Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Namještaj od cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Namještaj od cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Namještaj od cvijeća
    Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 20:53
Evo sa izložbe u Splitu pravi cvijetni namještaj...
Prekrasan stol i stolice ... od trave ClapClap




A pogledajte tek ovaj krevet pun cvijeća i jastuke od cvijeća...
U toj prostoriji - potpuno mračnoj , osvjetljava krevet samo lagana svijetlost
...još lagana muzika....ClapClap  blic od fotića "kriv" je za sve i pretvorio je to u ovo:



i na kraju postolje od singerice...u novom ruhu  Clap

 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 07:40
Donata hvala na ovim divnim fotkama.Heart
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 14:05
jednostavno prelijepo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 21:49
Maznula sam ti sliku stola DonataWink.Još prošle godine sam htjela nešto tako na starom nekom stolu napraviti,no još stol tražimUnhappy.
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 22:43
   zaista zanimljivo! Nadam se da ce se i na Flora artu  imat sta za vidjet!Unhappy
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 22:45
Ako je suditi po prijašnjim godinam,onda hoće VendelaWink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 23:02
Stol i stolice su made in Zrinjevac pa pretpostavljam da će biti isti ili slični dizajn.Heart

Kad se cure spremate???


Ažurirao Donata - 25 Svibanj 2007 u 23:02
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 23:05
E ja sam skoro pa sigurna da u četvrtak idem(ako nešto neplanirano ne uleti),mislim da neće gužva toliko biti,ko za vikend,a i aranžmani će svježi još bitiWink.Jesi ti svog MM nagovorila da idete,Donata?
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 23:10
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

E ja sam skoro pa sigurna da u četvrtak idem(ako nešto neplanirano ne uleti),mislim da neće gužva toliko biti,ko za vikend,a i aranžmani će svježi još bitiWink.Jesi ti svog MM nagovorila da idete,Donata?


Ako ga i nagovorim to će biti samo u vikend.. subota ili nedjelja...Radnim danom nikako..Dead
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 23:12
Bolje ikad,makar i vikend,nego nikadaBig%20smile
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2007 u 22:19
   Ma ja nesto dogovaram s curama koje isto imaju male bebice, da se jedan dan dogovorimo i sve zajedno odemo pogledat i prosetat bebace a i razmijenit iskustva oko brige za svoje potomkeBig%20smile
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2007 u 16:04
Originalno poslano od člana vendela vendela napisao:

   Ma ja nesto dogovaram s curama koje isto imaju male bebice, da se jedan dan dogovorimo i sve zajedno odemo pogledat i prosetat bebace a i razmijenit iskustva oko brige za svoje potomkeBig%20smile


Jel sa foruma mamamami..Wink
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2007 u 00:03
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Originalno poslano od člana vendela vendela napisao:

   Ma ja nesto dogovaram s curama koje isto imaju male bebice, da se jedan dan dogovorimo i sve zajedno odemo pogledat i prosetat bebace a i razmijenit iskustva oko brige za svoje potomkeBig%20smile


Jel sa foruma mamamami..Wink


  ma ne nego sa RodaBig%20smile, mada me i na mamama ima ali sam pod drugim nikom i jako rijetko jer kraj nojeg malog misa i dva foruma koja pratim intenzivno te kraj spremanja nekih unikatnih uradaka za jednu izlozbu nestignem cesce!
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2007 u 22:00
  Dogovor je Četvrtak oko 11 ako nebude padalo!
  di je gomila kolica tu smo mi ili mozda ja sama Cools mojim sinom!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2007 u 18:58
Originalno poslano od člana vendela vendela napisao:

  Dogovor je Četvrtak oko 11 ako nebude padalo!
  di je gomila kolica tu smo mi ili mozda ja sama Cools mojim sinom!


Javi se s informacijama !!Clap
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2007 u 19:35
fino se provedite
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 22:30
  nadam se da cu imat vise vremena sutra pa da vam stavim i par slikica !

  A za sad samo da vam kazem da je bilo jako ljepo mada sam morala projurit ! ali vidla jesam ono sto sam htjela!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 11:08
Moj skener konačno radi,još samo da ja naučim kako.Evo jedne početničke slike,to je prije,čini mi se,godinu dana(ili dvije) sa izložbe u Varaždinu.Tema barok i cvijeće
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:40
donata prekrasno,koliko volim cvijeće samo mi još u krevetu falismile49
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 09:22
Prelijepe slike i odlične ideje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.