Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 32>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 23:58
E stvarno bi bila sad bezobrazna kad bi te kudila ------nemam rijeći svaka čast samo oće li išta ostati od toga povrća i voća kad dođem ženooosmile50
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 06:27

Triša, najljepši, najukusniji i najzdraviji plodovi uvijek su iz vlastitog vrta - tako i tvoji, mljac,mljac!! A i cvijeće u vikendici je lijepo, no ovog puta su me oborile tikvice! Odlično izgledaju s tom "gljivskom kapicom"!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 06:28
Povrća i voća u izobilju,pravi rajsmile120a cviće predivnosmile64
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 06:40
Triša prelijepo je sve. Malo ti zavidim na povrću jer moje još nije dozrijelo, a vrt mi je koma. Jabuke predivne, cvijeće krasno! Sve tak fino uredno i uređeno
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 07:47
Da ne ponavljam sve gore napisano potpisujem, moram ja tu ljepotu vidjeti uživo...
Cijenim što se trudiš svakoj biljci zapamtiti ime, napraviti album sa slikom, stvarno si neponovljiva. U to ime moj mali prilog, crveni grm je fotinija (Photinia x fraseri 'Red Robin'), a trava koju u Zagorju zovu pisana trava je Phalaris arundinacea 'Picta', syn. 'Elegantissima, 'Tricolor' ), ako je pustiš prerast će ti cijelu livadu. Kineski šaš (MIscanthus) nije toliko invazivan, cvate kasnije ujesen, ima bezbroj kultivara. Donesem ti ga ako hoćeš, uz jezerce...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 09:08
Hvala vam dragi moji prijatelji.
Svi ste pozvani dođite uživo vidjeti sve - uvijek ste dragi gosti.
Niho, ljepotice samo ti dođi, ima velika tržnica u OgulinuWink, pa ćemo već skoknut po povrće i voće.
 
Baka Bea, uvijek mi je posebna čast kad ti svratiš u moju vikendicu, tebe zbilja ne moram posebno pozivati, evo i sutra smo gore, ako svraćate na Mrežnicu, zaletite se k nama ili dođite "napočno" ( baš k nama, samo zbog nas, ili tako nekako).
 
Usput, naravno da mi treba baš taj šaš za jezerce.Thumbs%20Up
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 09:13
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 09:15
Evo me Triša kod tebe da se malo odmorim u ovom miru, zelenilu, cvijeću, a ima i za jesti LOL. Cjelokupni dojam je odličan, svaka čast Clap
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 09:23
Trisa predivno je,znam da se naradis,ali vidi se rezultat ,svidela mi se i klupa
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 09:42
Triša evo i mene. Kad ne mogu u zbilji makar virtualno da malkic uživam!ClapClapClap
Kako netko reče: bravo vrijedni ljudi. Ti i TM ste sjajna kombinacija!Clap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 10:14
Stvarno ti je lijepo u toj vikendici. Okućnica krasno uređena, a još i korisna.

Tikvice su baš simpatične
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 10:29
I neznam koliko sam vremena potrošila u razgledanju svih ovih prelijepih detalja, panjevi, bačva, kolica i ovog čudesnog jezerca!
Toliko ljepote pa još i koristi!! Kad bih mogla imati vikendicu željela bih da bude makar nalik na ovu!!!! Prekrasna je smile211
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 11:01
Hvala vam svima, ma moramo se još jednom okupiti kod mene u Skradniku, a onda hoću tu vidjeti i Otok i Lantanu i našu baku, Gio će nekako skombinirati dolazak, vjerujem da će i mysti moći, a naravno strašno bi me veselilo kad bi došao i naš Toni, eh to bi bio događaj za pamćenje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 19:41
Kad bi se skupilo takvo društvo ja bin došla pa magar po četireh Wink.
Triša opet ću ti hvalit povrtnjak... paprike su ti prva liga, moje su još uvijek sadnice od cca 10 cm, živa sprdačina Wink, MM govori da ćemo ih taman za novo leto punit LOL, ali mi je zato kapula lepa ko tvoja, drugu šetemanu ću oplest grešti......Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 04:04
Triša baš ti je super u vikendici, imaš i voća i  povrća i preljepog cvijeća....Što ti fali, ništa samo dobro društvo i ugođaj je pravi....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:09

Korijenko, moramo opet realizirat jedno okupljanje druge godine.

Hvala ti Jagoda - kad ti dođeš ići ćemo tražit gljive, pa pašteta, koju ti napraviš - mljac.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 23:42
Kako su ti krasne tikvice Triša ,mogla bi ih doči prodavati na Vinkovačkim jesenima sve bi ih prodala smile55
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 09:28
Hvala Anči, preslatke su i svi moji prijatelji i rođaci uživaju u njima, jer ih zbilja ima puno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 10:00
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

Kako su ti krasne tikvice Triša ,mogla bi ih doči prodavati na Vinkovačkim jesenima sve bi ih prodala smile55
 
Baš su prelijepe, možda bi se moglo računati na neku sjemenku? Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 20:26
Ma možeš računata na to sigurno, šalji adresu na pp, pošaljem ti koju tikvu - ima ih u izobilju, pa ćeš si spremiti sama sjemenke.
Sad sam u vikendici i gledam u njih - sigurno ih ima još dvadesetak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.