Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Savjet za sadnju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Savjet za sadnju

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Savjet za sadnju
    Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 22:57
Trazim prikladnu biljku za sadnju u ovu vazu dubine 60cm i sirine 50cm.U polusjeni je na balkonu.Svaki savjet je dobrodosao!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 00:44
Plant,"ovu vazu"!? Koju? Ako bi trebala biti slika(a piše ovu vazu,znači da bi) ja sliku ne vidim
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 11:48
Oprostite,zaboravio sam satvit sliku!
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 11:48


To ja ta vaza
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:36

Da li će ići van ili za u kući?

Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:38
tek sad vidim da je za balkon. smile42
S obzirom da je polusjena ja bi u to ugurala hortenziju.
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:50
Tebi bi dobro uspjevao rododendron.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:51
Dobra ideja za hortenziju,ali ja bi nesto vise neoubicajeno,hortenzija mi je kao neka "klasika".
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 07:33
 Da ne otvaram novu temu , " prištekat "ću se na ovu. šta bi mogla zasadit ispod smokvi ? Naime, čula sam neka upozorenja da je smokvin list agresivan za ostalo bilje pa nema smisla da zasadim nešto što će riknit kad smokvama  počnu opadat listovi. Naravno , smokve su na južnoj strani. 
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 08:42
Hele mi u Primorju nemam stvarno ništa ispod smokvi, ali zanima me kako tvoja smokva uspjeva, gdje je posađena u Zasgrebu? ili sam nešto propustila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 18:25
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hele mi u Primorju nemam stvarno ništa ispod smokvi, ali zanima me kako tvoja smokva uspjeva, gdje je posađena u Zasgrebu? ili sam nešto propustila.

              U ZG , imam 2 i več su mi pustile pupove , več vidim puno malih smokvica. Na južnoj su strani , uza zid i dobro i rode.  Mislila sam možda juku između njih.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 21:25
 Malo sam danas gledala i zaključila da neču sadit ništa zato jer će mi smetat dok berem smokve , a i kad neka otpadne litat će se po tome što zasadim pa još ako sok bude privlačio kukce .... loša ideja ... sad mi se čini i glupa 
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 23:52
Hele, nije uopće glupo što si razmišljala! To se zove samo "glasno razmišljanje"!!! smile96 
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 09:41
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Hele, nije uopće glupo što si razmišljala! To se zove samo "glasno razmišljanje"!!! smile96 

  A još da nisam brzopleta pa da prije promislim prije nego nešto kažem/napišem , bilo bi mi puno lakše u životu .... i dosadnije. smile42
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 09:46
hele ne znam da li su listovi od smokve agresivni, moja mama ima tri smokve ispred kuće i oko svake zasađeno bilje, što sjemena što trajnica, svake godine joj prelijepo izgleda, a susjedi jedu smokvice i lišće opada, ali ništa ne šteti biljkama. lišće od smokve počme opadati tek tamo u 10. mjesecu kod nas.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:44
Smokve u Zagrebu, oduševljena sam, sve se može kad se žarko želi.
Hele bravo za tebe - doći ću na smokve - mala šala. Ja ih u Bakarcu imam toliko da ih neikad ne uspijemo pojesti, morat ćete vi svi doć k meni na smokve.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:48
mljac mljac sa barkom na Ilovik sve su moje tj zivim od smokava tamo, a tek marmelada od njih mmmmmmmmmmmmmmmmApprove
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:56
Zajedno ćemo u kooperaciju - sve od smokava - pekmet, odnosno ja delan džem je mrak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:39
ja ih baš ne volim a imamo ih dosta.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 13:14
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Smokve u Zagrebu, oduševljena sam, sve se može kad se žarko želi.
Hele bravo za tebe - doći ću na smokve - mala šala. Ja ih u Bakarcu imam toliko da ih neikad ne uspijemo pojesti, morat ćete vi svi doć k meni na smokve.
 
Triša ja se najavljujem. Embarrassed Obožavam ih, ali samo onako svježe, tek ubrane. Moram priznati da mi nisu baš interesantne one s tržnice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.