Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 78>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 12:52

Malo su nejasne ali se nadam da će ti srce malo brže zakucati kao i meni kada vidim more!!!

A sada sam

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 12:53
Nešto se događa....
A sada sam dobila ideju, idem odmah pisati administratoru!!!Thumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 13:55
Hvala  proljeće na lijepim riječima i slikama noćnog snijega....
Rodila sam se kraj mora, ali isto tako volim svaki kraj naše Hrvatske, i šire , jako volim prirodu i bila bi najsretnija da mogu više putovati i upoznavati drugačije krajolike i vegetaciju....
Posebno volim Zagorje, a Gorski Kotar mi je pravi  planinski raj, naravno i Slavoniju, Liku ....... Sad sam ispala veliki rodoljub...ha-ha...
 
smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 16:40
Cure super ste. Ja isto volim more i 30 godina sam živjela tako sa sam na kupanje odlazila samo u kupaćem kostimu, jer je bilo tako blizu, da sam se s prozora sobe mogla baciti u more.
Ali volim i planine, čak štoviše obožavam, recimo zagorske krajolike, pa ravnice, rijeke, jezer, pa naša je zemlja tako lijepa da je moraš obožavati.
Čak i oni krajevi gdje je "bog rekal laku noć" krš, kamen i ništa, ili gotovo ništa ima svoju draž.
Evo pridružila sam se filozofiji o ljepotama lijepe naše, a Manči - proljeće ima pravo miči tu temu negdje gdje će se lakše naći, jer za ovo mi treba šalabahter.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 21:22
Znam Triša, to sam i sama primjetila da mi je Otok ostao u POVRTNJAKU. smile39
Trebalo bi prebaciti u DNEVNIK RADA. Kako ću to ?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 22:21
To moraš pitati administratora, ustvari zamoli da ti on to prebaci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 22:58
Evo ga....hvala administratoru.........više nismo vrt i ja u POVRTNJAKU......nego među dnevnicima.......smile56
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 23:06
Zašto danas nema slika, a bila si na čarobnom otoku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 23:32
Puše bura. Zrak je suh, sunce poprilično peče.....Uh, osjeća se da će brzo početi ljeto.......Ili poluljeto...... U svakom slučaju    -    bit će vruće i meni i mojim biljčicama! Nisam baš ljubitelj ljeta.....
Opet moj vrijedni MM ulijeće zadnji u brod. Natovarili smo se sadnicama, alatom i hranom, a možemo ostat samo do 18 oo !!!!
 
Što će biti kad krenemo na više dana ili to možda n e ć e biti jer počinje sezona i treba raditi, raditi, i opet raditi......Uh!!smile48
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 23:33
Manči, ovo je raj za nas kontinentalce!!!! smile79
Slikat ću ja tebi kao što si rekla rijeke, jezera, planine, a možda odem i do ravnice, snijega i svih ljepota kontinenta, a ti nama podijeli ovako lijepe slike i dalje!!!
Još uvijek se vraćam natrag i gledam slike...smile181
A ova tvoja crvena boja zemlje tj. crvenica me je toliko iznenadila... tek sam prošle godine na Čiovu vidjela što sve u njoj raste!!! Cry
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 23:41
Vjeruj i ja uživam u vašim ,kontinentalnim slikama. Volim što je kod vas tako sve zeleno, sočno i bujno i sve te biljčice koje kod nas ne rastu...... a tek rijeke, jezera.....
Crvenica je malo nezgodna, ova naša na otoku ima dosta i pijeska ( potiče iz mora ) pa ne zadržava vlagu i veliki mi je problem suša. Samo današnja bura je učinila već da se zemlja zasušila i stvrdnula na površini i to je muka živa za mlade biljčice...
Trebalo bi ugraditi cijevi za navodnjavanje.Tongue 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 00:11
Danas je luka bila :
Malo sam virila u tuđe đardine....
makovi na međi
u susjede
u susjeda
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 00:21
A, u moj vrt  su stigli novi stanari : 
...i ovi :
Presadila sam tikvice koje sam sama sijala, rajčice Mia , njih sam kupila, krastavce... Kamenjar je dobio 3 nova stanara..... Presadila sam salatu, počupala stari kupus, verbene stavila u cvjetnjak ( budući )......
I vrijeme je protutnjilo i opet smo trčali na brod.....
E, sutra uživam u domu svom u gradu i niđe ne mrdam.... 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 09:56
Manči, znala sam da ima nekih slikica, bravo, znaš kako se razočaram kad dođem u tvoj čarobni otok, a ti pričaš, a ne stavljaš slike - e pa neće moći tako.
Šalim se volim i tvoje opise i uvijek me nasmiješ.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 10:16
Proljeće, jučer sam puno radila , malo slikala.....što ćeš.....tako ti je to.....smile60
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 13:57
ahhhhhh....
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 20:15
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 22:22
Cvijeće je prekrasno, sve već cvate.... i kod mene uskoro makoviSmile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 22:27
Slikanje barki  je moja opsesija, e baš si me "ubola" ovom slikom.
Staviti ću jednom imam ih sigurno dvijestotinjak različitih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 22:40
Nažalost makovi su u susjeda i 2 sljedeće slike ( napisala sam ).
 
Triša, još jedna opsesija - barke!!!!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.