Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 24>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 19:02
Andreice, tvoje cvijeće kao i ti pljeni pažnju, košara je super, malo bijelo je preslatko, a ostalo da i ne spominjem. Samo naprijed imaš ti svega, pa će biti na proljeće opet nešto i za mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 17:41
Evo mene opet!!! Big%20smile
Rudbekija i kala pored

Ruža - ne znam koje boje LOL

Ubacila ružu u 21.00. Gornja slika slikana po najvećem suncu, a donja sada poslije 20.00! Morala sam to učiniti da se vide boje!!! Wink

Gazanija

Ljiljan je neumoran

Procvale dalije

Svašta nešto - mirisna kunica u društvu kadifice i cinije, a i negdje je tu i prkos

Noćašnja kiša je osvježila i vodenika se vratila među žive Cry

A ovaj clematis, proljetos poklonjen svekrvi, nije onakav kakvu je sliku imao

Dve žardinjere malo pregusto zasađene Embarrassed i napokon procvala ova roza pelargonija

Dali da ovo malo razrjedim ili ne? Samo jednu biljkicu da premjestim?

Bakina engleskinja

Uz jutarnju kavicu pogled me veću na... ovaj predivno rascvjetali plumbago

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 17:43
jedno ljepše od drugog ... al ruža obara Heart
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 17:54
Ima toga još, ali ne mogu izabrati ljepše od najljepšeg! smile72
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 19:02
Naravno predivno, gužva kod tebe, ali plumbago me bacio s nogu, a tamo ona narančasta vodenika u drušvu prkosa i kadifica, što reći, nego leći u podnožje na ležaljku i mirisati, mirisati, da ti miris ostane u nosu bar nekoliko dana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 22:42
Prekrasno...rudbekia mi je baš posebna, valjda zati što ja još nemam takvu, tek sam ju sijala ove godine.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 09:35
Predivno!!!!!
Kaj misliš raseliti,gornju ili donju sliku ispod teksta?
Vidim da ti ova roza pelargonija zauzima pola tegle.Moje su same u tegli i raširile se po cijeloj.Probaj je zasebno presaditi.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 15:56
Donju teglu ću rasaditi, ova gornja je dosta šira i dublja, pa ima mjesta za sve, ali ova donja! Ostića su zagušile pelargonija i bidens! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 16:19
Najdraži Andrein cvijetek - nekak čudno raste u zrak, ali bitno da uveseljava moju curku

Moje ivančice u najljepšem cvatu, a uskoro će s lijeve strane roza rudbekija, a sa desne  tamnocrvena. Cvijet ovih ivančica već skoro tjedan dana niti jedan da uvene! Wink




Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 17:28
tvoje biljkice kaj si mi donesla su super i jedva čekam njihov cvijet , a one zelene grančice su na životu , mada je jedna   propala mislim da je to onaj lijepi grm ako se ne varam(poruka za andreju)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:22
Ispadaju mi oči! Stvarno prekrasno!
Sva sreća da na ovom forumu svi isto mislimo i da svi volimo cvijeće jer bi, pod drugim okolnostima, ovakve pohvale izgledale kao laskanje...na sreću, dobro se razumijemo.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:26
Ajme,i ostić je još u toj tegli!!! Njega ni ne vidim,siroće malo.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 22:49
Vidim da si ga uočila!!! Embarrassed
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:32
Ivančice, ivančicesmile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:05
Andrea ovo je smile120, ali imam jedno pitanje; ona kala - misliš li da bi lijepo izgledala i u mom dvorištu??? smile96
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 12:15
Predivno ti je sve svaka čast... btw moraš  doći na kavu jedan dan ;)
Per aspera ad astra.



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 12:49
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Andrea ovo je smile120, ali imam jedno pitanje; ona kala - misliš li da bi lijepo izgledala i u mom dvorištu??? smile96
 
Ma daj Tea, naravno da bi u tvom dvorištu izgledala bez veze, ali u mom - e to je već druga priča.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 17:28
Baš ste me slatko nasmijale!!!

Zvjezdana, svaakako se čujemo oko kave! Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 09:32
Anrdrea, kako lijepo....
Ovaj plumbago... idem na net naći više o njemu, ali reci mi da li je to nešto slično pelargoniji ili mi se čini?
Ah da, a kava....kakva si s vremenom ovaj vikend???
 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 11:52
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Andrea ovo je smile120, ali imam jedno pitanje; ona kala - misliš li da bi lijepo izgledala i u mom dvorištu??? smile96
 
Ma daj Tea, naravno da bi u tvom dvorištu izgledala bez veze, ali u mom - e to je već druga priča.


Pa Triša, Triš stvarno si neozbiljna, kak ne kužiš ja sam joj ipak bliže, a onda zna se pošta radi. Samo moraš reći; "da Andrea to bi kod nje sjelo sam tak za čistu desetku"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.