Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 89>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:28
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ovak, ne trebam andjele na prvoj slici dole desno - imam ih
na trecoj slici ne trebam narancastu - imam ju
 na cetvrtoj slici desno plavu ne trebam  - ima ju
 
ostalo salji , na koverti imas moju adresu
 
nego jel su ti dobre salvete kaj sam ti poslala
 
bdw. mali ti je slatkis.....kakva ekipa


sve pet, dogovoreno za slanje nego da ti kazem koje ili vise nemas ili nisi poslala, nisi mi poslala onaj buket prije magnolija, japanski motiv a ako imas nesto od toga kad budes slala pridodaj i prvu salvicu, one pticje kucice.
ovo cu ti poslati odmah, mozda cak i sad jer se spremam  ici kupiti zlatni spray a 300 metara od mene su i posta i, nazovimo ju, robna kuca...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:29
ja bih one dvije zadnje cvijetne i limune....javit ću kasnije adresu....sad idem probat sredit slike Tongue
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:30
nisam poslala one koje nemam vise. ak naletim jos negdje na njih sprema i saljem u rijeku
 
ajde sad napolje u postu
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:32
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

sunceRi, čuvaj mi ovu gore desno, kraj jabučicasmile143


Misko uza sav moj trud ja ne vidim jabucice nigdje pa me usmijeri, molim te
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:37
pa na prvpj fotki ti je bozicna s jabukicama na dnu!!!!  daj popi kaficuuuu...zenska po mojoj procjeni oce desno od nje...sad sam ja navigator...kaj bi bez mene....
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:38
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

sunceRi, čuvaj mi ovu gore desno, kraj jabučicasmile143

hej, jel mislis na crno crem andelcice?

Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:38
ajme, jeste se raspisale!
 
sunce moze salvetice, imam i ja par zeljica od tvojih, javi adresu na pp pa ti saljem!
 
jassi, nema frke, moja princeza i tvoj graditelj bi se zacas slozili... jes malo starija al to je danas moderno Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:40
moj voli starije..hihihi
 
no jel se sad nasla prava salveta??
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:40
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

ajme, jeste se raspisale!
 
sunce moze salvetice, imam i ja par zeljica od tvojih, javi adresu na pp pa ti saljem!
 
jassi, nema frke, moja princeza i tvoj graditelj bi se zacas slozili... jes malo starija al to je danas moderno Wink


pozuri Brane, babe se poharale...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:42
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa na prvpj fotki ti je bozicna s jabukicama na dnu!!!!  daj popi kaficuuuu...zenska po mojoj procjeni oce desno od nje...sad sam ja navigator...kaj bi bez mene....


joj, joj, stvarno neznam sto bi bez tebe???
jel ovdije itko uopce radi, pod tim mislim da li ste zaposlene???
ja sam mislila da sam jedina dokona baba na forumu!
ma znam za tu jabucice, dobro, ispala sam glupa, sto sad!
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:51
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

ajme, jeste se raspisale!
 
sunce moze salvetice, imam i ja par zeljica od tvojih, javi adresu na pp pa ti saljem!
 
jassi, nema frke, moja princeza i tvoj graditelj bi se zacas slozili... jes malo starija al to je danas moderno Wink


pozuri Brane, babe se poharale...
 
evo, zurim pisem pp...
 
ma ko bi jos radio kad je tu zanimljivije....LOL
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:52
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nemam niti teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



jassi, daj mi na pp pošalji tocno prezime, uopce ga ne kuzim, jeli sr ili so
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:54
ti zloco jedna, pa normalno da radiomo, evo ja pisem i racunam usput...vjestice...saljem prezime...nije nijedno od tvoje predpostavkeSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:01
sunce može meni prvih pet i zadnje dvije!!!
Vidim da su se žene raspisale, pa se lako može dogoditi da ostanem bez ovih salvetica!!!
Šaljem pp.
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:04
ja sam prva, ja sam prva lalalalalalalalalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaa   a i najglasnijaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:06
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja sam prva, ja sam prva lalalalalalalalalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaa   a i najglasnijaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
E da znaš da jesi!!!Tongue
A ja idem prva raditi tralalalalala!!!LOL
Tipkamo se malo poslije, idem malo van...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:17
evo, vratih se, a vi već ispisale cijelu stranu...Smile jassi, hvala...da, na tu sam mislila...ja od svih sličica na salveti uočila samo jabučicu, a ona jedna jedinasmile42
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:25
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

evo, vratih se, a vi već ispisale cijelu stranu...Smile jassi, hvala...da, na tu sam mislila...ja od svih sličica na salveti uočila samo jabučicu, a ona jedna jedinasmile42


ma ne sekiraj se, srecom pa je jassi tu, ti samo to vidjela a ja samo to nisam, nema veze, da ponovimo, tebi ide grozde i crno krem andelcici?
ja sam vam cure vec sve spremila ali kad cu poslati toliko posiljaka neznam, ocito prije moram do bankomata!!!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:34
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

ajme, jeste se raspisale!
 
sunce moze salvetice, imam i ja par zeljica od tvojih, javi adresu na pp pa ti saljem!
 
jassi, nema frke, moja princeza i tvoj graditelj bi se zacas slozili... jes malo starija al to je danas moderno Wink


pozuri Brane, babe se poharale...
 
evo, zurim pisem pp...
 
ma ko bi jos radio kad je tu zanimljivije....LOL

čuj, ako imas slucajno vise od jedne ove salvete sa Winny Pooh-ičem, biljezim se za 2 komada

Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:42
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

ajme, jeste se raspisale!
 
sunce moze salvetice, imam i ja par zeljica od tvojih, javi adresu na pp pa ti saljem!
 
jassi, nema frke, moja princeza i tvoj graditelj bi se zacas slozili... jes malo starija al to je danas moderno Wink


pozuri Brane, babe se poharale...
 
evo, zurim pisem pp...
 
ma ko bi jos radio kad je tu zanimljivije....LOL

čuj, ako imas slucajno vise od jedne ove salvete sa Winny Pooh-ičem, biljezim se za 2 komada

 
mislim da bu se naslo Wink
 
saljem saljem....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,392 sekundi.