Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 78>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 08:48
Manči, postala si mi redovita lektira!!!
A vidim da susjedi imaju puno osterospermuma, a ljudi kažu da se bolje primi kada se ukrade, pa ti sada vidi...A ja ih obožavam...
Za ovu godinu sam si kupila tri ali za drugu...Thumbs%20Up
A što se tiče barki ovu sam slikala prošlo ljeto u Starigradu- Paklenici:
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 20:17
Lijepa je slika iz Starigrada.Tongue
Da, osteosp. ima dosta kod ljudi na otoku, uglavnom ova jarko roza, a vidjela sam i jednu blijedo rozu.....Moram počet "operirat" po susjedstvu.    To je jeftinije ( ako te ne uhvate).......
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 22:47

Milijun smile78za tvoje fotkice, predivne riječi, ostvarili ti se svi snovi (pa sad kroz tvoje proživljavam neostvarene svoje).

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 23:12
Hvala, Franjice! Ti si sigurno ostvarila nešto što ja nisam.........i ja tebi želim da ostaneš uvijek tako vedra i vesela....Tongue 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 06:08
Izbila sam zori oko.......smile122
Sat je zvonio u 5 oo........danas je još jedan od onih dana krcatih obavezama...
Popodne bi trebali doći prvi strejnđeri u naš apart. pa letim još nešto srediti.....
Kako sam postala ovisniksmile217 ne mogu odoliti pa malo čistim, a malo pripremam nove slike.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 06:17
Moj vrijedni MM je ostao na otoku, došli su i susjedi iz daleka na par dana pa sad , a treba i dovršiti neke stvari u sobama tako da ovog ljeta mogu prespavati i djaca i njihovi prijatelji.
Naša vikendica, po luksuzu i komforu, spada u kategoriju    -    Robinzon .
Tuš je ispod masline, WC možeš birati    -   iza grmića  vrijesa, iza rogača..... a može se i u susjeda.........zato je važno razvijati dobrosusjedske odnose..........
Naša banja je stigla do pred postavljanje keramičkih pločica.........
 
Kuhati se može na rešo-plin ili na vatri k'o indijanci......
Struje nema, vode nema, ali ......ima u susjeda.........smile143
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 06:31
Nema kiše već par dana pa se sve suši. Spakiram vodu i kruh i pođem zalijevati vrt....
Sunce je već toliko jako da će trebat kupit kremu sa zaštitnim faktorom
......ona, ista barka.....sa mrežama....
....glavno okupljalište mještana.....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 06:40
Na otoku rastu divovski kaktusi, opuncije vrlo stare.....
....visine su dva-tri metra......
Ovaj je počeo propadati.....suši se....
Adio.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 07:52
Manči, slike su ti stvarno mrak !
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 12:17
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Moj vrijedni MM je ostao na otoku, došli su i susjedi iz daleka na par dana pa sad , a treba i dovršiti neke stvari u sobama tako da ovog ljeta mogu prespavati i djaca i njihovi prijatelji.
Naša vikendica, po luksuzu i komforu, spada u kategoriju    -    Robinzon .
Tuš je ispod masline, WC možeš birati    -   iza grmića  vrijesa, iza rogača..... a može se i u susjeda.........zato je važno razvijati dobrosusjedske odnose..........
Naša banja je stigla do pred postavljanje keramičkih pločica.........
 
Kuhati se može na rešo-plin ili na vatri k'o indijanci......
Struje nema, vode nema, ali ......ima u susjeda.........smile143
 
ha,ha,ha, baš si me nasmijala!!!
Inače slike su perfektne...koji fotić korstiš?
Tongue
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 13:19
Tek sam sada otvorila čaaarobni otok. I ostala paf. Divota jedna. Znam da uživaš u svakoj biljčici, kamenčiću, sjemenu... Uživaj. Stvarno će vam to biti raj na zemlji. :)
smile94
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 15:10
Fala, fala na mirisu mora i soli, na buri i jugu, fala na crljenici, fala što misliš na nas
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 22:38
Manči,slikice su ti prekrasne.Naravno da su me najviše kaktusi očaralismile94
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 23:01
Cure, drago mi je da ste "zadovoljne".....
Foto-aparat je ustvari sony kamera sa dodatkom fotkala. Ovo zadnje sam slikala tom kamerom, ali najčešće slikam mobitelom jer mi je lakši, uvijek uz mene i jednostavnije je prebacivati na komp...
I sama sam se čudila kako mobitel daje  prilično pristojne slike.....smile181   
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 09:32
... da krasne slike, ali i imas divote za slikati heheheh,    Tongue
..... a od koliko pixela ti je mobit
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 10:45
Zamisli  2    -   LG Shine !!!!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 10:10
Nešto razmišljam  -  1. maj....praznik rada....pa zapravo to je veoma važan dan. Rad je jako bitan sadržaj čovjekovog života. Naravno svakodnevni naš rad za preživljavanje nam vrlo brzo dosadi postane "tlaka"....itd. Ali gledajući šire što čovjeka izlijeći i od tuge, žalosti, dosade, samoće,depresije.....samo rad .......mislim da to svi forumaši osjećaju....čim se prihvatimo zemlje i biljčica.....sve je puno, puno  ljepše!!!!!smile160
smile71smile83
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 10:15
Jučer smo poslijepodne i večer proveli sa prijateljma u malo ribarskom mjestu na poluotoku Pelješac. Vrtio se ražanj, bilo jela svakojakih......punjene artičoke sa zrnima boba, pršut, sir, janjetina, mladi luk.....tiramisu i torta od sira. A tek pelješkog vina......smile164
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 10:28
Kak je krasno- da sam tam već bi bila u vodi! smile58
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 10:43
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Kak je krasno- da sam tam već bi bila u vodi! smile58
 
 
 
grrrrrrr
 
 
more more more
 
 
sala mala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.