Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Srdašca - Dicentra
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Srdašca - Dicentra

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 13:24
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 14:11
Prelijepo, bijela i roza srdašca! smile76 Je li ih moguće uzgajati u potpunom hladu, sjeverna strana kuće?
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:54
Pa neznam Bugice, moje su na sunčanom. U vrtlariji gdje sam ih uzela pisalo je polusjena do sunčano.
Već će se javiti naši znalci.
Mislim da bi ti tamo prelijepo išle hoste.
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 13:07
Floramy, srdašca su ti prekrasna!!!
Dajem si u zadatak za slijedeću godinu nabaviti i bijela..... ova tvoja kombinacija je ubitačna!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 16:36
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Pa neznam Bugice, moje su na sunčanom. U vrtlariji gdje sam ih uzela pisalo je polusjena do sunčano.
Već će se javiti naši znalci.
Mislim da bi ti tamo prelijepo išle hoste.

I kod moje bake su bile na sunčanom, negdje sam pročitala da mogu i u sjeni, ali ovo moje nije sjena nego potpuni hlad od kuće. Confused Hoste ću sigurno tamo posaditi. 
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 18:24
Bugice, mislim da bi ti mogle uspjeti. Kod moje mame su bile na sjevernoj strani u hladu. Svekrva ih drzi dio u polusjeni a dio na suncu. I sve se drze odlicno.
A hoste svakako tamo mozes staviti.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 21:05
Hvala! Smile
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 22:10
Nema na cemu. Floramye, ona bijela srdasca su stvarno posebna. Takva jos nikad nisam vidjela
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 22:35





Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2014 u 07:09
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 14:46
Predivna ti je dicentra. Ja sjeme tražim već neko vrijeme i nikako ne mogu naći.
Tek započinjem sa sadnjom biljaka u mom novom vrtu, uselili prošle godine, i baš bih željela imati takvih starih sorti. U trgovinama jako teško za naći.
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 14:49
Predivna ti je ova dicentra , bijela posebno. Nadam se da cu uskoro naći sjeme u trgovini negdje jer kažu da mora prezimiti u zemlji do proljeća.



Svaka čast na uzgoju.
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 13:20
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/duo_a/67869.aspx -



Predivno!
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 13:23
Ne mogu se nagledati ove slike! Baš takve boje želim u svom vrtu, bijelu, malo roze i plave. fantastično!
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2015 u 22:22






Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 21:43
Originalno poslano od člana božur3 božur3 napisao:

Predivna ti je ova dicentra , bijela posebno. Nadam se da cu uskoro naći sjeme u trgovini negdje jer kažu da mora prezimiti u zemlji do proljeća.



Svaka čast na uzgoju.

Informacija za božur3  i Osječanke. U vrtnom centru kod mosta imaju u ponudi bijela srdašca (i rozna), zdrava i kvalitetna, u kalju, cijena 30 kn. Bijela sam jako željela i nakon ove kupovine baš sam sretna.


 
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 21:45
NinettA, pa tvoja su cijeli grm. Moja još nikada nisu imala tako dugačku cvjetnu granu. Ma prelijepa su.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 22:09
Ninetta 
Jako su ti divna srdašca. a jesam dobro vidjela da ti ovo u pozadini raste kleka ili borovica? Ona stožasta crnogorica?

lp

božur

 smile75
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 22:10
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Originalno poslano od člana božur3 božur3 napisao:

Predivna ti je ova dicentra , bijela posebno. Nadam se da cu uskoro naći sjeme u trgovini negdje jer kažu da mora prezimiti u zemlji do proljeća.



Svaka čast na uzgoju.

Informacija za božur3  i Osječanke. U vrtnom centru kod mosta imaju u ponudi bijela srdašca (i rozna), zdrava i kvalitetna, u kalju, cijena 30 kn. Bijela sam jako željela i nakon ove kupovine baš sam sretna.


 

Bucka, hvala puno. Bila i kupila! Sad još samo i dalje ganjam kleku ilito borovicu pa javi obavezno ako to negdje ugledaš...smile79
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 22:32
Originalno poslano od člana božur3 božur3 napisao:

Ninetta 
Jako su ti divna srdašca. a jesam dobro vidjela da ti ovo u pozadini raste kleka ili borovica? Ona stožasta crnogorica?

lp

božur

 smile75


Još jednom hvala, a u pozadini raste Picea glauca Conica... Imam i borovicu samo ju snijeg svake godine rasturi... Ove sam joj godine obećala orezivanje, ali nekako ne stigne na red... a i pika do mozga!


Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.