Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 78>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:51
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

.
Moj mladenački san je bio da u penziji 6 mjeseci živim na brodu, s najdražom osobom, na žalost nije se ostvario, i sada znam da i neće,
 
....nikad ne reci nikad........igraj lutrijuWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:58
.......romantični suton za laku noć......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:15
Manči, slike su fantastične, obožavam zalaske - naročito morske. Imam u compu oko 300 zalazaka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 14:20

Manci. prica,slicice,otok...predivno! Volela bih da ponekad mogu da pobegnem na takvo mesto,mesto za uzivanje i ponovni povratak sebi i prirodi. Uzivaj draga i za mene i posalji jos slika,barem da razbijaju monotoniju...

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 21:20
Hvala Triša, hvala Mimar!
Svaki kraj ima svoje čari...... Ja čeznem za planinama, snijegom, jezerom, rijekom. Recimo nizina! Nisam nikad bila na Slavonskoj ravnici, ravno sve oko tebe..... Predprošle godine službeni put u Orahovicu.......super, mislim , vidjet ću ravnicu ...... kad ništa od ravnice. Orahovica je među brijegovima i brdima!Tongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 21:52
manči, ti živiš moj san!!! Uživaj i budi sretna na svom čarobnom otoku!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 00:10
Hvala, dada28, daj bože!!Tongue
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 01:07

Danas smo pošli odnijeti 2 vreće "refixa" za unutrašnju žbuku ili kako mi kažemo inkartavanje i paketiće sjemenaka.

MM je nosio vreće, a ja sjemenke. Svakome prema zasluzi!
Posijala sam sjemenke ( hvala SilveK ), zabola grančice ružmarina rubom povrtnjaka. Vrijeme je bilo neobično - kiša, sjeverozapadni vjetar, sunce, zasvježilo......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 10:46
Slike su mrak. Baš u subotu idem u vikendicu, a u nedjelju sam uSplitu, pa me ovo podsjetilo na jedrenje, jer kćerka i zet mm imaju veliku jedrilicu 13 metara, pa svaki put odemo na jedrenje, a kako sam ja morsko dijete, narvno da beskrajno u tome uživam.
Hvala ti za ove slikice, već se brusim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 11:28
Divno, Triša! Jedrenje!!!
Nisam nikad jedrila. Moram priznati , bojim se defora tj otvorenog mora....smile203
Veliki brod je o.k. Putovala sam na Korčulu, do Rijeke bezbroj puta......ali....barka.....br-br..
15 m jedrilica, to je već nešto!!!!
Putujem i ja sutra: Split - Ancona - Firenza. Vraćamo se u ponedjeljak preko Istre pa na auto cestu do Dalmacije.....
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 14:21
Manči, sretan ti put, čuvaj se i polako vozi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 20:39
Hvala!
Odavno sam spremila vozačku  -  ne volim voziti - ja sam "prirodnjak".Vozit će MM i naši prijatelji.  Nadam se da će bit  sve u redu........smile78 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 21:18
Manči, ako ikad dođeš u blizinu Nove Gradiške pozivam te kod sebe. Ovdje ima i planina i ravnice, zimi snijega i sve ono za čim ti patiš.MM ima poslovnog partnera iz Grada i on obično dođe k nama kad je najveći snijeg. Mislim, slobodno navrati ako možeš podnijeti moju tročlanu dječju ekipu.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 21:35
Hvala ti,  hvala na lijepom pozivu!
Možda jednom i uspijemo tako nešto " organizirati ".
Što se tiče dječje ekipe -  od 24 god sam  u takvim ekipama, što doma, što na poslu....smile78
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 00:59
Krenulo se. Pomadore, 6 komada - rajčice, nekako su jadne, tanke. Dobro. To su prve.
Krenuo brod.Vidi, vidi!! Puna luka kruzera, došli turisti...
...još jedan...
...još...
Ubrzo,stižemo!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 01:25
Dobrodošli! Izvol'te!
Kao što vidite - to je gradilište, a od vrta nema ni v....
temelji komposišta
kamen temeljac prvog kamenjara
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 01:43
Posadila sam pomadore.
Posijala sjemenčice.....Bože, ko zna što će bit od toga?
.....nešto raste...
   biž
    grah zeleni
   tikvice
    bob
   matovilac
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 01:47

Vrijedni MM zapalio vatru...

Dobar tek!
Za kraj  -  moja ljubimica - žuta penjačoca.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 09:21
Manči, oduševila si me - da sam bar s vama - ribe su moja omiljena hrana. Nekada smo davno s bivšim mužem uvijek divlje kampirali, vozili se barkom, a jeli isključivo ribu, pravi robinzoni.
Slike su ti prekrasne, obožavm ovu tvoju stranicu, divljinu prirode more, brodova - ma ti si za moju kuću - odmah.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 20:55
daaaa.. več rekla da je to moj san .. ali mm je nizinski , pa teško da će bit nešto od mojih pustih želja , ali nema veze , mašta radi . sve je predivno , a gdje ima ljubavi , sve ostalo dolazi samo od sebe .. manči sretno ti bilo , uživaj u ostvarenju svog sna 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.