otprilike...ili cesce...lalalaaaaaaaaaaaaaa
 
 
ajmo jos salvetaaaaa
 
 
da vidimo s kakvim te je MM pocastio drago nase sunce...joj kak imas dobrog MM........to je za pohvaliti fakat, zna kaj te veseli i onda te iznenadi....ja bi si kupila jednog takvog MM
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:40
smile43mene nitko ne  iznenadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:42
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

....ja bi si kupila jednog takvog MM



Jassi... legendo!!smile141
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:44
Ajd mi šalji adresu.. neču ti poslati muža ali salvetice hoću!!!smile71
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:09
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

smile43mene nitko ne  iznenadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Moze dogovor, salvete za muža!
Brzo bi se predomislila!
Ma zekim se, dobro da ne vidi sto pisem, jos bi si uzeo salvetice nazad pa bi radila kuglice za bor sa salvetama na uskrsna jajca he he he.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:34
to bi bile kuglice multifunkcionalne
 
saljem adresu
 
ak se negdje skriva koji M...saljite gaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:43
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

to bi bile kuglice multifunkcionalne
 
saljem adresu
 
ak se negdje skriva koji M...saljite gaaaaaaaaaaaaaaaaaa


draga, zdravog razuma i totalno bistre glave ti govorim da ti ne treba takvo sto, to ti kazem ja koja se nisam ozenila bas sa 20.
no, dobro, sad mi zabrijale na nesto drugo smile180
ja sam jucer mislila slikati moje duplice, ali vidim da su toliko puta pokazani u zadnje vrijeme kao ponuda da bas i nema smisla!!!
Odustajem Confused
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 08:25
Vidim da se dosta vrte iste salvete, bilo bi zanimljivo da svi  koji nešto ljepimo, pokušamo sa istim salvetama nešto napraviti, pa da vidimo koliko imamo mašte
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:00
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Vidim da se dosta vrte iste salvete, bilo bi zanimljivo da svi  koji nešto ljepimo, pokušamo sa istim salvetama nešto napraviti, pa da vidimo koliko imamo mašte


Good idea smile55, dogovorimo se oko motiva, naravno pod uvijetom da ga vecina ima!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:16
Sunce, ako hoćeš nađemo se na kavi pa ti donesem svoje duple, ima ih puno od Franjice i od Proljeća, tako da sam već nešto spremila na Veru4, ali ima i za tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:28
a kava na moru...a mi ovdje iz zgb koji ima 0 supnjeva.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
ocu se i ja mjenjati za salveteeeeeeeeeeeeeeee
 
bbbuuuaaaaa nitko me ne voli...aaaaaaaaaaaaaaaaaa--ovuliram
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:49
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sunce, ako hoćeš nađemo se na kavi pa ti donesem svoje duple, ima ih puno od Franjice i od Proljeća, tako da sam već nešto spremila na Veru4, ali ima i za tebe.


Čuj svakako, jeste vi dvije slobodne ujutro? I kamo ste stacijonirane? Ako ste svi blize meni, ja vas pozivam doma? Ali jos nemam nikakvih kolacaWink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:50
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

a kava na moru...a mi ovdje iz zgb koji ima 0 supnjeva.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
ocu se i ja mjenjati za salveteeeeeeeeeeeeeeee
 
bbbuuuaaaaa nitko me ne voli...aaaaaaaaaaaaaaaaaa--ovuliram


da te uthesim kad vec ovuliras i ludujes, kod mene je danas -1, a na moru sam! I sto reci, dodi u Rku pa ces s nama piti kafe'
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:54
daleko steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.